dr n. med.

Rafał Stettner

Ginekolog

* leczenie niepłodności
* prowadzenie ciąż wysokiego ryzyka
* nietrzymanie moczu
* USG ciąży 3/4 D
* USG ginekologiczne
* operacje ginekologiczne więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • * leczenie niepłodności
  * prowadzenie ciąż wysokiego ryzyka
  * nietrzymanie moczu
  * USG ciąży 3/4 D
  * USG ginekologiczne
  * operacje ginekologiczne
  * zaburzenie statyki narządu rodnego

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Publikacje

 • Matrix metalloproteinases and their inhibitors in ovarian cancer progression--diagnostic and therapeutic implications].

Nagrody i wyróżnienia

 • I nagroda na konferencji młodych naukowców w Białymstoku - 2005 rok

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: USG ciąży

  Pan Doktor prowadził moją ciążę. Mam mieszane uczucia, drugi raz nie zdecyduję się na prowadzenie ciąży u niego, nie poleciłabym go innym.
  Miły, kulturalny, spokojny, wydaje się kompetentny, nie bagatelizuje żadnych zgłaszanych dolegliwości . Gabinet nowoczesny, czysty przyjemny. I to by było na tyle jeśli chodzi o plusy. Teraz minusy- Pan Doktor nie podaje numeru telefonu do siebie co wg mnie przy wizytach w gabinecie prywatnym w ciąży powinno być standardem,poza wizytami brak kontaktu- nie czułam się do końca zaopiekowana i bezpieczna. Bardzo duże opóźnienia wizyt- nawet ponad godzinę. W gabinecie siedzi osoba trzecia w postaci pani, która wydaje się być sekretarką. Mimo, że Pan dr bardzo namawiał mnie na poród ''u siebie'' w szpitalu, w ogóle nie wiedział, że poród się odbył (nie pracuje na położnictwie co częściowo go tłumaczy); zresztą podejście do porodu na zasadzie- ''urodzi pani wszędzie'', a do szkół rodzenia negatywne (takie odniosłam wrażenie).
  I na koniec najważniejsze- nie jest certyfikowanym lekarzem FMF, czyli USG genetyczne i połówkowe warto wykonać gdzie indziej.
  Takie są moje wrażenia po wizytach prywatnych, generalnie stosunek ceny do jakości usług niekorzystny.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: Usg genetyczne

  Zostałam skierowana przez innego lekarza na usg genetyczne w 12 tyg. ciąży. Pomimo miłej atmosfery i zapewnien, że wszystko jest dobrze okazało się, że doktor 'nie zobaczył' wytrzewienia u dziecka. Jest to poważna wada i powinna być rozpoznana w trakcie badania... Na pewno nie skorzystam ani nie polecam nikomu więcej usług tego Pana.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Byłam u tego lekarza od początku ciazy . Za każdym razem było słabiej .Cena wizyty jest nieadekwatna do czasu poświęconego pacjence . W chwilach dość istotnych i emocjonalnych - to moja pierwsza ciaza -jak poznanie płci dziecka usłyszałam : "jak pani czuje tak bedzie " .Na wizytach czułam sie niekomfortowo . Niejasne Usg w dużym stresie powtarzałam u innego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: Usg i wizyta kontrolna

  Najlepszy lekarz...opanowany, spokojny, miły, kulturalny i przede wszystkim profesjonalista...wiem, że znalazłam bardzo dobrego lekarza

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Przeprowadził bardzo dokładny wywiad, jest zainteresowany pacjentem , od razu ma plan działania. A przy tym miły, sympatyczny, wzbudza zaufanie. Konkretny i rzeczowy, nie zleca nie pottrzebnych badań. Dzięki niemu moje szanse na zajście w ciążę wzrosły.pozdrawiam

 • M

  Może nie powinnam tego pisać, bo później będzie kłopot z wolnymi terminami u Pana Doktora ;) ale:
  1) Po raz pierwszy badanie ginekologiczne mnie nie bolało i to jest największy efekt wow!
  2) Po raz pierwszy trafiłam na ginekologa, który w rzeczowy i spokojny sposób wszystko tłumaczy, pokazuje, objaśnia, jest uśmiechnięty i pogodny.
  3) Lekarz zlecił mi szereg badań w związku ze stwierdzoną ciążą.
  Polecam wszystkim Paniom, które zwlekają z wizytą u ginekologa, nie ma czego się bać, będziecie w naprawdę dobrych rękach :)

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi. Jest wspaniałym człowiekiem i bardzo dobrym fachowcem. Wykrył problem którego ktoś inny nie zauważył. Przeprowadził skomplikowaną operację. Wszystko poszło dobrze. Polecam w 100 %. Mogłabym chwalić i chwalić ale brak mi słów. Polecam każdemu. Zna się na swoim fachu, widzi więcej niż ktoś przeciętny, jest konkretny. Polecam

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: Wizyta Ciążowa

  Pan Doktor prowadził moją ciążę od 5 tygodnia aż do 7 miesiaca, mam ogromny żal do Pana Doktora, bo pomimo wykonanych w pierwszym trymestrze badań w kierunku tarczycy, nie podjął leczenia, pomimo, ze bylo do tego wskazanie, dopiero lekarz z Warszawy natychmiast włączył leczenie, bo wyniki miałam bardzo zle... Pan doktor zaniedbal tez inne badania, nie zostala wykonana toxoplazmoza w drugim trymestrze... odradzam wizyty u tego lekarza, kosztowało mnie to duzo strachu niestety :(

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: prowadzenie

  Sam lekarz super, nie można mu nic zarzucić. Konkretny i zyciowy,ale potwierdzam że obecność położnej w trakcie wizyty jest dość krępująca.Wizyty u ginekologa powinny odbywać się w dwie osoby, a jedyną osobą towarzyszącą może być co najwyżej partner

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan dr. Stettner to naprawdę wspaniały lekarz! :) Prowadził ciążę mojej żony cały czas - wszystko bezproblemowo, zawsze serdeczny, pomocny i na luzie :) Żona urodziła bez żadnych problemów zdrowego synka przez cesarskie cięcie. Serdecznie wszystkim polecam Pana doktora! Dziękujemy Panie doktorze za opiekę i za zdrowego synka! :)