lek.

Renata Stępień-Dutka

Endokrynolog

167 opinii +dodaj

Umów wizytę 166 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej d... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • MEDREN

  ul. Kobierzyńska 117B/1u, Dębniki
  30-382 Kraków, małopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Karta płatnicza, Gotówka

  Usługi

  Konsultacja endokrynologiczna - kontynuacja leczenia 120 zł
  Wizyta 1 raz - konsultacja endokrynologiczna 160 zł
  Porady dietetyczne - zakres jak i ceny informacja telefoniczna: 12 266 72 35 , 660 491 411
  Badanie usg 100 zł
  Uwaga!!! pacjenci rejestrujący się po raz pierwszy proszeni są o wybieranie terminów oznaczonych tylko jako wizyta 1 raz

Informacje o lekarzu

O mnie

Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój medycyny na świecie.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką Pani Doktor od roku więc moja opinia jest potwierdzona wieloma wizytami. Jestem pełna uznania dla Pani Doktor, jest lekarzem oddanym pacjentowi, bardzo szczegółowo sprawdza wszystkie wyniki badań, przeprowadza szczegółowy wywiad, nie bagatelizuje żadnych objawów, ostrożnie dawkuje również leki. Plusem jest również to, że można skonsultować wyniki badań przez telefon szczególnie istotne dla osób nie mieszkających w Krakowie. Polecam wszystkim którzy szukają bardzo dobrego endokrynologa. Ja na pewno zostanę pacjentką Pani Doktor.

 • bardzo dobry

  Jestem stałą pacjentką Pani doktor i z czystym sumieniem polecam ją każdej osobie, która potrzebuje endokrynologa. Jest to lekarz nie tylko niezwykle kompetentny w swojej dziedzinie, dokładny i godny zaufania, ale także bardzo miły i ciepły jako człowiek. Wiem, że Pani doktor do każdego problemu podchodzi indywidualnie, ponieważ wielu moich znajomych jest również jej pacjentami. Zawsze dąży do rozwiązania problemu, wszystko tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania i cały proces leczenia jest dla pacjenta zrozumiały. Wiem, że nikt z moich znajomych się nie zawiódł i wiem, że każdy jest w dobrych rękach. Wiem również, że jak do tej pory nie trafiłam na lepszego lekarza, a także że w dzisiejszych czasach bardzo trudno jest trafić na lekarza z powołaniem. Dlatego nawet jeśli zdarzają się opóźnienia (pytam, a gdzie się nie zdarzają?) to tylko dlatego, że czasami ktoś potrzebuje więcej uwagi Pani doktor i dlatego, że nikt nie jest traktowany "masowo", z pośpiechem i pobieżnie tak jak to bywa u większości lekarzy, który wykonują swoje obowiązku rutynowo nie zagłębiając się w problem. Dlatego warto poczekać tą chwilę i być pewnym że jest się u osoby, która naprawdę chce pomóc najlepiej jak potrafi i której naprawdę na tym zależy. Polecam każdemu!!!

 • bardzo dobry

  Witam,postanowiła również zaopiniować Panią Doktor oczywiście pozytywnie,gdyż te komentarze negatywne bynajmniej w moim odczuciu są nie na miejscu. Byłam u Pani Doktor już 3 czy 4 razy i dopiero na ostatniej wizycie otrzymałam recepte na moje dolegliwości,co oczywiście nie zniechęciło mnie do wizyt bo osobiście uważam,że dobry lekarz szuka przyczyny a nie od razu daje lek celując na ślepo. Jest to lekarz,który własciwie moim skromnym zdaniem podchodzi do pacjenta,poświęcając czas na wizycie a także swój osobisty bo Pani Doktor oddzwania i wyjaśnia a wcale tego nie musi robic.Kolejki swiadczą o tym że nie narzeka na brak pacjentów i chyba to jest najlepszą wizytówką. Jestem zadowolona ,że trafiłam do Medrenu do Pani Doktor.

 • bardzo dobry

  Witam wszystkich, Co jakiś czas czytam wszystkie komentarze o Pani doktor. Zaskoczyły mnie opinie negatywne na temat Pani doktor. Absolutnie się z nimi nie zgadzam. Odnosząc się do komentarza Pani Moniki informuję, że już jakiś czas temu sama wystawiłam opinię "bardzo dobry" dla Pani doktor wraz z komentarzem. Zdecydowanie raz jeszcze polecam Panią doktor. Ciesze się, że w końcu udało mi się trafić do lekarza, który słucha i rozumie problemy z którymi się przychodzi.

 • bardzo dobry

  Pani doktor to najlepszy nie tylko endokrynolog, ale także najlepszy lekarz jakiego znam. Cieszę się, że do niej trafiłam. Pani doktor dokładnie analizuje wyniki badań jak i bardzo chętnie tłumaczy co się dzieje, na co warto zwrócić uwagę, co jest obecnie ważne w leczeniu, czy jest coś niepokojącego na co powinnam być bardziej wyczulona. Leczę się u Pani doktor już kilka lat( wcześniej również leczyłam się u kilku innych endokrynologów, ale bez widocznego rezultatu, a wizyta maksymalnie 5-10 minutowa kończyła się szybkim wypisaniem recepty i kolejny pacjent).Pani doktor nie trzyma się sztywno ram czasowych, co wynika z indywidualnego podejścia do pacjenta, każdy przychodzi z innego powodu. Podczas wizyty nie odczuwa się presji czasu, dzięki czemu można swobodnie zapytać o wszystko.Byłam świadkiem, że przychodzi do pracy sporo przed czasem i zaczyna przyjmować pacjentów, ale też przyjmowała mnie już po godzinach pracy poświęcając swój czas w gabinecie. Dzięki leczeniu pod jej okiem moja niedoczynność tarczycy już nie jest niczym strasznym, a po wyrównaniu gospodarki hormonalnej jestem nareszcie szczęśliwą mamą:). Potrzeba wytrwałości i szczerej współpracy, żeby odnieść pełen sukces. Chciałabym, żeby wszyscy lekarze mieli tyle cierpliwości, zrozumienia, empatii i czasu dla pacjenta co Pani doktor. I żeby wszyscy byli tak kompetentni i chętni do pomocy. Polecam Panią doktor z całego serca!!!

 • dobry

  Dr Stępień-Dutka jest bez wątpienia bardzo dobrym specjalistą. Poprzedni specjalista opierał leczenie głównie na lekach. Dr Stępień-Dutka zwróciła uwagę na dietę i zdrowy tryb życia, spojrzała na pacjenta holistycznie. Prowadziła mnie także podczas ciąży. Jest profesjonalistą, lekarzem z doświadczeniem i dobrym podejściem/intuicją, przy tym jest osobą sympatyczną, słuchającą pacjenta, nie narzucającą się - kulturalną, cierpliwie tłumaczącą (nawet jeśli powtarzam pytanie). Jedyne co budzi mój dyskomfort, to krótki czas przewidziany na poświęcenie pacjentowi podczas wizyty - powoduje to duże opóźnienia (rzadko zdarza się pacjent, któremu wystarczy poświęcić przewidziane 15 minut). Nie zdarzyło mi się odbyć wizyty w wyznaczonym terminie, zawsze wchodziłam do gabinetu z opóźnieniem. Jest to istotnie dyskomfort dla osób, które rezerwują sobie konkretny czas na wizytę, dlatego warto mieć to na uwadze, zarezerwować sobie więcej czasu, zadzwonić do gabinetu przed samą wizytą żeby upewnić się na jakim etapie jest kolejka i uzbroić się w cierpliwość. Mimo tej niedogodności warto umówić się na wizytę, dr Stępień-Dutka poświęca pacjentowi niezbędną ilość czasu, co więcej znajduje go także na to żeby odpowiedzieć na korespondencję mailową.

 • bardzo dobry

  Leczyłam się u Pani Doktor ponad 2 lata i leczyłabym się dalej, gdyby nie konieczność przeprowadzki do innego miasta. Pani Doktor szczegółowo analizuje wszystkie wyniki badań i w prosty sposób potrafi wytłumaczyć pacjentowi, co mu dolega. Po wizycie człowiek jest napełniony pozytywną energią i odzyskuje siły do dalszej walki z chorobą. Bardzo polecam osobom szukającym dobrego endokrynologa w Krakowie.

 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta, ale Pani doktor wydaje się bardzo kompetentna, na razie zadała mi wiele pytań oraz zleciła dużo badań, które są ważne w dalszym postępowaniu. Na pewno polecę ją znajomym.

 • bardzo dobry

  Polecam Panią doktor. Jest wspaniałym fachowcem i każda wizyta u niej to przyjemność. Nie podoba mi się tylko długie czekanie w kolejce. 15 minut to zdecydowanie za mało na jednego pacjenta bo niektórzy siedzą nawet 30min. Poza tym nie rozumiem opcji: tylko pokazanie wyników. Pani która tylko pokazała wyniki nie dość że zapłaciła 6 razy mniej niż cena normalnej wizyty to jeszcze weszła bez kolejki i siedziała w gabinecie 20 minut!

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną w swojej dziedzinie, a przy tym ma serdeczne i empatyczne podejście do pacjenta, co niestety nie jest standardem w dzisiejszych czasach. Pani doktor dużo tłumaczy, chętnie odpowiada na pytania i doradza. Zdecydowanie polecam!

Najbliższe terminy:

kolejne dni