Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Karta płatnicza, Gotówka, Przelew na konto
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - r. 2005, kierunek lekarski. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Wojewódzkim w Bełchatowie. Od 2006 do 2012 p...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu złamanie kości śródstopia z przemieszczeniem

Cieszę się, że są tacy lekarze jak Pan Doktor Rafał Kania.
Profesjonalizm w każdym calu.
Skupiony na pracy , skromny,rzetelny,traktujący pacjenta bardzo poważnie.
Jestem mu bardzo wdzięczna za jego pomoc.
Aby nie wpadać w patetyczny ton , dadam jednak ,że pewien typ ludzi, a do nich zalicza się właśnie Pan Doktor dają ten impuls, tę wiarę w ludzi, w przyjaźń , braterstwo.
Życzę Panu doktorowi powodzenia i możliwości pełnienia swojej misji w pełnym jej wymiarze.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej zespół cieśni nadgarstka

Pan Dr. Rafał Kania wspaniały człowiek, specjalista chirurgii /ortopedii ręki, rzetelny, pełen empatii jest profesjonalistą. Posiada fachowe podejście do problemów chorobowych pacjenta.
Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej operacji cieśni nadgarstka. Odzyskałam czucie w dłoni ustąpiły bóle. Idę na emeryturę i nareszcie będę mogła wnukom gotować obiadki. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora wszystkim w 100%.
Panie Doktorze bardzo Panu dziękuję.
Krystyna Kuniszewicz


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Dr Rafał Kania to w mojej opinii Lekarz z powołania. Trafiłam do Niego ze złamanym małym palcem prawej dłoni, którego nie chciał leczyć żaden ortopeda (również prywatnie). Nie dość, że dr Kania podjął się leczenia, to jeszcze przejął totalną inicjatywę nad jego przebiegiem w tym m.in. kontaktując się ze mną ws. operacji z własnej inicjatywy. Cierpliwie tłumaczył wszelkie szczegóły, odpowiadał na pytania oraz omawiał alternatywy. Co więcej, angażował się w przebieg rehabilitacji. Przeprowadził dwie operacje, które w rezultacie przywróciły sprawność mojej dłoni. Każdemu życzę takiej opieki w chwili, gdy jest ona potrzebna.
Jeśli leczy Cię dr Kania - jesteś w dobrych rękach.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja złamania

Pan Doktor to magik - absolutny specjalista w zakresie ręki. Jako jedyny podjął się operacji mojego śródręcza po wypadku komunikacyjnym. Od operacji minęły dopiero 3 miesiące, a ja zapomniałem o tym, że miałem kiedykolwiek jakiś problem z palcem. Dziękuje Panu Doktorowi, że znów mogę grać na instrumentach, tak jak robiłem to wcześniej. Do dzisiaj zadaję sobie pytanie w jaki sposób Pan Kania poskładał mi mój zmasakrowany palec. Pana Doktora polecam szczerze każdemu. Jest to pełen profesjonalista i mistrz w swoim fachu, który podjął się bardzo trudnej operacji. Dziękuję Panu Panie Doktorze. Jeśli ktokolwiek z Was trafi na operacje do Pana Doktora, bądźcie spokojnie, nikt nie zrobi Wam jej lepiej.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu guz palca

Trafilam do Pana doktora z guzem palca.Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Wytłumaczył mi wszystko bardzo dokładnie.Operacja została wykonana w szybkim terminie.Pan dr. jest lekarzem jakich już mało . Jest super specjalistą i z czystym sumieniem polecam go każdemu. Anita


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu chirurgia ortopedyczna

Zasadniczy, czasem oschły, nie zawsze w dobrym humorze, nigdy nie widziałam, żeby się uśmiechał, ale jakie to ma znaczenie, jeśli lekarz jest kompetentny i staranny oraz dba o pacjenta, a ten lekarz właśnie taki jest. Polecam tego lekarza każdemu kto ceni fachowość, a niekoniecznie "atmosferę" w gabinecie.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Wspaniały specjalista z zakresu chirurgii/ortopedii ręki. Pan Doktor perfekcyjnie poskładał mi jedną z kości śródręcza, która była złamana w nietypowy sposób. Dłoń szybko wróciła do sprawności. Dziękuję!


Użytkownik zweryfikowany

Świetny specjalista. Wspaniałe indywidualne podejście do pacjenta. Nadgarstek którego nikt inny nie chciał dotknąć pracuje jak nowy. Więcej takich lekarzy. Dziękuję. Przemysław Kurek.


A
Użytkownik zweryfikowany

Dr Rafał Kania jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Podjął się jako jedyny bardzo skomplikowanej operacji ręki, która została oceniona przez większość lekarzy jako przypadek beznadziejny, prawdopodobnie do częściowej amputacji. Operacja trwała wiele godzin, lekarz dokonał cudu. Ręka odzyskała prawie całkowitą sprawność, nawet po usunięciu nadgarstka. Dla mnie jest absolutnym mistrzem godnym polecenia! Wdzięczny pacjent


Użytkownik zweryfikowany

Jeden z najlepszych specjalistów w Warszawie! Bardzo dobre podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm.Polecam!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - r. 2005, kierunek lekarski. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Wojewódzkim w Bełchatowie. Od 2006 do 2012 p...

Zobacz pełen opis

Powiązane wyszukiwania