lek.

Renata Stępień-Dutka

Endokrynolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 144 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • MEDREN

  ul. Kobierzyńska 117B/1u, Dębniki
  30-382 Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Karta płatnicza, Gotówka

  Usługi

  Konsultacja endokrynologiczna - kontynuacja leczenia 130 zł
  Wizyta 1 raz - konsultacja endokrynologiczna 160 zł
  Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 kodeksu cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych.
  Badanie usg . badania wykonywane w poniedziałki 110 zł
  Uwaga!!! pacjenci rejestrujący się po raz pierwszy proszeni są o wybieranie terminów oznaczonych tylko jako wizyta 1 raz

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu endokrynologii jak i chorób wewnętrznych. Uczestniczę w większości sympozjów z zakresu endokrynologii , stale uwzględniając w swojej diagnostyce rozwój medycyny na świecie.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
212 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDRENUsługa: konsultacja endokrynologiczna - kontynuacja leczenia

  Świetny lekarz, szczerze zainteresowany pacjentem. Pani Stępień patrzy na człowieka holistycznie, nie tylko z perspektywy funkcjonowania jednego organu. Bardzo dokładnie tłumaczy wyniki badań i poszukuje związku między czynnikami mającymi wpływ na różne objawy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry. Cierpliwy lekarz. Wizyta przeszła profesjonalnie. To była moja pierwsza wizyta u Pani Doktor. Starała się zapytać o wszystkie szczegóły choroby jednocześnie wyjaśniając ich genezę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam na pierwszej wizycie, więc o skutkach prowadzenia leczenia przez Panią Doktor nie wiem nic. Natomiast jedno wiem na pewno: jest to osoba bardzo kulturalna, delikatna, życzliwa, posiadająca zdolność rejestrowania dużej ilości informacji od pacjenta tak, aby mieć obraz całości dolegliwości, pozwala "wygadać" się, czyli każdy szczegół informacji jest szanowany i notowany. Pierwszy raz tak dokładnie mogłam się dowiedzieć o chorobie, planach leczenia. Zawierzyłam Pani Doktor i mam nadzieję, że stanie się to o czym mnie poinformowała. Mam świadomość, że nasz organizm płata czasami figle i niektóre plany trzeba będzie zmieniać, ale to norma. dziękuję!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Usunięta tarczyca

  Wspanialy lekarz ! Polecam serdecznie !
  Wizyta bardzo rzetelna, dlugi wywiad, dokladnie przegladniete wyniki. Prawdziwy lekarz z powolania !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDRENUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo polecam Panią Doktor. Duza wiedza, dokladnosc w analizie wynikow badan, wysluchanie każdego objawu, serdecznosc.

 • K
  Lokalizacja: MEDRENUsługa: szukanie pomocy

  Po raz pierwszy trafiłam do lekarza, który poważnie mnie potraktował. Pani Doktor cierpliwie tłumaczyła, zleciła potrzebne badania.
  Jestem szczęśliwa, że znalazłam wspaniałego, prawdziwego lekarza.
  Krystyna Stanek

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDRENUsługa: Niedoczynnosc tarczycy, zle samopoczucie

  Pierwszy raz trafiłam na takiego lekarza, pełny wywiad, długa wizyta, ale wyczerpujące odpowiedzi, mam nadzieję ze w końcu mi Pani doktor pomoże....

 • Lokalizacja: MEDRENUsługa: konsultacja endokrynologiczna - kontynuacja leczenia

  Leczę się ponad 15 lat na niedoczynność tarczycy i hashimoto.
  Do Pani doktor trafiłam 2 lata temu, jestem bardzo zadowolona i wiem że w końcu jestem w dobrych rękach.
  Bardzo kompetentna osoba i słucha pacjenta. Cenię sobie też to że w razie pytań zawsze mogę zadzwonić do Pani doktor i zawsze służy pomocą.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwszy raz otrzymałam tak dużo informacji od lekarza na temat mojej choroby. Lekarz szczegółowo wszystko wyjaśnia, omawia swoje dalsze zalecenia. Mam zamiar kontynuować swoje leczenie u Pani doktor.

 • Lokalizacja: MEDRENUsługa: UWAGA!!! Pacjenci rejestrujący się po raz pierwszy proszeni są o wybieranie terminów oznaczonych tylko jako wizyta 1 raz

  Niewiele mogę napisać po pierwszej wizycie u Pani Doktor,ale pierwsze moje odczucie jest bardzo pozytywne. Ponad rok leczyłam się na niedoczynność tarczycy i hashimoto i tak naprawdę stwierdziłam,że muszę zmienić lekarza i stało się....Dzisiaj Pani Doktor zadzwoniła i wyznaczyła kolejną wizyte,jestem pełna nadzieji na fachową pomoc i profesjonalizm Pani Renaty Stępień. Napewno napiszę stosowną opinię po pewnym czasie,wierzę że jestem w dobrych rękach tym razem .:)