Lekarze przyjmujący w placówce

 • Wojciech Pałuk

  Wojciech Pałuk

  fizjoterapeuta,diagnostyk,terapeuta
  Na prawdę profesjonalne podejście! Gorąco polecam! Po pierwsze potrafi mocno doraźnie pomóc. Po drugie wyłapać, co jest nie tak i trafnie zdiagnozowa...
 • Rafał Kajdan

  Rafał Kajdan

  fizjoterapeuta
  Rafała znałem już jakiś czas, na szczęście wcześniej nie miałem powodu go odwiedzać. Przyjął mnie na nastepny dzień, z zerowej ruchomości w kostce po ...
 • Kamil Dudek

  Kamil Dudek

  fizjoterapeuta,terapeuta,diagnostyk
  Do pana Kamila trafiłam po 3 dniach od operacji kolana (rekonstrukcja więzadła ACL) pan Kamil rewelacyjnie poprowadził moją rehabilitację, za nim się ...

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • Wielickie Centrum Rehabilitacji

  Narutowicza 2

  32-020, Wieliczka, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wojciech Pałuk

  Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: Wielickie Centrum Rehabilitacji

   Na prawdę profesjonalne podejście! Gorąco polecam!
   Po pierwsze potrafi mocno doraźnie pomóc. Po drugie wyłapać, co jest nie tak i trafnie zdiagnozować. Po trzecie daje wskazówki, jak temu przeciwdziałać oraz ćwiczenia do domu.

   Niepotrzebnie przez kilka dni trułem się farmakologią. A tutaj już po pierwszym zabiegu był efekt. :)

  • A

   W końcu trafiłyśmy z moją córka do kogoś, kto można powiedzieć w krótkim czasie, zredukował ból do minimum, a co najważniejsze skorygował wadę postawy. Córka przez prawie dwa lata jest pod stałą kontrolą lekarzy reumatologów, ortopedów i chirurga, ma regularnie przepisywane silne leki przeciwzapalne i przeciwbólowe, które pomagały na chwilę. Pan Wojtek pomógł jej bez farmakologii i przede wszystkim już na pierwszej wizycie znalazł główną przyczynę bóli i wady postawy. W ciągu niespełna dwóch miesięcy wróciła do formy i dzięki Panu Wojtkowi w końcu wraca do swojego ukochanego tańca, który trenuje od 9 lat. Na chwilę obecna córka odwiedza gabinet Pana Wojtka doraźnie.
   Z czystym sumieniem polecam Pana Wojtka, 100% wiedzy i profesjonalizmu.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Kamil Dudek

  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk, mgr

  • L
   Lokalizacja: Wielickie Centrum Rehabilitacji

   Do pana Kamila trafiłam po 3 dniach od operacji kolana (rekonstrukcja więzadła ACL) pan Kamil rewelacyjnie poprowadził moją rehabilitację, za nim się obejrzałam to chodziłam bez kul i szybko wróciłam do formy (szybciej niż myślałam, że wrócę). Teraz przy wszelkich przetrenowaniach/przeciążeniach od razu lecę do pana Kamila, bo przecież lepiej przeciwdziałać kontuzjom, aniżeli je leczyć. Śmiało mogę polecić pana Kamila Magika, który potrafi zdziałać cuda ;)

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Wielickie Centrum RehabilitacjiUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

   Niezmiennie polecam.
   100% profesjonalizmu, dociekliwości i życzliwości.
   Przyczyna mojego bólu została namierzona, a ja dostałam pełną informację, jak dbać o to, by znikła.
   Jako osoba bardzo aktywna fizycznie (5-7 treningów tygodniowo) raz na jakiś czas potrzebuję ogólnego "serwisu" lub drobnych "napraw" :) Do p. Kamila wracam i wracać będę. Jest doskonałym diagnostykiem i świetnym terapeutą, dzięki któremu coś takiego jak przymusowe przerwy w aktywności po prostu dla mnie nie istnieją. Dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (59) o tym lekarzu


 • Rafał Kajdan

  Fizjoterapeuta,

  • R
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: skręcenie stawu skokowego

   Rafała znałem już jakiś czas, na szczęście wcześniej nie miałem powodu go odwiedzać. Przyjął mnie na nastepny dzień, z zerowej ruchomości w kostce po jednej wizycie miałem prawie pelną ruchomość a po 3 wizytach (ok. tygodnia) chodziłem normalnie bez kul. Absolutnie najlepszy fizjoterapeuta jakiego znam :)

  • D
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ORTO-MEDUsługa: inwersyjne skręcenie stawu skokowego

   Do Rafała trafiłem z polecenia znajomych, ze skręconą kostką. Opuchlizna oraz ból uniemożliwiały mi normalne poruszanie się.

   Z uwagi na fakt, że jestem osobą dość aktywną, zależało mi na fachowej pomocy i jak najszybszym powrocie do sprawności, i tak też się stało. W ciągu dwóch tygodni udało się najpierw zniwelować ból, a później systematycznie zwiększać zakres ruchomości. Finalnie po tym czasie opuchlizna zupełnie zniknęła, odzyskałem normalny zakres, a szczątkowy ból pojawiał się już tylko przy zupełnym wychyleniu stawu na zewnątrz.
   Ponadto na podstawie szczegółowego wywiadu i historii urazów, udało się wyprostować kilka innych bieżących dolegliwości. Tak więc mój przypadek potraktowany został kompleksowo, nie ograniczając się tylko do skręconej kostki.
   Wszystko to w bardzo swobodnej atmosferze, tak więc polecam. Pełen profesjonalizm.

  Zobacz wszystkie opinie (54) o tym lekarzu