lek.

Renata Stępień-Dutka

Endokrynolog

249 opinii +dodaj

Umów wizytę
50 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • MEDREN

  ul. Kobierzyńska 117B/1u, Dębniki
  30-382 Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Karta płatnicza, Gotówka

  Usługi

  Konsultacja endokrynologiczna - kontynuacja leczenia 130 zł
  Wizyta 1 raz - konsultacja endokrynologiczna 160 zł
  Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 kodeksu cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych.
  Badanie usg - rejestracja tylko telefoniczna!! badania wykonywane w poniedziałki 110 zł
  Uwaga!!! pacjenci rejestrujący się po raz pierwszy proszeni są o wybieranie terminów oznaczonych tylko jako wizyta 1 raz

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
249 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDRENUsługa: wizyta kontrolna

  To była moja druga wizyta u pani doktor. Podobnie, jak pierwsza była bardzo profesjonalna i dokładna. Pani doktor jest osobą niesamowicie konkretną i rzeczową. Dokładnie sprawdza i interpretuje wyniki badań, tłumaczy co mogą oznaczać i jakie mogą być konsekwencje wyników nieprawidlowych. Zalecana przez nią dieta i zmiana stylu życia, w moim przypadku, zdzialala cuda. Jestem pod wrażeniem wszechstronnych kompetencji pani doktor, jej bardzo życzliwego i troskliwego podejścia do pacjenta oraz bardzo dobrej organizacji pracy.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDRENUsługa: niedoczynność tarczycy

  Pani Doktor to doskonały specjalista. Przez lata wspólnej współpracy nigdy mnie nie zawiodła.
  Polecam każdemu kto szuka fachowości, dokładności, a także sympatycznej atmosfery.

 • J
  Lokalizacja: MEDREN

  Dzięki Pani doktor moja tarczyca została całkowicie opanowana, a nie byłam najprostszym przypadkiem :) w tej chwili od ponad roku nie muszę brać leków, a wyniki wychodzą bardzo dobre :) pani doktor jest bardzo sympatyczna, ma rozległą wiedzę nie tylko ze swojej specjalizacji. Zawsze dokładnie sprawdza wszystkie badania, przeprowadza dokładny wywiad dotyczący objawów / samopoczucia / dolegliwości. W sytuacjach awaryjnych służy pomocą, nawet pomimo braku miejsc. Jak najbardziej polecam :)

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDRENUsługa: konsultacja endokrynologiczna - kontynuacja leczenia

  Pierwsze wrażenie rewelacyjne, Pani Doktor bardzo miła, poświęca całą uwagę dla pacjenta i dysponuje niesamowitą wiedzą. Jestem na początku leczenie i lekarza napewno nie zmienię. Polecam gorąco.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDREN

  bardzo dobrze, miła konkretna pani doktor dokładnie rozmawia o naszych dolegliwościach zleca badania nie od razu stawia diagnozę tylko
  po dokładnej analizie naszych dolegliwości.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: choroba Hashimoto

  Będąc już po piątej wizycie u Pani doktor Renaty Stępień-Dudka, mogę z pełnym przekonaniem stwierdzic, że jest ona najlepszym lekarzem, jaki mógł mi się trafic. Pani doktor podczas wizyty nie spieszy się, poświęca czas mojej osobie i starannie analizuje wyniki moich badań, tłumacząc mi jasno co one oznaczają. Śmiało polecam!

 • K
  Lokalizacja: MEDRENUsługa: konsultacja endokrynologiczna - kontynuacja leczenia

  Pani Doktor to wspaniały lekarz i człowiek, wszystko szczegółowo sprawdza, zleca badania i niczego nie bagatelizuje. Jest otwarta na wszelkie pytania. Jest na pewno bardzo kompetentna w swojej dziedzinie, ale podchodzi do pacjenta holistycznie, Jest na bieżąco z najnowszymi badaniami i doniesieniami w dziedzinie endokrynologii. Poświęca tyle czasu, ile pacjent wymaga, a przy tym nie ma dużego opóźnienia jezeli chodzi o czas oczekiwania na wizytę. To jeden z najlepszych lekarzy, jakich do tej pory spotkałam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDRENUsługa: problem z hormonami

  Pierwsze wrażenie profesjonalne, wnikliwy i szczegółowy wywiad, w celu ustalenia diagnozy -dodatkowe badania.

 • J
  Lokalizacja: MEDREN

  Bardzo dobra endokrynolog. Pani doktor jest bardzo empatyczna, miła, potrafi słuchać i dokładnie analizuje wyniki badań. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam do tej pory.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDRENUsługa: konsultacja endokrynologiczna - kontynuacja leczenia

  Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Prawdziwie zainteresowany pacjentem, cierpliwy i życzliwy. Pani Doktor podchodzi do pacjentów ze zrozumieniem i stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie w danej sytuacji. Serdecznie polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój medycyny na świecie.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne