Adres


Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

Bupa Global + 3 więcej


Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, + 1 więcej
22 276..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuje się w ortopedii i traumatologii, zwłaszcza w obszarze barku i kolana. Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie (I Wydział Lekarski), a do...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Biodro trzaskające
 • Ból barku
 • Ból biodra
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Znajomość języków

Angielski, Niemiecki

Usługi i ceny

Konsultacja ortopedyczna


Pory 78, Warszawa

270 zł

Carolina Medical Center

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
13 opinii

O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Carolina Medical Center konsultacja ortopedyczna

Bardzo życzliwy i zaangażowany lekarz, który z powodu kilku niedopatrzeń i pomyłek podczas wizyty nie skradł mojego zaufania. Sama diagnoza w porządku, potwierdzona z innym ortopedą, jednak sposób leczenia inny. Zarówno internista jak i kolejny ortopeda uznał również, że przepisana przez tego lekarza dawka heparyny powinna być dwukrotnie większa, by nie było ryzyka zakrzepicy. Składam to na karb gorszego dnia i życzę dużo dobrego.

lek. Robert Omilian

Rzeczywiście na recepcie jest pomyłka- bez względu na masę ciała pacjenta , w profilaktyce przeciwzakrzepowej,ten lek stosuje się dokładnie w dwukrotnie większej dawce (w naszym "systemie wystawiania recept" dawka właściwa jest wpisana "poziom" niżej, stąd chyba pomyłka przy zaznaczeniu pozycji ..). Przepraszam za pomyłkę i życzę szybkiego powrotu do zdrowia .


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Carolina Medical Center

Bardzo dobry lekarz, dokładnie i szczegółowo bada pacjeta. Zależy mu na postawieniu prawidłowej diagnozy, polecam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Carolina Medical Center

Bardzo miły i profesjonalny lekarz. Dokładny, skrupulatny, cierpliwy, delikatny. Bardzo mi pomogl po wypadku w którym doznałam urazu. Lekarz z bardzo dużą wiedzą, troszczący się o pacjenta, rozwiał wszystkie moje wątpliwości.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Carolina Medical Center kręgosłup

Wspaniały, profesjonalny lekarz. Dokładnie sprawdza problem, troszczy się o pacjenta, dba o szczegóły, wszystko wyjaśnia krok po kroku. Pan doktor bardzo mi pomógł w kwestii kręgosłupa, czuję dużą poprawę i wraca nadzieja na normalne funkcjonowanie. Z całym sercem polecam.


S
Użytkownik zweryfikowany

Konkretny, zrobil wnikliwy wywiad z ktorego szybko wywnioskowal co mi sie dzieje z kolanem i jak temu zaradzic.


W
Użytkownik zweryfikowany

Kompetentny, wnikliwy, słuchający. Do pacjenta odnosi się z sympatią. Uważnie słucha, dokładnie bada, udziela wyczerpujących odpowiedzi. Co dalej? Skierowanie na szczegółowe badania w celu dokładnego ustalenia przyczyny bólu. Niemniej już podczas pierwszej wizyty potrafi rozsądnie doradzić, jak radzić sobie z dolegliwością. Polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany

Witam,
U pana doktora byłam w czwartek z dużym bólem kręgosłupa krzyżowo-lędźwiowego. Ponieważ ból był dolegliwy pan doktor poradził mi, żebym przyszła z wizyta za tydzień jak już ból będzie mniejszy. Dodatkowo polecił mi rysowanie flamastrem krzyżyków na plecach w których miejscach mnie boli (ze względu na to iż przychodząc już "zdrowa" (bez bólu) nie będę w stanie określić miejsca dolegliwości). Żeby flamaster się nie zmył w trakcie kąpieli, mam robić komórką zdjęcia. Wizyta nic nie wniosła, po 5 minutach wyszłam z takim samym bólem bez jakiegokolwiek skierowania na badania. Zaznaczę również, iż miałam ze sobą wyniki RTG. Pan doktor nawet na nie spojrzał. Jedyna porada to zakupy w sklepie papierniczym. Szczerze odradzam. Pan doktor przyjmuje na ulicy Wrocławskiej - pracuje dla grupy Luxmed. Dopisałam to ostatnie zdanie gdyż zauważyłam, że Pan doktor albo pracuje dla wszystkich szpitali w Warszawie albo tak często zmienia pracę.


M
Użytkownik zweryfikowany

Konkretny, profesjonalny, ale też chętnie i w prosty sposób tłumaczy problemy związane z leczeniem. Uprzejmy i uśmiechnięty. Pracuje w Szpitalu Praskim.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz! Polecam! Był to 4 ortopeda u którego byłam z chondromalacja kolana, której się nabawiłam jeżdżąc zbyt intensywnie na rowerze. Tak naprawdę przszłam tylko z wynikiem usg natomiast lekarz przeprowadził ze mną wywiad, zbadał mnie i doradził w jaki sposób przygotować sie do jazdy na rowerze w zbliżającym się sezonie. Bardzo pomocny, konkretny, rozmowny i miły lekarz. Polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany

Witam, dla wszytkich pacjentów i pacjentek, którzy/e doceniają celującą pracę Pana Doktora, informuję, że opuścił nas i nie będzie przyjmował w MSW. Ja też po raz pierwszy spotkałam się z ogromnym ciepłem ze strony lekarza, z ogromną wytrzymałością na pacjenta i profesjonalnym podejściem do pacjenta, jakiego do tej pory nigdy nie otrzymałam. Jestem prawie 13 lat po bardzo poważnym, jak się teraz okazuje, w skutkach wypadku komunikacyjnym spowodowanym przez bezmyślnego i pijanego działacza z PIS obecnie z PO. Pan Doktor zawsze (nawet jak był zmęczony) był uśmiechnięty, zawsze wszystko dokładnie i obrazowo wytłumaczył każdemu pacjentowi jak działa lub nie działa jego staw, kręgosłup. Pierwszy lekarz, który nie chciał mnie pokroić i stawiał na codzinną oraz intensywną rehabilitację. Potwierdzam, że oprócz ogromnych zalet lekarza, jako mężczyzna jest przystojny. Moim życzeniem na nowy rok 2013 jest by Pan Doktor wrócił do naszej przychodni i szpital MSW. Pozdrawiam wszystkich pacjentów i pacjentki Pana Doktora - Paula


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuje się w ortopedii i traumatologii, zwłaszcza w obszarze barku i kolana. Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie (I Wydział Lekarski), a do...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Biodro trzaskające
 • Ból barku
 • Ból biodra
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Staże

 • The Royal Orthopaedic Hospital NHS Trust Birmingham, UK, Shoulder and Knee Arthroscopy Clinical visit – prof. M. Snow
 • Knee Cartilage Reconstruction Course, Warsaw, Poland
 • Advanced Arthroscopic Shoulder Course, Bielsko-Biała, Poland, Clinical visit – dr Brzóska
Zobacz więcej

Znajomość języków

Angielski, Niemiecki

Powiązane wyszukiwania