Wielickie Centrum Rehabilitacji

verifiedCreated with Sketch.

Terapia, Ortopedia, Fizjoterapia, Diagnostyka

(99+ opinii)

Centrum Rehabilitacji w Wieliczce to miejsce, które zrodziło się z wielkiej pasji i chęci pomocy ludziom, przywracania i utrzymania zdrowia. Dzięki precyzyjnej diagnozie i właściwej terapii skutecznie... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

 • Rafał Kajdan

  Rafał Kajdan

  fizjoterapeuta
  Pan Rafał szybko zdiagnozował moją dolegliwość i od razu podjął kroki w celu jej wyleczenia. Nie tylko od razu poczułam się lepiej, ale również dowied...
 • Wojciech Pałuk

  Wojciech Pałuk

  fizjoterapeuta,diagnostyk,terapeuta
  Trafiłam do Pana Wojtka po stłuczce samochodowej z bólem odcinka piersiowego kręgosłupa. Dzięki fachowej pomocy ból znacznie się zmniejszył i to już p...
 • Kamil Dudek

  Kamil Dudek

  fizjoterapeuta,terapeuta,diagnostyk
  Pan Kamil to profesjonalista ,ból barku z którym się zgłosiłam został usunięty już podczas pierwszej wizyty. Z bólem barku męczyłam się od półtorej ro...

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Centrum Rehabilitacji w Wieliczce to miejsce, które zrodziło się z wielkiej pasji i chęci pomocy ludziom, przywracania i utrzymania zdrowia. Dzięki precyzyjnej diagnozie i właściwej terapii skutecznie leczymy ostry i przewlekły ból, urazy sportowe, wady postawy, oraz różne zaburzenia funkcjonowania organizmu. Prowadzimy szeroki zakres usług w oparciu o różne formy terapii manualnej, jak również fizykoterapię i ćwiczenia lecznicze.

Nasz zespół to najwyższej klasy specjaliści cechujący się wielkim zaangażowaniem, indywidualnym podejściem do terapii, oraz systematycznym podnoszeniem kwalifikacji. Dokładamy wszelkich starań w celu poprawy zdrowia naszych pacjentów.
Serdecznie zapraszamy.

Badania

 • usg narządu ruchu
 • badanie manualne

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • Wielickie Centrum Rehabilitacji

  Narutowicza 2

  32-020, Wieliczka, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Kamil Dudek

  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk, mgr

  • B
   Lokalizacja: Wielickie Centrum RehabilitacjiUsługa: leczenie bólu

   Pan Kamil to profesjonalista ,ból barku z którym się zgłosiłam został usunięty już podczas pierwszej wizyty. Z bólem barku męczyłam się od półtorej roku ,inny rehabilitant powiedział że niestety bark jest już nie do naprawienia dlatego zwlekałam tak długo z wizytą u innego specjalisty.Jak się okazało nie była to prawda bo po pierwszej wizycie u Pana Kamila ból zniknął ,dlatego zamiast cierpieć najlepiej udać się Wielickiego centrum rehabilitacji tam na pewno otrzyma się pomoc.

  • B
   Lokalizacja: Wielickie Centrum Rehabilitacji

   Korzystałem z usług Pana Kamila kilkakrotnie (bark, złamany palec u nogi, bóle kręgosłupa, bóle kolan). Za każdym razem terapia kończyła się zniknięciem bólu. Czasami po jednej czasami po kilu wizytach. Gorąco polecam wizytę u Pana Kamila. Poradzi/pomoże nawet z problemami, które na pierwszy rzut oka nie są powiązane z kościami/stawami/mięśniami. Co więcej stale doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę.

  Zobacz wszystkie opinie (62) o tym lekarzu


 • Wojciech Pałuk

  Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta, mgr

  • S
   Lokalizacja: Wielickie Centrum RehabilitacjiUsługa: ból kręgosłupa

   Trafiłam do Pana Wojtka po stłuczce samochodowej z bólem odcinka piersiowego kręgosłupa. Dzięki fachowej pomocy ból znacznie się zmniejszył i to już po pierwszej wizycie. Poza tym zostały mi zalecone proste ćwiczenia do wykonywania w domu. Bardzo Polecam ! pełen profesjonalizm, sympatyczna i miła atmosfera.

   Aneta

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Wielickie Centrum RehabilitacjiUsługa: Kompleksowa wizyta fizjoterapeutyczna

   Pan Wojciech cierpliwie zbadał syna i zrobił dokladny wywiad. Następnie zalecił terapie. Na pochwałę zasługuje cierpliwe i odpowiednie podejście do dziecka. Syn chętnie chodzi na wizyty (w przeciwieństwie do poprzednich fizjoretapeutów). Polecamy z czystym sumieniem.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Rafał Kajdan

  Fizjoterapeuta,

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ORTO-MEDUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

   Pan Rafał szybko zdiagnozował moją dolegliwość i od razu podjął kroki w celu jej wyleczenia. Nie tylko od razu poczułam się lepiej, ale również dowiedziałam się co robić w przypadku gdyby owa dolegliwość znowu się powtórzyła. Przy każdym kolejnym działaniu tłumaczył mi w jaki sposób dany mięsień pracuje i co może mieć na niego wpływ.
   Jednocześnie Pan Rafał jest bardzo sympatyczną osobą, z którą miło spędziłam czas, choć to tylko 30min. konsultacji. Nie podziękował gdy tylko uraz został ''naprawiony'', ale starał się pomóc również w przypadku innych dolegliwości, o których wspomniałam, maksymalnie wykorzystując czas.

   Polecam wszystkim, którzy nie tylko chcą po prostu się wyleczyć, ale również poszerzyć swoją wiedzę o wiele przydatnych wskazówek oraz po prostu miło spędzić czas u specjalisty, połączyć przyjemne z pożytecznym :)

  • R
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ORTO-MED

   Pełen profesjonalizm. Szybka diagnoza, problem z kręgosłupem rozwiązany już podczas pierwszej wizyty. Pan Rafał pomógł również w doborze odpowiednich ćwiczeń. Naprawdę polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (61) o tym lekarzu