lek.

Renata Stępień-Dutka

Endokrynolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 168 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej d... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • MEDREN

  ul. Kobierzyńska 117B/1u, Dębniki
  30-382 Kraków, małopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Karta płatnicza, Gotówka

  Usługi

  Konsultacja endokrynologiczna - kontynuacja leczenia 120 zł
  Wizyta 1 raz - konsultacja endokrynologiczna 160 zł
  Badanie usg . badania wykonywane w poniedziałki 100 zł
  Uwaga!!! pacjenci rejestrujący się po raz pierwszy proszeni są o wybieranie terminów oznaczonych tylko jako wizyta 1 raz

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój medycyny na świecie.

Ocena pacjentów:

197 opinii

 • BS

  Jestem ogromnie zaskoczona wizytą u Pani Doktor, wreszcie trafiłam do lekarza, który poważnie potraktował moje problemy zdrowotne. Jest bardzo miłym, kompetentnym i dobrym człowiekiem . Czuję że dzięki Niej znowu będę cieszyć się życiem. Szczerze polecam!

 • MK

  Żaden lekarz nie był w stanie mi pomóc. Objawy mojej choroby nasilały się, a lekarze byli bezradni. Dopóki nie trafiłam do Pani Endokrynolog. Pani Doktor jako jedyna potrafiła postawić trafną diagnozę, odkryła przyczynę mojego stanu, z którym borykałam się tyle lat. Wreszcie czuję się bardzo dobrze, wszystkie objawy choroby ustąpiły, podczas leczenia odbywam wizyty kontrolne u Pani Doktor. Przy każdej wizycie Pani zdaje wiele pytań, nie skupia się na jednym, a interesuje się stanem zdrowia pacjenta w całości. Zleca dodatkowe badania, aby było wiadomo, jak pracuje cały organizm. Bardzo mi się to podoba, nie spotkałam się wcześniej z takim podejściem u lekarza. Wiem, że jestem w dobrych rękach i nie wyobrażam sobie, że miałabym leczyć się u kogoś innego. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Doktor i wreszcie zaczynam żyć. Z czystym sumieniem polecam Panią Endokrynolog wszystkim!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kontaktowa, sympatyczna, zadaje dużo pytań, poświęca dużo czasu pacjentowi i nie widac pośpiechu. Bardzo miła i kompetentna osoba.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor szczegółowo objaśniła wyniki, przeanalizowała USG,zapisała stosowne leczenie,wyjaśniła dlaczego konieczna jest kontrola i badania za 6 miesięcy,dała wykaz produktów,które mogę jeść,a których powinnam się wystrzegać.Brawo!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam Panią dr Jest świetnym specjalistą, cierpliwie wszystko wyjaśnia i tłumaczy, pełna empatii

 • MM

  Jestem po wizycie i jestem bardzo zadowolona . Pani doktor jest wspaniała , miła , ciepła osoba z ogromna wiedza!!!
  Polecam wszystkim ze szeregi serca !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty bardzo rzetelna i merytoryczna z wszelką starannością i dbałością o szczegóły, które wchodzą w skład całego wywiadu.Ogromna wiedza i doświadczenie sprawiło ze poczułam się dobrze przyjęta wraz z planem działania na kolejną wizytę bez pośpiechu, konkretnie.Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  profesjonalista z wiedza, w
  służbie..kultura i jasnosc przekazu..szacunek dla pacjenta i szczera chęć pomocy

 • Pani doktor rzetelnie, kompetentnie, ze znajomością najnowszych badań naukowych leczy mnie od pół roku. Zawsze mnie wysłuchuje, starając się rozwiać moje wszelkie wątpliwości. Tłumaczy każdy element terapii z wielką kulturą i empatią. Nareszcie zaczynam zdrowieć! Lepiej funkcjonuję i znów cieszę się życiem!

 • B

  Nie pamiętam kiedy trafiłam na lekarza który tak kompleksowo analizuje pacjenta. Pani doktor jest rzeczowa, wyczerpująco odpowiada na zadane pytania i tłumaczy mechanizmy jakie zachodzą w naszym organizmie. Stawiając diagnozę nie sugeruje się tylko i wyłącznie wynikiem badania tylko ocenia całość i każdą osobę traktuje indywidualnie. Pierwszy raz od dłuższego czasu poczułam że jestem w dobrych rękach.