Od lat borykam sie z dyskomfortem w strefie intymnej,pieczenie,dziwny zapach raz rybi raz kwaśny,wyd

5 odpowiedzi
Od lat borykam sie z dyskomfortem w strefie intymnej,pieczenie,dziwny zapach raz rybi raz kwaśny,wydzieluna raz żółta raz biała.Przetestowałam kupe leków typu clotrimazolum,pimafucin,gynalgin,nystatyna,macmiror,natamycyna,metronidazol,rowniez maz łykał tabletki.I wynik taki ze sprawa powraca jak bumerang i co ciekaw posiew nic nie wskazuje.Jak mam globulki jest dobrze a za tydz 2 znów cos nie tak.Gdzie szukac przyczyny?co robić bo do ginekolog musiałabym biegac raz w mies.
błąd tkwi w sposobie leczenia i określeniu związku przyczynowo skutkowego

- - wykluczyć zachyłki cewki moczowej, przetoki, ogniska siejące: zeby, migdałki, sprawy laryngologiczne, sprawdzić swój potencjał immunologiczny. pzdr artur mazur kalisz
Szanowna Pani,
Nie da się leczyć przez internet. Decyzja, czy potrzebuje Pani pomocy lekarza, jak często jej Pani potrzebuje i czy Pani z tej pomocy skorzysta należy do Pani. Niewątpliwie Pani problemem jest nawracająca infekcja pochwy. Uporczywość schorzenia może zależeć od wielu czynników. Dużą rolę odgrywa własny system odpornościowy. Ogólny stan zdrowia także jest ważny. Odżywianie, nawyki higieniczne Pani i partnera seksualnego, styl życia, ekspozycja na mikroorganizmy chorobotwórcze też mają swoją rolę. Ważne jest również postawienie właściwego rozpoznania, i zastosowanie odpowiednich leków. Jak Pani widzi sprawa jest złożona i niełatwo Pani coś doradzić, szczególnie na odległość.
Z wyrazami szacunku,
CS
Witam,
Nalezy wykonać pełne badania bakteriologiczne w renomowanym laboratorium i leczyć zgodnie z antybiogramem
z poważaniem
Tomasz Łabiak
W takiej sytuacji nie da się zaplanować leczenia bez badania i dokładnego wywiadu.