Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Od lat pracuję z ludźmi, lecząc dysfunkcje układu ruchu powstałe w wyniku urazów i przeciążeń.
Stosuję nowatorskie metody terapii, których nauczyłem się współpracując z zagranicznymi…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Pytanie dotyczące wady postawy

  Witam. Jestem dwudziestodziewięcio latkiem i mam zdiagnozowane następujące problemy: skręcona miednica, w lewej stornie uniesiona co powoduje skrócenie kończyny lewej, płaskostopie, przodopochylenie miednicy, prawa kończyna lekko zrotowana na zewnątrz (problemy z rotacją wewnętrzną). Jestem po przebytej… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Rafał Kajdan

  Witam, niestety nie mam możliwości udzielenia Panu takiej informacji przez serwis. Może Pan także spróbować terapii u fizjoterapeutów pracujących również innymi metodami(manipulacja powięzi Stecco, Osteopatia,… Więcej

 • Po kilku nieudanych podejściach, w czym jednym tyleż kosztownym co katastrofalnym, szukam w Warszawie fizjoterapeuty z komputerem, powyżej wieku młodzieńczego, który:
  po pierwsze - ma do czynienia na co dzień z pacjentami NEUROLOGICZNYMI;
  po drugie - spośród kilkudziesięciu rysunków ćwiczeń… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Rafał Kajdan

  Obawiam się że Pytanie jest nie do mnie (pracuję w Krakowie). Jesli chodzi o dietę to tym powinien się zając dietetyk kliniczny. Fizjoterapeuta nie ma kompetencji do udzielania sie tej dziedzinie. Sugeruję… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Od lat pracuję z ludźmi, lecząc dysfunkcje układu ruchu powstałe w wyniku urazów i przeciążeń.
  Stosuję nowatorskie metody terapii, których nauczyłem się współpracując z zagranicznymi terapeutami.Tytuł magistra z zakresu fizjoterapii uzyskałen na AWF -ie
  w Krakowie. Studiowałem również na RAMK w Finlandii, gdzie zdobyłem doświadczenie w prowadzeniu pacjentów z urazami powypadkowymi oraz sportowcami. Jeżeli cierpisz na bóle pleców, stawów lub mięśni to jestem specjalistą który zaoferuje Ci pomóc. Zapraszam do mojego gabinetu!

  Kursy i szkolenia:
  - Terapia manualna według standardów IFOMPT
  - Diagnostyka różnicowa i terapia manualna w dysfunkcjach narządu ruchu
  - FDM
  - Masaż I i II stopnia
  - Zawaansowane systemy odżywiania

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
 • Rovaniemi Univerisy of Applied Sciences

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Santa Sport Rovaniemi 2014
 • Szpital Jana Pawła II w Krakowie 2013
 • NZOZ VADIMED Kraków 2012
 • Szpital Dzięcięcy w krakowie 2011
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: ALL FOR BODYUsługa: fizjoterapia

  Gabinet Rafała odwiedziłam z polecenia wielu znajomych. Problemem był miejscowy ból pleców utrudniający oddychanie i podstawowe czynności oraz zupełnie wykluczający treningi sportowe. Jedna wizyta wystarczyła, by ból ustąpił i wróciła pełna sprawność.
  Gorąco polecam!

 • Lokalizacja: ALL FOR BODYUsługa: Bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym i piersiowym. Brak mobilności w stawie biodrowym i skokowym

  Rafał został mi polecony przez znajomego i po kilku wizytach przekonałem się, że słusznie.

  Prowadzę aktywny tryb życia i potrzebuję pomocy fizjoterapeutycznej w rozwiązaniu problemów doraźnych, takich jak spięty, przeciążony kręgosłup, oraz przewlekłych, takich jak brak wystarczającej ruchomości w okolicy stawy biodrowego i skokowego.

  Przed rozpączęciem zabiegu Rafał przeprowadza dokładny wywiad i bada jak się zachowuje ciało przy różnorakich ruchach i pozycjach, tak aby odkryć źródło problemu. Dotychczas miałem masaże, które przynosiły jedynie chwilową ulgę, ale nie miały stałego efektu. Rafał potrafi znaleźć punkty, które powodują spięcia, dyskomfort i zastosować skuteczną, miejscową terapię.

  Dzięki takiej terapii znacząco poprawiły mi się treningi siłowe. Przysiad mam dużo bardziej pewny, martwy ciąg bezbolesny, a radość z ogólnego progesu siłowego motywuje do dalszej pracy.

  Na wizyty do Rafała uczęszczam regularnie i polecam każdemu

 • L
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam usługę Rafała. Zabiegi fizjoterapii pomogły wyeliminować pojawiające się bóle kręgosłupa i pleców w odcinku lędźwiowym, jak i skurcze w lewej stopie oraz poprawiły ogólną mobilność.

 • K
  Lokalizacja: ALL FOR BODY

  Nie tylko dociekliwy i szukający źródła problemu do skutku fachowiec, a ponadto niezwykle sympatyczny człowiek. Wizyty przebiegają zawsze w przyjaznej atmosferze nawet, jeśli zmagamy się ze sporym bólem. Przywrócił radość z wykonywania najprostszych z ćwiczeń. Zdecydowanie polecam !

 • F
  Lokalizacja: ALL FOR BODY

  Profesjonalista!!! Miły, kontaktowy człowiek znający się na rzeczy. Po jednej wizycie nastąpiła natychmiastowa poprawa. Polecam.

 • Lokalizacja: ALL FOR BODYUsługa: fizjoterapia

  Rewelacyjny! Dwa razy trafiła się kontuzja i za każdym razem pan Rafał skutecznie pomógł mi w ich szybkim wyleczeniu. Zawsze stawiał bezbłędną diagnozę i już podczas pierwszej wizyty potrafił znacząco uśmierzyć ból bez jakichkolwiek prochów.

  Miły, kontaktowy, zadaje wnikliwe pytania, a potem cierpliwe tłumaczy co się stało i jak na przyszłość uniknąć takich dolegliwości. Gorąco polecam!

 • Lokalizacja: ALL FOR BODYUsługa: fizjoterapia

  Do Rafała poszedłem z polecenia trenera personalnego AllForBody Artura z powodu bólu stopy, który praktycznie uniemożliwiał mi chodzenie. Dwie wizyty i mogłem znów powrócić do dalszych ćwiczeń! Wizyty przebiegały w niezwykle sympatycznej atmosferze, a wiedza i doświadczenie Rafała tylko potwierdzały dobry wybór.

 • Lokalizacja: ALL FOR BODYUsługa: fizjoterapia

  Polecam !!! Miałam kilka kontuzji jednocześnie w związku z tym, ze sporo tańczę a taniec nie zawsze jest 'fizjologicznym' ruchem ;) Podczas jednej wizyty: ból barku praktycznie zniknął, ruchomość barku i szyji się poprawiła, a dodatkowo dostałam szereg wskazówek dot. rozciągania mięśni i ścięgien. Dodam ze z kontuzja barku byłam uprzednio u 2 ortopedów, masażysty i innego fizjoterapeuty i nie było poprawy - ból był przy każdym ruchu ręka, zwłaszcza rotacyjnych. Po wizycie na prawdę poczułam ulgę i następnego dnia wrocilam do treningów :) oczywiście wzmocnienie mięśni tez jest ważne ale bylo możliwe dopiero po ustąpieniu bólu :) polecam Rafała ze względu na wiedzę i technikę !

 • S

  gabinet Rafała, odwiedziłam w związku z urazem nadgarstka który utrudniał mi pracę. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze i co najważniejsze skutecznie. udało się postawić prawidłowa diagnozę i dostosować terapię, na szczęście bezboleśnie. Ze swojej strony mogę gorąco polecić. ps bardzo przystojny mężczyzna

 • U Rafała byłem z polecenia kolegi. Miałem problemy z łokciem w wyniku jak się okazało zbyt intensywnego treningu. Rafał wyjaśnił mi mój problem i kilkoma technikami sprawił że odzyskałem zakres ruchu. Bardzo kompetentny i uczciwy człowiek. polecam!