Problem ze stawem skokowym

1 odpowiedzi
Dzień Dobry. Od niespełna 3 tygodni jestem na zwolnieniu lekarskim z powodu problemu ze stawem skokowym. Od jakiegoś miesiąca kilka razy na dzień uszczykło mnie w kostce, utykałem chwilkę a później mogłem normalnie pracowac i tak co dwa dni aż do czasu kiedy rano się obudziłem i nie mogłem stanąć na całej stopę ponieważ czułem duży ból. Dziwne i zastanawiające dla mnie jest to ze stanąć na samych palcach mogłem niemal bez problemu ale na całych stopach nie było takie możliwości.. po zrobieniu rtg lekarz nie stwierdził niczego złego w kościach, założył gips 10 dniowy i powiedział ze to przesilenie. Po 10 dniach gips zdałem, masaże i ciepła kąpiel robiłem codziennie, chodziłem o kulach później z jedną, a jeszcze później juz bez żadnej pomocy. Było wszystko dobrze lecz niestety po 6 dniach od zdjęcia gipsu noga znowu zaczęła boleć...
Dodam tylko ze lakarza nie przepisał żadnej maści ani nic.. stopę smaruje IBUM.pp
Witam, a czy był jakiś uraz kończyny? objaw występuje po jednej stronie czy po dwóch?
najlepiej jak by Pan pokazał się u mnie w gabinecie w celu dokładnej diagnozy.

pozdrawiam, Konrad Skrzat