lek.

Renata Stępień-Dutka

Endokrynolog

170 opinii +dodaj

Umów wizytę 167 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej d... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • MEDREN

  ul. Kobierzyńska 117B/1u, Dębniki
  30-382 Kraków, małopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Karta płatnicza, Gotówka

  Usługi

  Konsultacja endokrynologiczna - kontynuacja leczenia 120 zł
  Wizyta 1 raz - konsultacja endokrynologiczna 160 zł
  Porady dietetyczne - zakres jak i ceny informacja telefoniczna: 12 266 72 35 , 660 491 411
  Badanie usg 100 zł
  Uwaga!!! pacjenci rejestrujący się po raz pierwszy proszeni są o wybieranie terminów oznaczonych tylko jako wizyta 1 raz

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój medycyny na świecie.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Jest to mój trzeci endokrynolog i pierwszy, który o mojej chorobie wie więcej ode mnie. Niestety wielu lekarzy interesuje wynik jednego, niezbyt miarodajnego badania (jak np. TSH). Pani doktor zwraca uwagę na wszystkie potrzebne parametry i po objawach (wywiad jest bardzo szeroki) jest w stanie dobrać dodatkowe badania, które u mnie były w 100% trafione. Jest bardzo empatyczna i tyle samo uwagi poświęca wynikom, jak i samopoczuciu pacjenta. Ogromnym Jej atutem jest to, że ciągle się dokształca i ma najbardziej aktualna wiedzę w zakresie chorób, które leczy. Wizyta to czysta przyjemność.

 • bardzo dobry

  Witam :) Od 1,5 roku leczę się u Pani Doktor Stępień.Jestem bardzo zadowolona z przyjaznego podejścia do pacjenta ,oceny wyników i szukanie przyczyn jak coś niepokojącego się dzieje.Z szczerym sercem polecam:))

 • bardzo dobry

  bardzo dobry specjalista, wizyta nigdy nie jest "na czas" tylko jest tyle ile wymaga tego pacjent. Przede wszystkim cenie fachowość i to że Pani doktor jest dobra w tym co robi. Leczę się u Pani doktor już ponad 2 lata, i to właśnie mój pierwszy komentarz - dlatego wiem co piszę. Kolejki do Pani doktor są przeokropne, ale to dlatego, że jest bardzo dobra, i dlatego jest tak szeroko doceniana. Tak jak wszędzie - wygrywają najlepsi, tak Pani doktor jest moim zdaniem jedną z wybitniejszych specjalistów w dziedzinie endokrynologii. Mam wiele schorzeń, ale wiem, że jestem pod bardzo dobrą opieką. Nigdy nic nie było zbagatelizowane, zawsze czuje się wysłuchana, ewentualnie przy okazji pocieszona - ale jednocześnie sprowadzona do pionu - by wychodząc z gabinetu walczyć i mieć siłę by stosować się do zaleceń. Polecam wszystkim tego lekarza - Magdalena G.

 • dobry

  Dr Stępień-Dutka jest bez wątpienia bardzo dobrym specjalistą. Poprzedni specjalista opierał leczenie głównie na lekach. Dr Stępień-Dutka zwróciła uwagę na dietę i zdrowy tryb życia, spojrzała na pacjenta holistycznie. Prowadziła mnie także podczas ciąży. Jest profesjonalistą, lekarzem z doświadczeniem i dobrym podejściem/intuicją, przy tym jest osobą sympatyczną, słuchającą pacjenta, nie narzucającą się - kulturalną, cierpliwie tłumaczącą (nawet jeśli powtarzam pytanie). Jedyne co budzi mój dyskomfort, to krótki czas przewidziany na poświęcenie pacjentowi podczas wizyty - powoduje to duże opóźnienia (rzadko zdarza się pacjent, któremu wystarczy poświęcić przewidziane 15 minut). Nie zdarzyło mi się odbyć wizyty w wyznaczonym terminie, zawsze wchodziłam do gabinetu z opóźnieniem. Jest to istotnie dyskomfort dla osób, które rezerwują sobie konkretny czas na wizytę, dlatego warto mieć to na uwadze, zarezerwować sobie więcej czasu, zadzwonić do gabinetu przed samą wizytą żeby upewnić się na jakim etapie jest kolejka i uzbroić się w cierpliwość. Mimo tej niedogodności warto umówić się na wizytę, dr Stępień-Dutka poświęca pacjentowi niezbędną ilość czasu, co więcej znajduje go także na to żeby odpowiedzieć na korespondencję mailową.

 • bardzo dobry

  Leczyłam się u Pani Doktor ponad 2 lata i leczyłabym się dalej, gdyby nie konieczność przeprowadzki do innego miasta. Pani Doktor szczegółowo analizuje wszystkie wyniki badań i w prosty sposób potrafi wytłumaczyć pacjentowi, co mu dolega. Po wizycie człowiek jest napełniony pozytywną energią i odzyskuje siły do dalszej walki z chorobą. Bardzo polecam osobom szukającym dobrego endokrynologa w Krakowie.

 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta, ale Pani doktor wydaje się bardzo kompetentna, na razie zadała mi wiele pytań oraz zleciła dużo badań, które są ważne w dalszym postępowaniu. Na pewno polecę ją znajomym.

 • bardzo dobry

  Polecam Panią doktor. Jest wspaniałym fachowcem i każda wizyta u niej to przyjemność. Nie podoba mi się tylko długie czekanie w kolejce. 15 minut to zdecydowanie za mało na jednego pacjenta bo niektórzy siedzą nawet 30min. Poza tym nie rozumiem opcji: tylko pokazanie wyników. Pani która tylko pokazała wyniki nie dość że zapłaciła 6 razy mniej niż cena normalnej wizyty to jeszcze weszła bez kolejki i siedziała w gabinecie 20 minut!

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną w swojej dziedzinie, a przy tym ma serdeczne i empatyczne podejście do pacjenta, co niestety nie jest standardem w dzisiejszych czasach. Pani doktor dużo tłumaczy, chętnie odpowiada na pytania i doradza. Zdecydowanie polecam!

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor za profesjonalne podejście do problemu to dopiero 1 wizyta ale czuję że znalazłam odpowiedniego specjalistę :)

 • bardzo dobry

  Pani dr Stępień -Dutka jest znakomitym lekarką, obdarzoną empatią i umiejącą indywidualnie podejść do problemów pacjenta.

Najbliższe terminy:

kolejne dni