dr n. med.

Rafał Stettner

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

61 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

* leczenie niepłodności * prowadzenie ciąż wysokiego ryzyka * nietrzymanie moczu * USG ginekologiczne * operacje ginekologiczne * zaburzenie statyki narządu rodnego więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie

  Doktor Stettner to wspaniały człowiek. Przeprowadził skomplikowaną operację. Miły, sympatyczny zawsze uśmiechnięty. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Ma zawsze czas. Dziękuję Panie doktorze.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: prowadzenie ciąży/wizyty ginekologiczne

  Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona z wizyty. Za każdym razem czuje się bardzo profesjonalnie obsłużona. Pan doktor prowadził także moja ciążę. W przeciwieństwie do poprzednich komentarzy uważam, że kontakt z doktorem jest bardzo dobry ( wystarczyło zapytać aby otrzymać wizytówkę CM z prywatnym numerem Pana doktora na wypadek konieczności nagłej konsultacji). Także po porodzie Pan doktor interesuje się pacjentką, oczywiście jeżeli poinformujemy o rozwiązaniu:)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: USG ciąży

  Pan Doktor prowadził moją ciążę. Mam mieszane uczucia, drugi raz nie zdecyduję się na prowadzenie ciąży u niego, nie poleciłabym go innym.
  Miły, kulturalny, spokojny, wydaje się kompetentny, nie bagatelizuje żadnych zgłaszanych dolegliwości . Gabinet nowoczesny, czysty przyjemny. I to by było na tyle jeśli chodzi o plusy. Teraz minusy- Pan Doktor nie podaje numeru telefonu do siebie co wg mnie przy wizytach w gabinecie prywatnym w ciąży powinno być standardem,poza wizytami brak kontaktu- nie czułam się do końca zaopiekowana i bezpieczna. Bardzo duże opóźnienia wizyt- nawet ponad godzinę. W gabinecie siedzi osoba trzecia w postaci pani, która wydaje się być sekretarką. Mimo, że Pan dr bardzo namawiał mnie na poród ''u siebie'' w szpitalu, w ogóle nie wiedział, że poród się odbył (nie pracuje na położnictwie co częściowo go tłumaczy); zresztą podejście do porodu na zasadzie- ''urodzi pani wszędzie'', a do szkół rodzenia negatywne (takie odniosłam wrażenie).
  I na koniec najważniejsze- nie jest certyfikowanym lekarzem FMF, czyli USG genetyczne i połówkowe warto wykonać gdzie indziej.
  Takie są moje wrażenia po wizytach prywatnych, generalnie stosunek ceny do jakości usług niekorzystny.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: Usg genetyczne

  Zostałam skierowana przez innego lekarza na usg genetyczne w 12 tyg. ciąży. Pomimo miłej atmosfery i zapewnien, że wszystko jest dobrze okazało się, że doktor 'nie zobaczył' wytrzewienia u dziecka. Jest to poważna wada i powinna być rozpoznana w trakcie badania... Na pewno nie skorzystam ani nie polecam nikomu więcej usług tego Pana.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Byłam u tego lekarza od początku ciazy . Za każdym razem było słabiej .Cena wizyty jest nieadekwatna do czasu poświęconego pacjence . W chwilach dość istotnych i emocjonalnych - to moja pierwsza ciaza -jak poznanie płci dziecka usłyszałam : "jak pani czuje tak bedzie " .Na wizytach czułam sie niekomfortowo . Niejasne Usg w dużym stresie powtarzałam u innego lekarza.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: Usg i wizyta kontrolna

  Najlepszy lekarz...opanowany, spokojny, miły, kulturalny i przede wszystkim profesjonalista...wiem, że znalazłam bardzo dobrego lekarza

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

  Przeprowadził bardzo dokładny wywiad, jest zainteresowany pacjentem , od razu ma plan działania. A przy tym miły, sympatyczny, wzbudza zaufanie. Konkretny i rzeczowy, nie zleca nie pottrzebnych badań. Dzięki niemu moje szanse na zajście w ciążę wzrosły.pozdrawiam

 • M

  Może nie powinnam tego pisać, bo później będzie kłopot z wolnymi terminami u Pana Doktora ;) ale:
  1) Po raz pierwszy badanie ginekologiczne mnie nie bolało i to jest największy efekt wow!
  2) Po raz pierwszy trafiłam na ginekologa, który w rzeczowy i spokojny sposób wszystko tłumaczy, pokazuje, objaśnia, jest uśmiechnięty i pogodny.
  3) Lekarz zlecił mi szereg badań w związku ze stwierdzoną ciążą.
  Polecam wszystkim Paniom, które zwlekają z wizytą u ginekologa, nie ma czego się bać, będziecie w naprawdę dobrych rękach :)

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi. Jest wspaniałym człowiekiem i bardzo dobrym fachowcem. Wykrył problem którego ktoś inny nie zauważył. Przeprowadził skomplikowaną operację. Wszystko poszło dobrze. Polecam w 100 %. Mogłabym chwalić i chwalić ale brak mi słów. Polecam każdemu. Zna się na swoim fachu, widzi więcej niż ktoś przeciętny, jest konkretny. Polecam

 • Opinia z dnia 05.08.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • * leczenie niepłodności
  * prowadzenie ciąż wysokiego ryzyka
  * nietrzymanie moczu
  * USG ginekologiczne
  * operacje ginekologiczne
  * zaburzenie statyki narządu rodnego

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Publikacje

 • Matrix metalloproteinases and their inhibitors in ovarian cancer progression--diagnostic and therapeutic implications].

Nagrody i wyróżnienia

 • I nagroda na konferencji młodych naukowców w Białymstoku - 2005 rok