Specjalista w zakresie chorób oczu, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu i aparatu ochronnego oka, laseroterapią w AMD, retinopatii… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Oculistic - Centrum Okulistyczne

  Anieli Krzywoń 2
  65-534 Zielona Góra, lubuskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Wizyta podstawowa (oct, usg, badanie dna oka i inne) 200 zł
  Laseroterapia jaskry - yag it 300 zł
  Witreoliza laserowa 900 zł
  Plastyka powiek dolnych obustronna 5 500 zł
  Iniekcje doszklistkowe - eylea 1 300 zł
  Usunięcie gradówki 500 zł
  Laseroterapia siatkówki w retinopatii cukrzycowej 300 zł
  Laseroterapia jaskry - slt 300 zł
  Plastyka powiek górnych obustronna 4 500 zł
  Iniekcje doszklistkowe - lucentis 1 800 zł
  Af - angiografia fluoresceinowa 350 zł
  Ostrzyknięcie gradówki 250 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
133 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Oculistic - Centrum Okulistyczne

  Bardzo kompetentny lekarz. Bardzo duża wiedza i trafność diagnostyczna. Wykonano zabieg laserowy na obu oczach ze względu na zwyrodnienie siatkówki i jestem b.zadowolona. bardzo polecam

 • P
  Lokalizacja: Oculistic - Centrum OkulistyczneUsługa: kontrola po zabiegu

  Bardzo miły, kompetenty lekarz.Pracuje na super sprzęcie okulistycznym.Dokładne badania.Personel towarzyszący przy wizycie lekarskiej miły.Polecam,lekarz godny zaufania.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Oculistic - Centrum OkulistyczneUsługa: wizyta podstawowa (OCT, USG, badanie dna oka i inne)

  Miły , sympatyczny ,kompetentny. Pracuje na profesjonalnym sprzęcie okulistycznym .Interesuje się pacjentem i jego problemami . Wnikliwie bada i wyjaśnia wszelkie wątpliwości.

 • W
  Lokalizacja: Oculistic - Centrum OkulistyczneUsługa: błyski w oczach

  Miałam błyski w oku, byłam u kilku lekarzy i nikt nie potrafił postawić diagnozy. Pan doktor Rafał Paczała postawił diagnozę. Jestem po zabiegu, jest rewelacyjnie. Cieszę się że trafiłam do Pana doktora. Polecam, lekarz godny zaufania.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Oculistic - Centrum OkulistyczneUsługa: sprawdzenie wzoku u dziecka

  Wspaniały lekarz. Bardzo dobre podejście do dzieci. Profesjonalny, dokladny i bardzo uprzejmy. Rzadko się zdarza, żebym była tak zadowolona po wizycie u lekarza.

 • M
  Lokalizacja: Oculistic - Centrum Okulistyczne

  Mogę tylko potwierdzić wszystkie pozytywne opinie o Panu Doktorze. Jego zabiegi naprawdę pomagają ludziom i ratują im wzrok. Jest dla mnie wzorem tego, jak powienien funkcjonować lekarz; Wyjaśnia dokładnie na czym polega problem i mówi o tym szczerze, jest przy tym bardzo empatyczny, traktuje pacjentów z szacunkiem i widać, że wkłada w swoją pracę ogromną pasję i ciągle się rozwija. Cieszę się, że mogłem trafić pod opiekę kogoś takiego.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Oculistic - Centrum OkulistyczneUsługa: konsultacja okulistyczna

  Bardzo sympatyczny Pan Doktor. Badanie przebiegło bardzo profesjonalnie...krok po kroku, bez zniecierpliwienia do opornej na początku Pacjentki ???? Pełna diagnoza w jednym miejscu. Polecamy! Iga z mamą

 • L
  Lokalizacja: Oculistic - Centrum Okulistyczne

  Choroba - nietypowy CRS. Dobrze dobrane leczenie co widać po efektach. Szybkie przyjęcie i iniekcja pomimo późnej pory i dnia przedświątecznego. W innych miejscach nie było szansy na szybką pomoc a tutaj bez problemu.

 • S
  Lokalizacja: Oculistic - Centrum OkulistyczneUsługa: konsultacja okulistyczna

  Poszlam do Doktora pierwszy raz po 5 latach od tak na wizyte kontrolną, dr znalazl 2 dziury w siatkowce ktore od razu elegancko "zaspawal" laserem. Badania bardzo dokladne, rzetelne przemila atmosfera. Wiadomo trzeba czekac i czasem pare godzin ale to nie jest tasma produkcyjna jak u większości lekarzy ze na czas, tylko tu sie liczy jakosc! Dr od razu sie zajmuje problemem ktory trzeba jak najszybciej rozwiazac! Takze nerwy o czekanie sa bezsensu trzeba docenic wartosc i jakosc wizyty bo nikt tak do pacjenta nie podchodzi i dokładnie nie tlumaczy jak dr Paczala! A znam ich troche i wiem jak wiekszosc lekarzy podchodzi do czlowieka!

 • K
  Lokalizacja: Oculistic - Centrum Okulistyczne

  Czekałam na wizytę trzy miesiące w niepokoju i bezradności, cóż nowego usłyszę. Przez ponad rok odwiedziłam pięciu lekarzy, w tym klinikę we Wrocławiu. Żaden ze specjalistów nie zaproponował mi metody, którą zastosował doktor. Pomoc od razu przy pierwszej wizycie i problem z cystami znikł! Dziękuję :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista w zakresie chorób oczu, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu i aparatu ochronnego oka, laseroterapią w AMD, retinopatii cukrzycowej i jaskry, plastyką powiek górnych i dolnych. Wieloletnie doświadczenie zdobywał w Wojewódzkim Szpitalu Klinicznym w Zielonej Górze, gdzie na Klinicznym Oddziale Okulistycznym pełnił obowiązki okulisty przez 8 lat. Obecnie prowadzi Centrum Okulistyczne OCULISTIC w Zielonej Górze przy ul. Anieli Krzywoń 2.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi