Adresy

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
Karta płatnicza, Gotówka, Przelew na konto
+48 12 201.....

Konsultacje ginekologiczne (od 180 zł)

Usg płodu (od 180 zł)

Usg ginekologiczne (od 180 zł) + 6 więcej

Cytologia (od 60 zł)

Badanie drożności jajowodów

Badania prenatalne

Pokaż więcej usług
Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz Łabiak
Władysława Podkowińskiego 4/4, Kraków

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
+48 12 201.....

Usg genetyczne i, ii, iii trymestr (dla pacjentek pierwszorazowych 250 pln) (220 zł)

Konsultacja ginekologiczna/położnicza (150 zł)

Wizyta ginekologiczna/położnicza/prowadzenie ciąży (w skład każdej wizyty wchodzi usg przeglądowe) (180 zł)

Klinika położnictwa i perinatologii szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie - Regionalna poradnia patologii ciąży
Kopernika 23, Kraków Przyjmuje na NFZ

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem
NFZ
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Lekarz Specjalista Ginekologii i Położnictwa. Na co dzień pracuje w Klinice CMUJ - ul. Kopernika na oddziale Patologii Ciąży gdzie poprzez nieustanny ...

Zobacz pełen opis


Leczone choroby

 • Konsultacje w zakresie planowania rodziny
 • Specjalistyczne konsultacje w zakresie antykoncepcji

Edukacja

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
208 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz Łabiak

Pana Doktora Łabiaka mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Wspaniały lekarz i specjalista. Każda wizyta wykorzystana w 100%. Każde badanie przeprowadzone bardzo dokładnie i delikatnie. Pan Doktor zawsze wszytko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada na wszystkie zadane pytania. Nie oceniona jest również możliwość skontaktowania się telefonicznie z Panem doktorem o każdej porze zwłaszcza w okresie ciąży. Na każdej wizycie czuje się komfortowo. Oby więcej było takich wspaniałych lekarzy. Polecam !
Paulina Sz.


S
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz Łabiak

Dr Tomasz Łabiak jest godnym polecenia, wysokiej klasy specjalistą. Rzeczowy, skupiony na swojej pracy ale jednocześnie miły i życzliwy. Jestem jego pacjentką od ponad 2 lat, obecnie prowadzi moją pierwszą ciążę. Cenię go szczególnie za holistyczne podejście do pacjentki i do swojej pracy: zarówno strona merytoryczna, atmosfera w jakiej wizyta się odbywa, jak i wyposażenie oraz wystrój gabinetu tworzą spójną całość i pozostają na najwyższym poziomie. Lekarz dba o każdy szczegół. Jest bardzo dokładny, w razie wątpliwości zleca dodatkowe badania. Wizyta trwa tyle ile pacjentka tego potrzebuje. W gabinecie USG wykonywane jest na nowoczesnym sprzęcie a dzidzię można oglądać na dużym ekranie :) Chciałabym również zaznaczyć, że opieka tego lekarza nie kończy się wraz z wyjściem z gabinetu - można do niego zadzwonić w razie niepokojów czy wątpliwości. Dla mnie to wyjątkowo ważne podczas mojej pierwszej ciąży, ponieważ nie zawsze wiem czy niepokojące objawy są typowe i mogę to szybko zweryfikować by uniknąć niepotrzebnego stresu. Lekarz konsultuje telefonicznie również wyniki badań, co ogranicza liczbę dodatkowych wizyt. Szczerze polecam lekarza Łabiaka wszystkim kobietom, które oczekują najlepszej opieki dla siebie i maleństwa, a wizyty chcą odbywać w miłej i komfortowej atmosferze!


E
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Po pierwszej wizycie mogę śmiało stwierdzić, że ze spokojem wybiorę się wizytę po raz kolejny. W gabinecie Pana Doktora czułam się bardzo komfortowo.


M

Pan dr Tomasz Łabiak to lekarz posiadający ogromną wiedzę, jest konkretny, dokładny, jednocześnie ma duże wyczucie w kontaktach z pacjentami, indywidualne podejście oraz cierpliwość.
Pan Doktor prowadzi moją ciążę w sposób zapewniający mi poczucie bezpieczeństwa, w przypadku wyników odbiegających od normy zleca mi dodatkowe badania i wyjaśnia każdy niepokojący sygnał. Wizyty przebiegają w milej i życzliwej atmosferze. Dodatkowe pytania i wątpliwości można wyjaśnić również telefonicznie. Polecam Pana Doktora każdej przyszłej mamie :)


S

Doktor Łabiak jest świetnym profesjonalistą w swoim zawodzie czego doświadczyłem niejednokrotnie podczas towarzyszenia żonie na wizytach przed jak i teraz w czasie ciąży. Razem z żoną czujemy, że nasz dzidziuś jest pod bardzo dobra opieką i cała ciąża jest prowadzona na najwyższym poziomie. Doktor zawsze bardzo wnikliwie podchodzi do wszystkich badań, analizuje i wysyła na dodatkowe jeśli go coś choć trochę zaniepokoi lub kieruje na konsultacje do odpowiednich specjalistów (diabetolog, immunolog, itp). Wizyty odbywają się regularnie, a badania, które są wykonywane między nimi są konsultowane na bieżąco mailowo lub telefonicznie, przez co jest możliwość natychmiastowej interwencji. Możliwość kontaktu z Panem Doktorem o każdej porze dnia czy nocy daje naprawdę poczucie dużego bezpieczeństwa w tym szczególnym dla nas czasie.
Wszystkim kobietom życzę takiej opieki jaką otrzymuje moja żona.


P
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz Łabiak kontrola w ciąży

Pan Doktor ma bardzo profesjonalne i konkretne podejście, co jest niezwykle ważne - jego odpowiedzi nie pozostawiają wątpliwości, szybko podejmuje decyzje. Co najważniejsze, kiedy musiałam zadzwonić do Pana Doktora z powodu nagłych sytuacji o różnych porach dnia, o każdej porze był pod telefonem i udzielał fachowych porad po wysłuchaniu objawów, zawsze jest bardzo sympatyczny, co daje mi poczucie bezpieczeństwa. Czuję, że jestem pod profesjonalną opieką, Pan Doktor bardzo dokładnie kontroluje każde niepokojące symptomy, dzięki czemu można zareagować jak najszybciej, a każdy dzień jest istotny dla rozwoju dziecka.


M
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz Łabiak ciąża

Wczoraj po raz drugi zostałam mamą, ciążę ponownie prowadził doktor Łabiak.
Panie Doktorze dziękuję ! Pan wie za co...
Każda moja wizyta, czy to w Pana gabinecie, czy w Poradni w SU przebiegała na wysokim poziomie. Podczas wizyty czułam się swobodnie, a co najwazniejsze - bezpiecznie, za każdy razem. Rozwiewał Pan każdą moją wątpliwość, żadne moje pytanie nie pozostawało bez odpowiedzi, zawsze też każde badanie przeprowadzone było delikatnie. Pełen profesjonalizm. Specyfika Pana pracy wymaga od Pana skupienia, trzeźwego osądu i poczucia ogromnej odpowiedzialności - mimo tego ciężaru, potrafił Pan zawsze powitać mnie ze szczerym uśmiechem i zawsze wychodziłam z gabinetu z poczuciem, że ktoś na kim mogę polegać, sprawuje nade mną opiekę.
Dla mnie było to ważne, zwłaszcza podczas pierwszej ciąży. Doktora poleciła mi przyjaciółka, a w tym, że Doktor jest cenionym specjalistą utwierdził mnie ordynator jednego ze szpitali do którego poszłam na wizytę, kiedy jeszcze nie byłam pewna kto powinien moja ciążę prowadzić, ordynator stwierdził z rozbrajajacą szczerością, że jeżeli już byłam na USG u Łabiaka to on nic pewnie nowego nie powie. Z perspektywy czasu, wiem, że nie mogłam wybrać lepiej.
Kiedy już pojawiłam się na Kopernika, Doktor codziennie znalazł chwilę by zapytać jak się czuję (niezależnie od tego, czy miał akurat dyżur w SU, czy też nie). Podobnie było tuż przed porodem, mogłam zadzwonić i skonsultować się poza godzinami Pana pracy. O każdej porze.
Doktor Łabiak to lekarz, któremu zaufałam i się nie zawiodłam. Polecam!


A
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz Łabiak prowadzenie ciąży

Lekarz z bardzo dużą wiedzą, kompetencjami, oraz kultura osobistą .
Opieka Pana doktora jest bardzo kompleksowa.Badania przeprowadzane delikatnie i z wyczuciem.
Cierpliwie odpowiada na pytania, wszystko spokojnie wyjaśnia.
Jest konkretny i rzeczowy - co uwazam za atut u lekarza! Ponadto jest empatyczny i można liczyć na jego wsparcie w trudnych sytuacjach.
Polecam z czystym sercem !!!!


P

Kontakt między lekarzem a pacjentem jest formalny skupiający się na ustaleniu zadań i ich wykonaniu. Natomiast brakuje w tej relacji modelu partnerskiego. Nad niektórymi aspektami Pan lekarz musi zdecydowanie popracować m.in. cichy ton głosu, brak kontaktu wzrokowego, lakoniczne odpowiedzi na pytania, oszczędność słów. Wszystko to tworzy barierę komunikacyjną. Czasami lekarze nie maja czasu na rozbudowane wypowiedzi, innym razem brakuje im umiejętności. Nie poddaję w wątpliwość wysokich kwalifikacji i wiedzy Pana doktora. Moje zarzuty odnoszą się do strefy emocjonalnej, oceniam kompetencje lekarza w kontekście umiejętności komunikacji. Lekarz nie zapewni pacjentce komfortu w postaci zrozumienia, empatii, życzliwości, poczucia bezpieczeństwa. A przecież ciąża jest najbardziej emocjonującym momentem w życiu kobiety i wymaga delikatności, serdeczności i innych kompetencji miękkich ze strony lekarza. Prywatnie można wybrać zdecydowanie lepiej.

lek. Tomasz Łabiak

Szanowni Goście mojego profilu na portalu znanylekarz.pl!
Mam spory problem z ustosunkowaniem się do tej opinii. Autor opinii stworzył bardzo dokładny portret psychologiczny mojej osoby zupełnie nie zajmując się stroną merytoryczną mojej pracy. Oczywiście strona pozamedyczna wizyt jest ważna a prawidłowa realcja pacjent-lekarz niezbędna jednakże całkowite skupienie się na osobowości lekarza, przedstawienie go w bardzo niekorzystnym świetle z całkowitym pominięciem oceny istoty jego pracy jaką jest służba dla zdrowia pacjenta jest dla mnie nie do przyjęcia.
Ta opinia jest skrajnie nierzeczowa. Nie wynika z niej nawet czy autor tej opinii był moim pacjentem. Nie podano miejsca mojego kontaktu z autorem opinii a tak naprawde nie wynika z niej nawet czy ten kontakt w ogóle był, czy był to kontakt osobisty, czy autor był pacjentem czy też zetknęliśmy się na innym gruncie.
Generalnie jest to opinia nie dotycząca konretnych faktów tylko kuriozalny portret psychologiczny bliżej nieokreślonej osoby sporządzony przez anonimowego człowieka, który nie wiedzieć czemu rości sobie prawo do tworzenia i publikowania takich portretów. Opinia pełna jest stwierdzeń ogólnych, które nie wiadomo kogo dokładnie dotyczą.
Jestem otwarty na krytykę ale musi być ona konkretna i konstruktywna. Bardzo przykre jest czytanie tego typu opinii gdy strona merytoryczna, której opanowanie i doskonalenie zajmuje wiele lat ciężkiej pracy jest zupełnie pomijane a otrzymuje się pozbawiony cienia życzliwości spis wad i ułomności, w większości nieprawdziwy jednak bardzo przykry tym bardziej że przedstawiony publicznie, zupełnie anonimowo, bez możliwości obrony
Z poważaniem
Tomasz Łabiak


P
Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie USG ginekologiczne

Pan Doktor od razu rozpoznal u mnie ciaze pozamaciczna i mnie wyslal niezwlocznie do szpitala na zabieg. Znalazlam Doktora Łabiaka szukajac dobrego lekarza po tym jak moj odeslal mnie do domu nic nie widzac na usg. Pan Łabiak ma bardzo dobra reputacje i slusznie. Bede teraz do Pana doktora chodzic probujac zajsc w kolejna ciaze, bo jego profesjonalizm robi duze wrazenie.


Ceny i usługi

Cytologia

od 60 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

od 60 zł

Diagnostyka niepłodności

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

- zł

Badania diagnostyczne

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

- zł

Usg ginekologiczne

od 180 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

od 180 zł

Usg płodu

od 180 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

od 180 zł

Badanie drożności jajowodów

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

- zł

Badania prenatalne

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

- zł

Konsultacje ginekologiczne

od 180 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

od 180 zł

Usg hd

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

- zł

Usg genetyczne i, ii, iii trymestr (dla pacjentek pierwszorazowych 250 pln)

220 zł

Władysława Podkowińskiego 4/4, Kraków

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz Łabiak

220 zł

Konsultacja ginekologiczna/położnicza

150 zł

Władysława Podkowińskiego 4/4, Kraków

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz Łabiak

150 zł

Wizyta ginekologiczna/położnicza/prowadzenie ciąży (w skład każdej wizyty wchodzi usg przeglądowe)

180 zł

Władysława Podkowińskiego 4/4, Kraków

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz Łabiak

180 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
208 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz Łabiak

Pana Doktora Łabiaka mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Wspaniały lekarz i specjalista. Każda wizyta wykorzystana w 100%. Każde badanie przeprowadzone bardzo dokładnie i delikatnie. Pan Doktor zawsze wszytko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada na wszystkie zadane pytania. Nie oceniona jest również możliwość skontaktowania się telefonicznie z Panem doktorem o każdej porze zwłaszcza w okresie ciąży. Na każdej wizycie czuje się komfortowo. Oby więcej było takich wspaniałych lekarzy. Polecam !
Paulina Sz.


S
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz Łabiak

Dr Tomasz Łabiak jest godnym polecenia, wysokiej klasy specjalistą. Rzeczowy, skupiony na swojej pracy ale jednocześnie miły i życzliwy. Jestem jego pacjentką od ponad 2 lat, obecnie prowadzi moją pierwszą ciążę. Cenię go szczególnie za holistyczne podejście do pacjentki i do swojej pracy: zarówno strona merytoryczna, atmosfera w jakiej wizyta się odbywa, jak i wyposażenie oraz wystrój gabinetu tworzą spójną całość i pozostają na najwyższym poziomie. Lekarz dba o każdy szczegół. Jest bardzo dokładny, w razie wątpliwości zleca dodatkowe badania. Wizyta trwa tyle ile pacjentka tego potrzebuje. W gabinecie USG wykonywane jest na nowoczesnym sprzęcie a dzidzię można oglądać na dużym ekranie :) Chciałabym również zaznaczyć, że opieka tego lekarza nie kończy się wraz z wyjściem z gabinetu - można do niego zadzwonić w razie niepokojów czy wątpliwości. Dla mnie to wyjątkowo ważne podczas mojej pierwszej ciąży, ponieważ nie zawsze wiem czy niepokojące objawy są typowe i mogę to szybko zweryfikować by uniknąć niepotrzebnego stresu. Lekarz konsultuje telefonicznie również wyniki badań, co ogranicza liczbę dodatkowych wizyt. Szczerze polecam lekarza Łabiaka wszystkim kobietom, które oczekują najlepszej opieki dla siebie i maleństwa, a wizyty chcą odbywać w miłej i komfortowej atmosferze!


E
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Po pierwszej wizycie mogę śmiało stwierdzić, że ze spokojem wybiorę się wizytę po raz kolejny. W gabinecie Pana Doktora czułam się bardzo komfortowo.


M

Pan dr Tomasz Łabiak to lekarz posiadający ogromną wiedzę, jest konkretny, dokładny, jednocześnie ma duże wyczucie w kontaktach z pacjentami, indywidualne podejście oraz cierpliwość.
Pan Doktor prowadzi moją ciążę w sposób zapewniający mi poczucie bezpieczeństwa, w przypadku wyników odbiegających od normy zleca mi dodatkowe badania i wyjaśnia każdy niepokojący sygnał. Wizyty przebiegają w milej i życzliwej atmosferze. Dodatkowe pytania i wątpliwości można wyjaśnić również telefonicznie. Polecam Pana Doktora każdej przyszłej mamie :)


S

Doktor Łabiak jest świetnym profesjonalistą w swoim zawodzie czego doświadczyłem niejednokrotnie podczas towarzyszenia żonie na wizytach przed jak i teraz w czasie ciąży. Razem z żoną czujemy, że nasz dzidziuś jest pod bardzo dobra opieką i cała ciąża jest prowadzona na najwyższym poziomie. Doktor zawsze bardzo wnikliwie podchodzi do wszystkich badań, analizuje i wysyła na dodatkowe jeśli go coś choć trochę zaniepokoi lub kieruje na konsultacje do odpowiednich specjalistów (diabetolog, immunolog, itp). Wizyty odbywają się regularnie, a badania, które są wykonywane między nimi są konsultowane na bieżąco mailowo lub telefonicznie, przez co jest możliwość natychmiastowej interwencji. Możliwość kontaktu z Panem Doktorem o każdej porze dnia czy nocy daje naprawdę poczucie dużego bezpieczeństwa w tym szczególnym dla nas czasie.
Wszystkim kobietom życzę takiej opieki jaką otrzymuje moja żona.


P
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz Łabiak kontrola w ciąży

Pan Doktor ma bardzo profesjonalne i konkretne podejście, co jest niezwykle ważne - jego odpowiedzi nie pozostawiają wątpliwości, szybko podejmuje decyzje. Co najważniejsze, kiedy musiałam zadzwonić do Pana Doktora z powodu nagłych sytuacji o różnych porach dnia, o każdej porze był pod telefonem i udzielał fachowych porad po wysłuchaniu objawów, zawsze jest bardzo sympatyczny, co daje mi poczucie bezpieczeństwa. Czuję, że jestem pod profesjonalną opieką, Pan Doktor bardzo dokładnie kontroluje każde niepokojące symptomy, dzięki czemu można zareagować jak najszybciej, a każdy dzień jest istotny dla rozwoju dziecka.


M
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz Łabiak ciąża

Wczoraj po raz drugi zostałam mamą, ciążę ponownie prowadził doktor Łabiak.
Panie Doktorze dziękuję ! Pan wie za co...
Każda moja wizyta, czy to w Pana gabinecie, czy w Poradni w SU przebiegała na wysokim poziomie. Podczas wizyty czułam się swobodnie, a co najwazniejsze - bezpiecznie, za każdy razem. Rozwiewał Pan każdą moją wątpliwość, żadne moje pytanie nie pozostawało bez odpowiedzi, zawsze też każde badanie przeprowadzone było delikatnie. Pełen profesjonalizm. Specyfika Pana pracy wymaga od Pana skupienia, trzeźwego osądu i poczucia ogromnej odpowiedzialności - mimo tego ciężaru, potrafił Pan zawsze powitać mnie ze szczerym uśmiechem i zawsze wychodziłam z gabinetu z poczuciem, że ktoś na kim mogę polegać, sprawuje nade mną opiekę.
Dla mnie było to ważne, zwłaszcza podczas pierwszej ciąży. Doktora poleciła mi przyjaciółka, a w tym, że Doktor jest cenionym specjalistą utwierdził mnie ordynator jednego ze szpitali do którego poszłam na wizytę, kiedy jeszcze nie byłam pewna kto powinien moja ciążę prowadzić, ordynator stwierdził z rozbrajajacą szczerością, że jeżeli już byłam na USG u Łabiaka to on nic pewnie nowego nie powie. Z perspektywy czasu, wiem, że nie mogłam wybrać lepiej.
Kiedy już pojawiłam się na Kopernika, Doktor codziennie znalazł chwilę by zapytać jak się czuję (niezależnie od tego, czy miał akurat dyżur w SU, czy też nie). Podobnie było tuż przed porodem, mogłam zadzwonić i skonsultować się poza godzinami Pana pracy. O każdej porze.
Doktor Łabiak to lekarz, któremu zaufałam i się nie zawiodłam. Polecam!


A
Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz Łabiak prowadzenie ciąży

Lekarz z bardzo dużą wiedzą, kompetencjami, oraz kultura osobistą .
Opieka Pana doktora jest bardzo kompleksowa.Badania przeprowadzane delikatnie i z wyczuciem.
Cierpliwie odpowiada na pytania, wszystko spokojnie wyjaśnia.
Jest konkretny i rzeczowy - co uwazam za atut u lekarza! Ponadto jest empatyczny i można liczyć na jego wsparcie w trudnych sytuacjach.
Polecam z czystym sercem !!!!


P

Kontakt między lekarzem a pacjentem jest formalny skupiający się na ustaleniu zadań i ich wykonaniu. Natomiast brakuje w tej relacji modelu partnerskiego. Nad niektórymi aspektami Pan lekarz musi zdecydowanie popracować m.in. cichy ton głosu, brak kontaktu wzrokowego, lakoniczne odpowiedzi na pytania, oszczędność słów. Wszystko to tworzy barierę komunikacyjną. Czasami lekarze nie maja czasu na rozbudowane wypowiedzi, innym razem brakuje im umiejętności. Nie poddaję w wątpliwość wysokich kwalifikacji i wiedzy Pana doktora. Moje zarzuty odnoszą się do strefy emocjonalnej, oceniam kompetencje lekarza w kontekście umiejętności komunikacji. Lekarz nie zapewni pacjentce komfortu w postaci zrozumienia, empatii, życzliwości, poczucia bezpieczeństwa. A przecież ciąża jest najbardziej emocjonującym momentem w życiu kobiety i wymaga delikatności, serdeczności i innych kompetencji miękkich ze strony lekarza. Prywatnie można wybrać zdecydowanie lepiej.

lek. Tomasz Łabiak

Szanowni Goście mojego profilu na portalu znanylekarz.pl!
Mam spory problem z ustosunkowaniem się do tej opinii. Autor opinii stworzył bardzo dokładny portret psychologiczny mojej osoby zupełnie nie zajmując się stroną merytoryczną mojej pracy. Oczywiście strona pozamedyczna wizyt jest ważna a prawidłowa realcja pacjent-lekarz niezbędna jednakże całkowite skupienie się na osobowości lekarza, przedstawienie go w bardzo niekorzystnym świetle z całkowitym pominięciem oceny istoty jego pracy jaką jest służba dla zdrowia pacjenta jest dla mnie nie do przyjęcia.
Ta opinia jest skrajnie nierzeczowa. Nie wynika z niej nawet czy autor tej opinii był moim pacjentem. Nie podano miejsca mojego kontaktu z autorem opinii a tak naprawde nie wynika z niej nawet czy ten kontakt w ogóle był, czy był to kontakt osobisty, czy autor był pacjentem czy też zetknęliśmy się na innym gruncie.
Generalnie jest to opinia nie dotycząca konretnych faktów tylko kuriozalny portret psychologiczny bliżej nieokreślonej osoby sporządzony przez anonimowego człowieka, który nie wiedzieć czemu rości sobie prawo do tworzenia i publikowania takich portretów. Opinia pełna jest stwierdzeń ogólnych, które nie wiadomo kogo dokładnie dotyczą.
Jestem otwarty na krytykę ale musi być ona konkretna i konstruktywna. Bardzo przykre jest czytanie tego typu opinii gdy strona merytoryczna, której opanowanie i doskonalenie zajmuje wiele lat ciężkiej pracy jest zupełnie pomijane a otrzymuje się pozbawiony cienia życzliwości spis wad i ułomności, w większości nieprawdziwy jednak bardzo przykry tym bardziej że przedstawiony publicznie, zupełnie anonimowo, bez możliwości obrony
Z poważaniem
Tomasz Łabiak


P
Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie USG ginekologiczne

Pan Doktor od razu rozpoznal u mnie ciaze pozamaciczna i mnie wyslal niezwlocznie do szpitala na zabieg. Znalazlam Doktora Łabiaka szukajac dobrego lekarza po tym jak moj odeslal mnie do domu nic nie widzac na usg. Pan Łabiak ma bardzo dobra reputacje i slusznie. Bede teraz do Pana doktora chodzic probujac zajsc w kolejna ciaze, bo jego profesjonalizm robi duze wrazenie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

605 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Jestem niemal 3 miesiące po operacji usunięcia przydatne lewych i nadal nie mam miesiączki.Czy to normalne?Mam 41 lat.Bardzo proszę o odpowiedź.

  Witam,
  Po wykluczeniu ciąży w teście ciążowy a najlepiej beta HCG nalezy niezwłocznie zgłosić sie do ginekologa gdyż przyczyn braku miesiączki jest bardzo wiele.
  z poważaniem
  Tomasz Łabiak

  lek. Tomasz Łabiak

 • Jak głęboka jest rana po histeroskopowym usunięciu polipa trzonu macicy i mięśniaka podśluz.-i ile może trwać plamienie na różowo,głównie rano po wstaniu-jestem 9-ty dzień po zabiegu.Wyniki hist-pat są ok.Trochę zaczęłam się niepokoić-dziękuję za odpowiedź.Zabieg bez powikłań,bez dolegliwości bólowych.Czy mam brać jakieś leki czy cierpliwie poczekać?

  Witam,
  Przyczyny krwawień mogą byc różne, niekoniecznie związane z histeroskopia aczkolwiek po takim zabiegu plamienie może utrzymywac sie do 2 tyg.
  Konieczna jest wizyta ginekologiczna .
  z poważaniem
  Tomasz Łabiak

  lek. Tomasz Łabiak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Lekarz Specjalista Ginekologii i Położnictwa. Na co dzień pracuje w Klinice CMUJ - ul. Kopernika na oddziale Patologii Ciąży gdzie poprzez nieustanny ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Konsultacje w zakresie planowania rodziny
 • Specjalistyczne konsultacje w zakresie antykoncepcji

Edukacja

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Staże

 • CMUJ - Oddział patologii ciąży - do dzisiaj.Znajomość języków

Polski, Angielski

badge-likeCreated with Sketch.

Nagrody i wyróżnienia

 • 2015r. Przyznanie godła "Firma Przyjazna Klientowi" dla gabinetów lekarskich i pracowni USG ULTRAMEDICA w Krakowie
 • 2014r. SUPERMEDICUS dla firmy ULTRAMEDICA - Gabinety Lekarskie i Pracownie USG 4D z Krakowa

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)