prosze o pomoc w zwiszku

1 odpowiedzi
Witam. On 37 ona 30 - malzenstwo 8 lat. Many dziecko 7 latek synek. Zona jest bardzo atrakcyjna kowieta a ja w zasadzie bylem jej pierwszym chlopakiem. 3 Tata temu poznala kogos I chce mnie zostawic dla niego. Od 3 lat nie sypiamy ze soba. Ate tak naprawde jest tak uzalezniona odemnie ze sobie nie poradzi. Nie ma mieszkania I nie ma pracy I jest w trakcie studio. Do niego nie pojdzie nieznam powpdow. Do ojca tez nie Bo tam bieda. Synek mieszka w jednym miescie z naszymi rodzicami i on jest dla nich wsxystkim. Ja ja kocham dlatego jej nie zostawilem. Ona z Kochankiem bawila sie za moje pieniadze I to byla taka nieprawdziwa bajka. Spotykali sie on przystojny ona Bogata I zadnana i teraz juz pokazowka sie skonczyla. Dodatkowo zona choruje na celiakie I niedoczynnosc tarvzycy I na zoladek. Niewiem czy walczyc o Ta milosc czy psycholog pouklada jej w glowie? Czy to koniec. Prosze o odpowiedz
Dzień dobry. Opisuje Pan sytuację, która wskazuje na duży kryzys w związku, który także wiąże się z możliwością rozpadu rodziny. Jeżeli, niezależnie od nasilenia komplikacji, zechcą Państwo porozumieć to wskazana byłaby próba podjęcia terapii par. Niezależnie od decyzji o byciu razem czy też rozstaniu, warto skorzystać także doraźnie z konsultacji psychologicznych dotyczącej sytuacji dziecka w okolicznościach rozstania rodziców. Na pytanie czy warto ratować związek, każde z Was musi odpowiedzieć samo. Jeśli jest więź, nawet jeśli dziś trudna, i jesteście Państwo rodzicami, to zwykle warto dać sobie szansę. Nawet jeśli to kolejna z szans, to z udziałem terapeuty może zakończyć się sukcesem. Pozdrawiam.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Podobne pytania

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.