lek.

Tomasz Łabiak

Ginekolog

185 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 1200 odwiedzin w ciągu 30 dni

Lekarz Specjalista Ginekologii i Położnictwa. Na co dzień pracuje w Klinice CMUJ - ul. Kopernika na oddziale Patologii Ciąży gdzie poprzez nieustanny kontakt z najbardziej skomplikowanymi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
185 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w KrakowieUsługa: USG jajników

  Moja pierwsza wizyta przebiegła bardzo dobrze. Dla mnie ważne jest, że ginekolog nie pyta od progu czy stosuję antykoncepcję hormonalną, a także nie próbuje mnie informować przez całą wizytę, że hormony są konieczne. Duży plus.
  Wizyta była całkiem krótka. Mam tu na myśli brak zbędnych czynności/pytań i płynność uzupełniania ankiety. Badanie usg było szybkie, dokładne i nie czułam przy nim żadnego dyskomfortu.
  Pan doktor tworzy atmosferę zaufania. Odpowiada na pytania, nie zbywa.
  Gabinet jest dobrze wyposażony, funkcjonalny i ładny.
  Szczerze polecam :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz Łabiak

  Do pana doktora trafiłam w pierwszych tygodniach ciąży, lekko spanikowana z powodu krwawienia. Każda wizyta sprawiała, że czułam się komfortowo i byłam spokojna o los zarówno dziecka, jak i swój. Pan doktor bowiem dba nie tylko o prawidłowy rozwój ciąży zlecając dużą ilość badań w razie najmniejszych wątpliwości, ale troszczy się też o komfort psychiczny i zdrowie pacjentki co jest moim zdaniem niezwykle ważne. W razie wątpliwości do pana doktora można było zadzwonić, zawsze oddzwaniał jeśli akurat nie był dostępny. Dzięki takiej kompleksowej opiece okres ciąży i porodu przebiegł u mnie zdecydowanie mniej stresująco i z poczuciem, że jestem pod profesjonalną opieką. Teraz mogę cieszyć się zdrowym maleństwem a w przypadku kolejnej ciąży na pewno wrócimy do pana doktora ponownie. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz ŁabiakUsługa: USG ginekologiczne

  Pan doktor prowadził moją ciążę i mogę potwierdzić opinię, że jest to jeden z najlepszych ginekologów w Krakowie. Przy każdej wizycie Pan doktor jest skupiony i bardzo dokładnie wszystko tlumaczy pacjentce, pod koniec zawsze wystawia podsumowanie na piśmie wraz z zaleceniami (jest to bardzo przydatne, żeby czegos nie zapomniec i świadczy o tym, że lekarz jest odpowiedzialny i podpisuje się pod wszystkim co mówi). W okresie między planowanymi wizytami można kontaktować się z panem doktorem telefonicznie i mailowo, nigdy nie zdarzyło mi się, żeby nie odpisał lub nie oddzwonil. Nie będę się tu rozpisywać o ogromnym doświadczeniu zawodowym oraz wszystkich przebytych szkoleniach, widziałam pana doktora w trakcie pracy w szpitalu i szczerze podziwiam go za wszystko co robi dla swoich pacjentek i małych, nienarodzonych jeszcze pacjentów. Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza, Milena.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

  Wszystko bardzo dobrze, rzetelnie, profesjonalnie. Doktor wszystko tłumaczy, wydaje zalecenia oraz sugeruje kontakt telefoniczny, jeżeli będzie jakakolwiek wątpliwość czy coś wzbudzi niepokój.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz ŁabiakUsługa: prowadzenie ciąży

  Oceniam wizyty u lek. Tomasza Łabiaka bardzo pozytywnie, dokładnie wykonuje USG, robiąc przy okazji śliczne zdjęcia dziecka, odpowiada na wszystkie pytania oraz skrupulatnie pochyla się nad wszystkimi objawami i dolegliwościami.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  U doktora Łabiaka byłam już nie pierwszy raz, ale muszę przyznać, że za każdym razem spotykam się z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Pan doktor wykazuje duże zainteresowanie i zaangażowanie. Wzbudza ogromne zaufanie, dlatego tym bardziej z czystym sumieniem gorąco polecam Pana Doktora.
  Agata G..

 • W
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz Łabiak

  Wizyty u Pana Doktora oceniam bardzo pozytywnie. Zawsze rzetelnie przeprowadzone badania i USG. Odpowiada na każde pytania. Świetnie przeprowadził nas przez pierwszą moją ciąże i na pewno nie ostatnią.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz ŁabiakUsługa: wizyta kontrolna

  To już moja któraś z kolei wizyta u Pana doktora, jak zwykle pełen profesjonalizm z jego strony.
  Gorąco polecam
  Prowadził moja pierwsza ciążę, zawsze ręką na pulsie w razie niejasności, także zawsze byłam spokojna że jestem pod najlepszą opieką.

  lek. Tomasz Łabiak2018-02-02

  Szanowna Pani Katarzyno,
  Bardzo Pani dziekuję za dobre słowa. Ciesze się że jest Pani moją stałą pacjentką gdyż świadczy to o Pani zaufaniu do mnie a jest to bardzo cenne w moim zawodzie.
  z poważaniem
  Tomasz Łabiak

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Tomasz Łabiak

  Doktor Łabiak prowadził moją pierwszą ciążę i już teraz jestem pewna, że będzie prowadził również każdą kolejną. Doktor jest osobą niezwykle kompetentną i rzeczową. Wykrył wszystkie nieprawidłości, które pojawiały się podczas trwania ciąży, dlatego teraz mogę cieszyć się ślicznym, a przede wszystkim zdrowym 3-miesięcznym chłopcem. Podczas trwania ciąży nie brakowało mi stresu z powodu słabego przyrastania masy u Synka. Doktor Łabiak kierował mnie na liczne kontrole i badania, dlatego mogłam być spokojna i pewna, że wszystko zakończy się dobrze. Bardzo cenię sobie możliwość kontaktu telefonicznego z Panem Doktorem, z którego kilkakrotnie korzystałam w razie pytań i wątpliwości. Do Doktora Łabiaka trafiłam z polecenia koleżanki w 10 tygodniu ciąży, kiedy okazało się, że mam niedoczynność tarczycy, a wszystkie moje dolegliwości fizyczne oraz zdenerwowanie i niepewność były bagatelizowane przez poprzednią Panią Doktor. Już po pierwszej wizycie poczułam się pewnie i bezpiecznie w mojej nowej sytuacji, a komfort psychiczny który otrzymałam od Doktora Łabiaka, był tym czego najbardziej wtedy potrzebowałam. Zdecydowanie polecam Pana Doktora, ponieważ nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak wysoką jakością usług w opiece medycznej oraz tak dużą dozą empatii i troski w stosunku do pacjentki.

  Dziękujemy!
  Agnieszka i Mikołaj P. z małym Adasiem

  lek. Tomasz Łabiak2018-02-02

  Droga Pani Agnieszko,
  Pani opinia jest dla mnie bardzo miła i ważna gdyż docenia Pani moje zaangażowanie w prowadzenie ciąży ,która jest stanem wymagającym niezwykłej uwagi ze strony lekarza ale tez przyszłej matki. Cieszę się przede wszystkim że ma Pani zdrowe dziecko a dziecko ma zdrową mamę.
  pozdrawiam serdecznie
  z poważaniem
  Tomasz Łabiak

 • M
  Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w KrakowieUsługa: badania prenatalne

  Pan doktor jest rzeczowy i dokładny ale niezbyt kontaktowy, trzeba to zaakceptowac i myslec o dobru swojego dziecka i o tym ze to specjalista na wysokim poziomie, ktory zapewne pracuje od rana do nocy a jeszcze ma swoje obowiazki rodzinne. Jestem zadowolona i zycze Panu doktorowi aby przynajmniej raz w roku wybral sie na jakis wypoczynek! :) Pozdrawiam

  lek. Tomasz Łabiak2018-02-02

  Droga Pani Młgorzato,
  Bardzo Pani dziekuję za miłe słowa. Dziekuję że docenia Pani mój profesjonalizm i okazuje zrozumienie dla pewnych niedociągnięć nad krórtmi pracuję.
  z poważaniem
  Tomasz Łabiak

Pytania pacjentów (590)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz Specjalista Ginekologii i Położnictwa. Na co dzień pracuje w Klinice CMUJ - ul. Kopernika na oddziale Patologii Ciąży gdzie poprzez nieustanny kontakt z najbardziej skomplikowanymi przypadkami zdobywa doświadczenie.
  Certyfikowany ultrasonografista Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
  Certyfikowany ultrasonografista brytyjskiej Fundacji Medycyny Płodowej.
  Ukończył studia medyczne na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Wydział Lekarski.Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu placówkach ginekologiczno – położniczych. Ultrasonografia prenatalna, prowadzenie ciąży to jego podstawowe obszary zainteresowań zawodowych.

  Uczestnik wielu szkoleń i kursów doskonalących, na bieżąco od 2006 roku.
  ©2015 ULTRAMEDICA - USG w Krakowie, Ginekolog

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Publikacje

 • Oczekujemy na listę publikacji

Nagrody i wyróżnienia

 • 2015r. Przyznanie godła "Firma Przyjazna Klientowi" dla gabinetów lekarskich i pracowni USG ULTRAMEDICA w Krakowie
 • 2014r. SUPERMEDICUS dla firmy ULTRAMEDICA - Gabinety Lekarskie i Pracownie USG 4D z Krakowa

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • CMUJ - Oddział patologii ciąży - do dzisiaj.

Certyfikaty

Choroby

 • Konsultacje w zakresie planowania rodziny
 • Specjalistyczne konsultacje w zakresie antykoncepcji