Problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa

1 odpowiedzi
Witam,

Mam problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa – moje objawy:

Zawroty głowy
Uczucie falowania podłogi, wirowania otoczenia, szum lub pisk w uszach.
Drętwienie palców
Ta dolegliwość najczęściej pojawia się rano, po przebudzeniu. Zdrętwiałe ręce, a szczególnie dłonie i palce,
Bóle głowy
Odczuwane są w okolicy potylicznej (z tyłu), towarzyszy im sztywność karku. Czasami ból promieniuje do czoła (jak w migrenie. Rzadko mrowienie głowy.
Zaburzenia widzenia
widzenie rozmyte lub uczucie ucisku na gałki oczne.
Osłabienie i drżenie nóg
Uczucie jakbym przebiegł półmaraton.
Ogólne osłabienie, przymroczenie.
Ból karku, szyi w tylnej jego części.

Miałem również robiony RTG odcinka szyjnego, opis brzmi: Zmiany przeciążeniowe w stawach międzykręgowych.

Pytanie czy w takiej sytuacji warto się udać do fizjoterapeuty ? Czy Pani się zajmują takimi schorzeniami ? Jaka jest cena wizyty 30-45 min masażu leczniczego (w przypadku powyższego urazu) w Pani placówce ?
Witam,
Jak najbardziej fizjoterapia może przynieść znaczną ulgę lub całkiem zniwelować Pana dolegliwości. Cena wizyty to 80 zł i myślę że potrwa dłużej niż godzinę, ponieważ sam masaż tu nie wystarczy.