lek.

Robert Kwiatkowski

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

105 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Mam wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób skóry i wykonywaniu zabiegów laserowych. Pracuję na najnowszym sprzęcie ( TattooStar, IPL Scytion, QuadroStar) który doskonale sprawdza… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
105 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Prima-Med

  Niestety nie mogę polecić. Przyszłam do dr z problemem trądzikowym (mam 23 lata). Lekarz robi dobre wrażenie, dużo zrzuca na dietę i na "pracę pacjenta", jednak zapomina o jednej rzeczy - ani razu nie zostałam zapytana czy przyjmuję tabletki antykoncepcyjne, sama o tym wspomniałam, jednak lekarz nie dopytał jakie konkretnie. Podczas brania ukochanych tetracyklin wszystkich dermatologów było super, naprawdę nigdy wcześniej nie miałam tak pięknej cery. Horror zaczął się po odstawieniu. W około 2 miesiące po odstawieniu ostatniej tabletki, po pół roku kuracji, problem powrócił ze zdwojoną siłą. Teraz mija 4 miesiąc od odstawienia leku, a ja... dalej męczę się z tym problemem, a codziennie rano patrzę w lustro ze łzami w oczach. Obecnie na własną rękę wykonują badania hormonów i będę szukać dalej...

 • E
  Lokalizacja: ZOZ Łódź Bałuty Przychodnia DermatologicznaUsługa: AZS

  U Pana doktora byłam z wizytą, z problemem skóry mojej córki, która od urodzenia ma bardzo suchą skórę z objawami rybiej łuski. Szukałyśmy pomocy i rady u kilku dermatologów, niestety bez większych efektów. Do czasu, aż znajomy polecił mi dr.Kwiatkowskiego. Lekarz, który słucha pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia problem i etapy leczenia. Ważna jest współpraca z doktorem i stosowanie się do Jego zaleceń a w przypadku mojej córki, efekt widoczny już po 2 tygodniach! Oby więcej takich specjalistów w naszym kraju.

 • P
  Lokalizacja: ZOZ Łódź Bałuty Przychodnia DermatologicznaUsługa: łysienie

  Polecam pana doktora, bardzo dobry specjalista a przy tym konkretny i rzeczowy ! dzięki niemu pozbyłem się problemów z łysieniem, lek został bardzo trafnie dobrany

  Żona również byla pacjentką pana Roberta Kwiatkowskiego ze względu na trądzik, który został wyleczony !
  Lekarz podczas wizyty zwraca uwagę nie tylko na problem z jakim się przychodzi ale ogląda wszystkie znamiona

 • A
  Lokalizacja: ZOZ Łódź Bałuty Przychodnia DermatologicznaUsługa: zmiany skórne

  Świetny lekarz, fachowa obsługa. Profesjonalne podejście, potrafiący rozładować napięcie podczas zabiegu.

 • K
  Lokalizacja: ZOZ Łódź Bałuty Przychodnia Dermatologiczna

  Świetny specjalista, który w sposób konkretny, zdecydowany podchodzi do problemu. Dzięki leczeniu zastosowanemu przed doktora Kwiatkowskiego wyleczyłem silną postać trądziku, Jak najbardziej polecam tego lekarza

 • P
  Lokalizacja: ZOZ Łódź Bałuty Przychodnia Dermatologiczna

  U pana doktora byłem już kilka razy. Przede wszystkim dobry kontakt, potrafi wysłuchać i doradzić. Oprócz problemu z którym przyszedłem zwrócił mi uwagę na objawy innej dolegliwości dzięki czemu mogłem zrobić dokładne badania. Jeśli ktoś ma problemy dermatologiczne jak najbardziej polecam wizytę u Pana doktora Kwiatkowskiego.

 • M
  Lokalizacja: ZOZ Łódź Bałuty Przychodnia DermatologicznaUsługa: Uczulenie

  Pan Doktor Kwiatkowski, jest lekarzem wyjątkowym! Rozmawia z pacjentem, potrafi słuchać! Jeśli tylko jest współpraca z Panem Doktorem , efekt murowany! Oprócz leków zwrócił uwagę na dietę. Poszłam na wizytę ponieważ nie mogłam poradzić sobie z łamliwością paznokci. I nie była to tylko kwestia estetyki. Po miesiącu stosowania zalecań paznokcie zdecydowanie wzmocniły się i ustąpił ból brzucha! Może to brzmi niewiarygodnie, jednak oprócz bycia dermatologiem okazał się super gastrologiem. Lekarz godny polecenia.

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dr.Kwiatkowski jako jedyny pomógł mojej córce.Ze względu na długość leczenia możemy powiedzieć, że jesteśmy na początku ,a efekty są już widoczne.Oczywiście terapia zależy od zaangażowania i działania obu stron.Uważam że podejście doktora do pacjenta jest konkretne i motywujące.My nie żałujemy ,że spróbowałyśmy i polecamy tego lekarza dermatologa.Dodam ,że probowałyśmy już kilku terapii i tylko ta którą zastosował dr.Kwiatkowski przyniosła efekty i dała nadzieję na wyleczenie.

 • M
  Lokalizacja: ZOZ Łódź Bałuty Przychodnia DermatologicznaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Przez przypadek trafiłam do Dr Kwiatkowskiego, gdyż nie było tego dnia mojego dotychczasowego lekarza dermatologa. Łącznie byłam przedtem u dwóch lekarzy. Dziś uważam, że to był szczęśliwy traf. W porównaniu z wcześniejszymi doświadczeniami, Dr Kwiatkowski bardzo dokładnie mnie zbadał oraz wysłuchał. Lekarz badał nie tylko schorzenie z którym przyszłam (AZS), ale też ogólnie stan skóry. Poświęcił mi dużo czasu (z moich obserwacji wynika, że tak zachowuje się wobec wszystkich pacjentów) oraz udzielił mi też porad co do diety, podczas gdy wcześniejsi lekarze powiedzieli mi bym poczytała sobie o diecie w Internecie! Moje AZS jest już w bardzo dobrym stanie. Zdecydowanie wybiorę się do tego lekarza następnym razem.

 • N
  Lokalizacja: ZOZ Łódź Bałuty Przychodnia DermatologicznaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo dobry, konkretny lekarz. Przez długi czas zwlekałam z pójściem do dermatologa, a co się z tym wiąże stan mojej skóry był bardzo słaby. Byłam do tej pory na 2 wizytach, a już widać olbrzymią różnice. Z czystym sercen polecam każdemu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Mam wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób skóry i wykonywaniu zabiegów laserowych.
  Pracuję na najnowszym sprzęcie ( TattooStar, IPL Scytion, QuadroStar) który doskonale sprawdza się w dermatologii estetycznej.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia