terapia treingowa

7 odpowiedzi
Witam .Mam pytanie, jestem osobą która myśli poważnie o uprawianiu sportu czy jest PAN taką osobą która chętnie by pomogła innej osobie wyjść na prostą, pomagać w ćwiczeniach ustaleniu diety itp byłabym wdzięczna za dobre wskazówki chciałabym mieć kontrolę drugiej osoby.pozdrawiam
Jestem specjalistą od terapii dysfunkcji narządu ruchu i w ramach tej specjalizacji mogę służyć pomocą. Zawiera się wsparcie w zakresie profilaktyki kontuzji oraz leczenie odwracalnych urazów sportowych. Kwestie dietetyczne nie leżą w zakresie moich kompetencji i w tym zakresie sugerowałbym zasięgnięcie porady u dietetyka.
Pozdrawiam serdecznie.

Witam, oczywiście jeżeli chodzi o same ćwiczenia przygotowanie się do uprawiania sportu ( o jakim Pani myśli ? ) nie ma problemu. Jednak w sprawie diety nie czuję się specjalistą i wole to innym pozostawić - jednak podstawowe wskazówki mogę Pani udzielić i w tym kierunku.
Pozdrawiam,
Eliasz
Tak jak najbardziej zajmuję się także treningiem i dietą. W zależności od ustalonych celów (np. zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawa ruchomości stawów, ogólne wzmocnienie mięśni i poprawa kondycji) jestem w stanie zaplanować trening oraz jadłospis a także udzielić ogólnych informacji na temat żywienia.
W tych kwestiach polecam Panią Beuschke. htt ps:// ww w. facebook.co m/bogunia?fref=ts
Oczywiście pomogę w holistycznym ujęciu treningowym. Zapraszam serdecznie na konsultacje gdzie udzielę wszelkich informacji .
Witam.Prośba jest poza zakresem mojej kompetencji ,proszę spróbować dotrzeć do trenera personalnego.Pozdrawiam
Witam. W pierwszej kolejności muszę zapytać skąd Pani jest? Chodzi o kwestie czasu którym dysponuje. Jeśli zajmujemy się czymś na poważnie to potrzebnych będzie kilka spotkań celem ustalenia celów, przedstawienia materiału itd. Jeśli wystąpią jakieś przeciwności natury organizacyjnej to polecę osobę godną polecenia. Pozdrawiam