co ze mna jest?

1 odpowiedzi
nie wiem. Chyba mam problem wewnętrzny z sobą, jest dobrze a zaraz czasem bez powodu zły humor. spotykam się z kimś od roku i wszystko ładnie pięknie do kiedy mam humor, czasem wystarczy bzdura żeby wyprowadzić mnie z równowagi i mam " jazdy na bani" nie wiem jak się hamować z tym ? a jak już chce się pohamować to próbuje przemilczeć nie odzywać się ale wtedy są pytania co Ci jest, focha masz, czemu mnie ignorujesz... i wtedy wychodzą żale i sapie nawet z błahej sprawy, a jak już przegnę i on się bardzo denerwuje i padają nie miłe słowa wtedy ją odpuszczam i "robię z siebie poszkodowaną"(tak on mówi) i przepraszam tylko czasem już się posypie... a teraz przegięłam i to bardzo i nie wiem jak mam to odkręcić.....
Trudno mi ocenić Pani sytuację na podstawie przedstawionego opisu. Emocje, których Pani doświadcza mogą być związane z Pani osobowością, sposobem postrzegania i myślenia, mogą też wynikać z aktualnej sytuacji, w której się Pani znajduje lub z relacji z partnerem. Warto byłoby przyjrzeć się temu na konsultacji psychologicznej, gdzie mogłaby Pani przedstawić swój problem i uzyskać informację zwrotną.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.