Pytanie teoretyczne ale dla życia praktyczne. Co jeśli Jakieś Państwo użyje taktycznych bomb jądrowy

2 odpowiedzi
Pytanie teoretyczne ale dla życia praktyczne. Co jeśli Jakieś Państwo użyje taktycznych bomb jądrowych. Małych bomb jądrowych. Co zrobi świat i jak się będzie dalej żyć w tym świecie? Taki lekki stan terroru. Jak się żenić i płodzić dzieci w takim stanie by nie poddać się , a jednocześnie zachować siłę spokoju.
Jeżeli ma Pan pytanie co do własnych wątpliwości to warto o tym porozmawiać natomiast jeżeli jest to "pytanie teoretyczne ale dla życia praktyczne" jak Pan napisał to raczej to będzie nurt filozoficzny niż psychologiczny. Jeżeli ma Pan wątpliwości a posiada plany i nie wie czy je realizować czy zaczekać i obserwować co się wydarzy to warto podjąć próbę rozmowy z psychologiem, który zaproponuje rozwiązania oparte na Pana możliwościach. Pozdrawiam Hanna Szustorowska

Dzień Dobry, widzę że sprawa jest trudna. Zachęcam do kontaktu ze specjalistą, aby szerzej omówić ten problem i doświadczyć wsparcia. Pozdrawiam serdecznie