Centralny Szpital Kliniczny Wojskowej Akademii Medycznej z Polikliniką SP

(27 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centralny Szpital Kliniczny Wojskowej Akademii Medycznej z Polikliniką SP

Szaserów 128

00-909 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Chojecki Inny

  Polecam w 100%.
  Bardzo rzeczowe i konkretne podeście do pacjenta. Duże zaangażowanie w proces leczenia. Duża empatia dla pacjenta. Jasna i miła komunikacja z pacjentem.
  Jestem bardzo wdzięczna za naprawienie w szybkim tempie mojego kolana.
  Bardzo profesjonalny i życzliwy lekarz/człowiek.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Aldona Chloupek Inny

  Solidna,miła Pani doktor. Uratowała mi życie. Rok temu operowała mnie, ponieważ miałam nowotwór. W ogóle nie widać miejsca operacji. Bardzo kompetentna. Gorąco polecam. Lekarz od spraw trudnych i beznadziejnych.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Chojecki Inny

  Super lekarz pod każdym względem ponieważ:
  - rzeczowy i fachowy (zdiagnozuje problem i zaproponuje sposób leczenia)
  - nie jest nachalny - Tobie pozostawia decyzję - ale też zasygnalizuje - "tak moim zdaniem trzeba to zrobić od razu" lub "tak trzeba zrobić, ale można poczekać";
  - zna się na rzeczy i wie jak to się robi - pracuje na co dzień w szpitalu wykonując operacje, a nie jak czasami się zdarza że jakiś lekarz pomaca, pomarudzi i odeśle dalej - tu pan doktor zdiagnozuje, ale też sam naprawi;
  - doświadczenie - podejrzewam, że ilość wykonanych operacji na kolanie idzie w setki lub więcej,
  - empatyczny - zajmie się Tobą, przywita przed operacją, wytłumaczy co robimy i po zabiegu - powie jak poszło i co dalej. Traktuje pacjenta z troską i zrozumieniem, niepozbawiony poczucia humoru - co mi bardzo odpowiadało;
  - ma bardziej zacięcie naukowe niż komercyjne - bardziej widać w oku błysk zainteresowania Twoim problemem, niż błysk banknotów.

  Podsumowując: pełna profeska, skuteczność, zaangażowanie i empatia.
  Czego chcieć więcej.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Chojecki Inny

  Doktor godny polecenia. Fachowe podejście do pacjenta. Dobra i troskliwą opieka pooperacyjna. Pełne zadowolenie pacjenta z przeprowadzonej operacji kolana.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Chojecki

  Niezwykły lekarz, wspaniały człowiek!
  Wysokiej klasy specjalista, konkretny, bardzo skuteczny, a jednocześnie niezwykle sympatyczny, życzliwy i empatyczny człowiek.
  Jestem prawie 2 miesiące po endoprotezie kolana wykonanej przez Pana Doktora. Okres rekonwalescencji przebiegł nadspodziewanie szybko, rehabilitacja przywraca mi sprawność, której nie miałam od kilku lat.
  Pan Doktor przywraca wiarę w naszą służbę zdrowia. Jego sposób podejścia do pacjenta dodaje energii do życia i przeciwstawiania się trudnościom.
  Dziękuję Panu z całego serca i życzę, aby to zaangażowanie i pozytywna energia zostały w Panu jak najdłużej. Jako wdzięczna pacjentka będę tego Panu zawsze życzyła.
  PS.
  Z niecierpliwością czekam na drugie kolano
  Halina


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Anna Jabłonka-Cieślik prowadzenie ciąży

  Najwspanialsza osoba na świecie. O takim lekarzu prowadzącym moją ciąże marzyłam w najpiękniejszych snach. Wsparcie, mnóstwo ciepła idące w parze z ogromną wiedzą i kompetencjami.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Chojecki zerwane więzadło krzyżowe przednie i uszkodzenie łąkotki

  Miałem zerwane więzadło krzyżowe przednie kolana lewego i uszkodzoną łąkotkę.Wszystko zostało zrobione przez doktora Łukasza Chojeckiego podczas jednego zabiegu bez żadnych komplikacji.Pan doktor przed operacją wszystko jasno i zrozumiale tłumaczył na czym będzie polegała operacja .Później wyjaśnił jak należy postępować po zabiegu i na czym ma polegać rehabilitacja.Wszystko przebiegało bezproblemowo od pierwszego dnia po operacji i dalsza rehabilitacja.Pan doktor zawsze miał czas zobaczyć moje kolano jak miałem wątpliwości czy wszystko jest w porządku.Obecnie leczenie jest zakończone ,kolano jest sprawne.Jeszcze za wcześnie na wyczynową piłę nożną ,ale dzięki temu, że Pan doktor tak doskonale zajął się moim kolanem i obyło się bez żadnych komplikacji udało mi się ukończyć semestr na AWF i obronić pracę licencjacką.Bardzo dziękuję i gorąco polecam Pana doktora.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Radosław Różycki

  Pacjentem doktora Różyckiego jestem żeby nie skłamać +/- 10 lat. Trafiałem przez ten okres czasu z różnymi dolegliwościami. Od okresowego badania dna oka po np. bardzo bolesne urazy mechaniczne oka itp. Tego że doktor Różycki jest świetnym lekarzem, jego diagnozy sprawdzają się w 100%, a zastosowane leczenie przynosi błyskawiczne rezultaty nie będę pisał .Wystarczy poczytać inne opinie na temat tego lekarza, których jest tutaj mnóstwo. Dla mnie dr Różycki jest przede wszystkim świetnym człowiekiem, który zawsze (mimo bardzo napiętego grafiku) znajdzie czas dla pacjenta, lekarz z powołania dla którego bycie lekarzem i pomaganie swoim pacjentom to coś więcej niż tylko wykonywany zawód. . Bardzo dziękuję Panie doktorze za wszystko co do tej pory Pan dla mnie zrobił.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Chojecki rekonstrukcja ACL.

  Zerwanie ACL i uszkodzenie łąkotki w lewym kolanie odebrało mi chęci do amatorskiej siatkówki. Natomiast Pan Doktor Łukasz Chojecki przywrócił mi wiarę w to, że są jeszcze lekarze z powołania, z naturalnym wręcz talentem i intuicją medyczną. Na każdym etapie konsultacji, w trakcie zabiegu, czy podczas opieki pooperacyjnej rzeczowy, precyzyjny i dbający o komfort pacjenta. Podsumowując, fantastyczny, godny polecenia specjalista. Dziękuję Panie Doktorze!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Anna Jabłonka-Cieślik

  Wspaniała kobieta, cudowny lekarz, duże zaangażowanie i troska o pacjenta,zawsze można na Pani Ani polegać. Polecam w 100%!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania