WIELICKIE CENTRUM REHABILITACJI

(58 opinii)

Centrum Rehabilitacji w Wieliczce to miejsce, które zrodziło się z wielkiej pasji i chęci pomocy ludziom, przywracania i utrzymania zdrowia. Dzięki precyzyjnej diagnozie i właściwej terapii skutecznie... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

WIELICKIE CENTRUM REHABILITACJI

Narutowicza 2

32-020 , Wieliczka , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Rehabilitacji w Wieliczce to miejsce, które zrodziło się z wielkiej pasji i chęci pomocy ludziom, przywracania i utrzymania zdrowia. Dzięki precyzyjnej diagnozie i właściwej terapii skutecznie leczymy ostry i przewlekły ból, urazy sportowe, wady postawy, oraz różne zaburzenia funkcjonowania organizmu. Prowadzimy szeroki zakres usług w oparciu o różne formy terapii manualnej, jak również fizykoterapię i ćwiczenia lecznicze.

Nasz zespół to najwyższej klasy specjaliści cechujący się wielkim zaangażowaniem, indywidualnym podejściem do terapii, oraz systematycznym podnoszeniem kwalifikacji. Dokładamy wszelkich starań w celu poprawy zdrowia naszych pacjentów.
Serdecznie zapraszamy.

Badania

 • usg narządu ruchu
 • badanie manualne

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
58 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamil Dudek fizjoterapia

  Z całego serca polecam wizyty u Pana Kamila! Jest to niezwykle kompetentny, skuteczny i empatyczny fizjoterapeuta. Dociekliwie szuka przyczyny bólu, zbiera dokładny wywiad i podejmuje konkretne działania, żeby jak najszybciej i najlepiej pomóc. Ma doskonałe podejście do dzieci i udziela wielu cennych wskazówek. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i duże zaangażowanie!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Rafał Kajdan ból pleców

  Najważniejsza zaleta to zainteresowanie się pacjentem i szczegółowa pomoc oraz rady dotyczące dalszego leczenia. Przyjazna atmosfera.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Rafał Kajdan zespoły mięśniowo-powięziowe

  Znakomity kontakt. Profesjonalna rehabilitacja. Bardzo polecam!!! Działania terapeutyczne skuteczne a stan pooperacyjny poważny.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rafał Kajdan ból pleców

  Bardzo dobre podejście. Pełny profesjonalizm. Duże zaangażowanie. Miła atmosfera. Duża skuteczność leczenia.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Wąsowska fizjoterapia

  Pani Joanna to specjalista z powołaniem. Bardzo szybko pomogła mi dojść do formy po porodzie. W gabinecie stwarza niesamowicie miłą i komfortową atmosferę. Jest bardzo profesjonalna, rzetelna, kompetentna i zaskakuje swoją ogromną wiedzą. Bardzo poważnie traktuje swoją pracę i problemy pacjentek. Polecam z całego serca każdemu!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamil Dudek terapia manualna

  Profesjonalny, doświadczony fizjoterapeuta z ogromną wiedzą. Leczy nie tylko objawy, ale również przyczynę, zajmuję się pacjentem kompleksowo. Nie dość, że pozbyłam się przewlekających się problemów to jeszcze wiem co robić, żeby ich unikać. Sama wizyta to czysta przyjemność . Polecam z całego serca


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Wąsowska fizjoterapia

  Jestem zachwycona Panią Joanna. Pomogła mi w ciąży w której borykałam się z okropnymi bólami kręgosłupa. Polecam każdej kobiecie z całego serca.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Rafał Kajdan ból pleców

  Pełen profesjonalizm, obszerne wyjaśnienie problemu, wizyta w miłej atmosferze, fajny kontakt z zestresowanym pacjentem :) Dziękuję.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Rafał Kajdan ból kostki

  Profesjonalne podejście, wyjaśnienia szczegółowe w temacie dolegliwości, pozytywna komunikacja i konwersacja z fizjoterapeutą


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rafał Kajdan ból biodra

  Bardzo kompetentny człowiek, rzeczowo wyjaśnia przyczynę problemu. prowadzi wywiad i badanie. następnie przechodzi do terapii i obiektywnie ocenia efekty. od kilku lat zmagam się z bólem biodra i w końcu widzę światełko w tunelu. polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania