lek.

Radosław Manowiec

verifiedCreated with Sketch.

Neurochirurg

33 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
562 odwiedziny w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: New Art Medica Przychodnia Stomatologiczna i Lekarska

  Jeszcze nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza. Bardzo życzliwy, niezwykle inteligentny i kompetentny, skrupulatny. Przyjazny i ciepły w relacji z pacjentem. Wspaniały doktor. Polecam całym sercem.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: kręgosłup i bóle z nim związane

  Lekarz bardzo kompetentny. Dokładnie wytłumaczył mi fachowo
  o dolegliwościach na które cierpię,
  Wskazał jakie zabiegi rechabilitacyjne
  mogą mi pomóc. Do takiego lekarza warto wracać. Ja wrócę.
  Alicja.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Bardzo dobry rzeczowy lekarz.Pierwszy od 4 lat który podejmie się mojej operacji kręgosłupa.Traktuje pacjenta jak kolegę i dokładnie tłumaczy dolegliwość i co z nią robić. Super polecam i nie mogę się doczekać następnej wizyty

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W skrócie miałem niedowlad lewej ręki przez ucisk na rdzeń kregowy, po operacji którą wykonał dr. Manowiec odzyskałem rękę i zacząłem normalnie żyć. Poza tym super podejście do pacjentów, rozmawiasz jak z kolegą a nie lekarzem. Polecam by ratować zdrówko właśnie pod kontrolą Pana Radka.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry specjalista, szczegółowo omówił moje schorzenie, udzielił wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie moje pytania, udzielił porady jak postępować, żeby zmniejszyć lub zniwelować ból. Sympatyczny, radosny, miły człowiek. Polecam każdemu.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Dobry lekarz, szybko i dokładnie powiedział mnie co mam robić i jak ćwiczyć, bo mam boli kręgosłupa .Tylko nie wypisał skierowanie do rehabilitacji, nie wiem dla czego.. powiedział że mam pójść do lekarza pierwszego kontaktu..

 • K
  Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Byłam z moimi dziadkami i jest mi przykro ... ponieważ takich wspaniałych i ciepłych oraz serdecznych lekarzy jak Pan Doktor prawie nie ma . Jestem wzruszona podejściem i ciepłem oraz wiedza jaka obdarzył nas Pan Doktor
  Panie Doktorze .. wielki Szacunek dla Pana !

 • K
  Lokalizacja: New Art Medica Przychodnia Stomatologiczna i LekarskaUsługa: ból kręgosłupa

  Bardzo miły lekarz o dużej wiedzy. Nie robi łaski jak większość lekarzy o jego renomie, którzy mają dobro i samopoczucie pacjenta w nosie. Dokładnie wysłucha pacjenta, odpowie na pytania, doradzi. Pan doktor zanim skieruje na operację, to wcześniej stara się szukać i znaleźć inne rozwiązania. Polecam tego Pana.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Do wizyty doszło w wyniku zdiagnozowanej dyskopatii kręgosłupa lędźwiowego,(skierownia do szpitala leczenie operacyjnie) chciałem się skonsultować z neurochirurgiem co do postawionej diagnozy.
  Po wywiadzie i badaniu doktor stwierdził iż owszem kwalifikuje się do operacji natomiast nie koniecznie i zalecił wpierw rehabilitacje oraz polecił rehabilitantów ( ważne nie nachalnie).
  i umówiliśmy się na wizytę kontrolną po miesiącu aby zadecydować co robić dalej.
  Pan doktor Manowiec rzeczowy ,konkretny ,wytłumaczył w czym rzecz ,naprawdę ze spokojnym sumieniem mogę polecić pana doktora .

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Lekarz o ogromnej wiedzy nie opierający się na papierowych opisach wyników badań tylko z elektronicznych nośników. Bardzo rzeczowy, tłumaczy wszystkie schorzenia oraz podaje propozycje leczenia. Wysoka kultura osobista.

Doświadczenie i kwalifikacje