Pytania o wizytę w centrum nowa europa

7 odpowiedzi
Witam,zastanawiam się nad zapisaniem do Pani na wizytę w centrum nowa europa. Ciekawi mnie czy przy pierwszej wizycie powinienem pojawić się z badaniem morfologi? Chciałbym również się dowiedzieć co ile powinno się przychodzić na wizyty kontrolne.

pozdrawiam,
Piotr
P. Piotrze. Badania morfologiczne jest zawsse dobrze wykonać. Poza tym Tsh, glukoze oraz cholesterol. W chwili obecnej nie pracuje ponieważ jestem na urlopie macierzyńskim. Ale inni dietetycy przyjmują w NE. Ja będę na początku 2017 r. Wizyty zawsze były co tydzień lub dwa na początku, a później ustaliliśmy z pacjentem terminy zgodnie z moimi wolnymi miejscami. Pozdrawiam Monika P-S

Jeśli morfologia jest już wykonana, nie wcześniej niż 3 miesiące przed wizytą - można zabrać na wizytę, jeśli w ogóle nie byłą robiona - ustalamy na wizycie co należałoby wykonać. Wizyty kontrolne są zalecane co 2 tygodnie, lub co miesiąc.
Panie Piotrze, serdecznie zapraszam do siebie na wizytę, jednak nie przyjmuję w Centrum Nowa Europa, a w poradni dietetycznej Jesz Fresh w Warszawie. Na pierwszą wizytę warto zabrać ze sobą badania morfologiczne oraz dzienniczek żywieniowy - zapis z 3 dni. Wizyty kontrolne odbywają się w zależnosci od preferencji pacjenta. Początkowo warto przychodzić raz w miesiącu, aby móc dokładnie kontrolować postępy.
Pozdrawiam,
Dietetyk Marianna Hall
Dzień dobry. Niestety ja nie przyjmuję w centrum nowa europa. Mam swój gabinet w Luboniu k. Poznania. Zdaje się że zaszła jakaś pomyłka.
Pozdrawiam,
Edyta Łątka
Witam,.. Przyjmuję w Studiu Zdrowia i Urody AYA na Wyżynach w Bydgoszczy, także nie wiem, czy pomylił Pan dietetyka, czy nazwę firmy. Odnośnie badań, proszę zawsze by zabrać wszystkie wyniki z ostatniego roku, jeśli coś dodatkowo będzie potrzebne, to na końcu konsultacji o tym mówię. Pierwszą konsultację kontrolną robię po 2 tygodniach diety, następne średnio co 2 - 3 tygodnie a później np raz w msc. To jest sprawa indywidualna, zależy od tego, jaki kto ma problem, jak często dana osoba potrzebuje kontroli. Pozdrawiam, Agnieszka
Witam Serdecznie!
Niestety nie przyjmuję w Centrum Nowa Europa, gdyby jednak chciał się Pan zapisać na wizytę do mojej poradni: Dietetico - poradnia dietetyczna to serdecznie zapraszam. Jeśli chodzi o badania kontrolna to jeżeli Pan jakieś badania posiada nie starsze niż 2 lata - proszę je wziąć na wizytę. Jeśli jednak nie posiada Pan badań, wtedy na wizycie ustalimy jakie parametry z krwi warto oznaczyć. Zwykle pierwsza wizyta kontrolna jest po 2 tygodniach stosowania jadłospisu, a kolejne w częstotliwości 1 x w miesiącu. Szczegóły ustalane zawsze są indywidualnie, ponieważ nie ma dwóch takich samych przypadków i każdy wymaga indywidualnego podejścia.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na wizytę.
Tomasz Kolipiński - Dietetyk
Witam serdecznie,
ponieważ skierował Pan wiadomość również do mnie ... u mnie w poradni wygląda to następująco.
Na pierwszą wizytę powinien Pan przynieść aktualną morfologię krwi i glukozę. Jeśli jest Pan w wieku powyżej 30 lat to również cholesterol. Te wyniki badań umożliwią jeszcze bardziej odpowiednie dobranie diety dla Pana. Jeśli nie będzie glukozy czy cholesterolu to również można dietę przygotować, ale o wiele sensowniejsze jest zrobienie tych badań i uwzględnienie wyników.
Co do częstości wizyt kontrolnych jest to bardzo różne w zależności od przyczyn naszego spotkania. Przy nadwadze bez chorób dodatkowych chorób będzie to raz w miesiącu lub nawet 1 raz na dwa miesiące. Przy otyłości - mniej więcej co 3 tygodnie. Przy jednostkach chorobowych - bardzo różnie - w zależności od choroby - np przy resekcji żołądka - co 2 tygodnie.

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Karol Augustowski