mgr

Andrzej Tryniszewski

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

61 opinii +dodaj

Ludzie szukają skutecznej,profesjonalnej pomocy w dolegliwościach bólowych kręgosłupa,schorzeniach neurologicznych i ortopedycznych,urazach sportowych,często korzystają z mojej wiedzy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii-Terapia Kręgosłupa,dysfunkcji ortopedycznych i neurologicznychUsługa: bol kregoslupa

  Do gabinetu przyszłam z silnym bolem kręgosłupa,przy wstępnym badaniu nie mogłam wykonać skłonu w przód, po masażu bez problemu mogłam pochylić się do przodu.Mam nadzieję, że po kolejnej wizycie ból całkowicie ustąpi. Pan Andrzej to doskonały fizykoterapeuta,miły, wyrozumiały i sympatyczny człowiek.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii-Terapia Kręgosłupa,dysfunkcji ortopedycznych i neurologicznychUsługa: ból pleców, drętwienie rąk

  Świetny specjalista dbający nie tylko o uśmierzenie bólu, z którym człowiek przychodzi, ale też o komfort i wygodę pacjenta. Pan Andrzej nie naciąga na niepotrzebne wizyty, ale mobilizuje do pracy nad sobą poza gabinetem. Miła i przyjazna atmosfera oraz poprawa stanu zdrowia to najlepsza rekomendacja dla A. Tryniszewskiego.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii-Terapia Kręgosłupa,dysfunkcji ortopedycznych i neurologicznychUsługa: Bóle mięśni barku i karku

  Pan Andrzej to profesjonalista w swojej dziedzinie . Od pierwszego kontaktu służy pacjentowi swoją wiedzą i doświadczeniem. Uważny na drugiego człowieka . Cieszę się , że trafiłam do jego gabinetu .

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii-Terapia Kręgosłupa,dysfunkcji ortopedycznych i neurologicznychUsługa: fizjoterapia pierwsza wizyta

  Zgłosiłam się na wizytę z powodu bólu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Po zabiegu poczułam się lepiej i umówiłam na kolejną wizytę. Dodatkowo otrzymał fachową poradę dotyczącą właściwego funkcjonowania w życiu codziennym, ćwiczeń i korzystania z prostych urządzeń, które mogą mi pomóc przy schorzeniu kręgosłupa.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii-Terapia Kręgosłupa,dysfunkcji ortopedycznych i neurologicznychUsługa: fizjoterapia pierwsza wizyta

  Zdecydowanie polecam, cała wizyta profesjonalna, widać duże doświadczenie i wiedzę na tematy związane ze schorzeniami kręgosłupa. Kompetentny fachowiec, który udzielił porady co do dalszych ćwiczeń i etapów rehabilitacji.

 • Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii-Terapia Kręgosłupa,dysfunkcji ortopedycznych i neurologicznychUsługa: bóle w nogach, od bioder do stóp

  Fachowe podejście do mojego problemu, rzetelny masaż odpowiednich punktów ciała. Na efekty chyba trzeba poczekać choć kilka godzin. Zobaczymy.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam p. Andrzeja jest nie tylko fachowcem, ale również sympatycznym człowiekiem. P. Andrzej przeprowadził szczegółowy wywiad i już po pierwszej wizycie czuję różnicę.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii-Terapia Kręgosłupa,dysfunkcji ortopedycznych i neurologicznych

  Profesjonalne, rzeczowe i z humorem podejscie do problemu. Najważniejsze ulga w bolu i wskazówki, ćwiczenia do wykonywania samemu. Polecam

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii-Terapia Kręgosłupa,dysfunkcji ortopedycznych i neurologicznych

  Wspaniały Fizjoterapeuta człowiek na właściwym miejscu,przykłada się dokładnie do swojej pracy, umie zrozumieć pacjenta,polecam jak najbardziej Renata

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii-Terapia Kręgosłupa,dysfunkcji ortopedycznych i neurologicznychUsługa: fizjoterapia

  Świetny specjalista! Na więcej niż 5 gwiazdek. Polecam wizytę, sami się Państwo przekonacie o skuteczności terapii powięziowej - mnie pomogła na dolegliwości związane z zapaleniem nerwu kulszowego, spięcia w okolicach łopatek oraz przy leczeniu rozwarstwionego ścięgna Achillesa. Terapia uwalnia od bólu: za pomocą dotyku terapeuta uciska i przesuwa tkanki uwalniając je od napięcia. Bywa to bolesne, ale po sesji następuje wielka ulga :)

Pytania pacjentów (142)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ludzie szukają skutecznej,profesjonalnej pomocy w dolegliwościach bólowych kręgosłupa,schorzeniach neurologicznych i ortopedycznych,urazach sportowych,często korzystają z mojej wiedzy i umiejętności,więc jesteś w dobrym miejscu.
  Jestem fizjoterapeutom specjalizującym się w terapii bólu kręgosłupa,terapii problemów ortopedycznych. Uzupełniając swoją wiedzę brałem udział w specjalistycznym kursie z metody Manipulacji Powięziowej wg. Stecco ( tkanka powięziowa ma doniosłe znaczenie w bólach narządu ruchu) z metody McKenziego ,medycyny ortopedycznej wg. koncepcji J. Cyriaxa,metody PNF i innych szkoleniach.
  Zadowolenie pacjenta i osiąganie dobrych efektów terapii jest tym, co motywuje mnie do ciągłego rozwoju.Jestem członkiem Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska.
  Zapraszam na swoją stronę internetową www.rehabilitacja.koszalin.us.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa

Choroby

 • dyskopatia,rwa kulszowa,rwa barkowa,lumbago
 • kontuzje sportowe,nadciągnięcia,naderwania mięśni,ścięgien
 • łokieć tenisisty,łokieć golfisty,ostroga piętowa,skręcenie stawu
 • stany pooperacyjne,endoprotezy,amputacje,złamania
 • porady jakie ćwiczenia na bóle kręgosłupa
 • leczenie blizn i zrostów,obręb brzucha,amp.piersi,po oparzeniach
więcej

Zdjęcia

Artykuły