Mam problem z płaczliwością, ciągle chodzę zła albo smutna przez co mój związek zmierza ku końcowi.

3 odpowiedzi
Mam problem z płaczliwością, ciągle chodzę zła albo smutna przez co mój związek zmierza ku końcowi. Kocham mojego chłopaka i wiem że on mnie też ale nie potrafię nawet jednego dnia spędzić bez kłótni z nim. Czepiam się o wszystko zaraz zaczynam plakac... Często chodzimy na różne imprezy okolicznościowe i każda impreza jest zepsuta przez moje zachowanie. Wypije trochę alkoholu i zaraz robię sceny płaczu, krzycze na mojego faceta itd.. Nie chcę się z nim rozstawać bo bardzo mi na nim zależy ale on nie chce ułożyć sobie życia z kimś takim jak ja... Gdybym zachowywała się tak jaka jestem naprawdę wtedy byłoby całkiem inaczej, dopóki się nie pokłócimy wszystko jest super, kochamy się i bardzo lubimy ale przez moje sceny będziemy musieli się rozstać... Nie mam dużo znajomych wiekszosc z nich to znajomi mojego chłopaka. Nie mam już siły na to wszystko mam dosyć siebie i swojego zachowania. Proszę o pomoc.
serdecznie zapraszam na konsultacje :)

Witam. Za napady płaczu na zmianę ze złością może być odpowiedzialne poczycie bezradności, brak wystarczającego wsparcia i zrozumienia w przeszłości, wysoki lęk, z którym się zmagamy i wiele, wiele innych powodów. Aby je poznać i móc sobie pomóc dobrze, aby rozważyła Pani podjęcie psychoterapii. Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry. W przypadku, gdy występujące u nas trudności pogarszają jakość życia, wywołują dyskomfort, a sami nie jesteśmy w stanie ich zrozumieć i sobie z nimi poradzić, może być konieczna wizyta u psychoterapeuty. W trakcie takiego spotkania ze specjalistą ustaliłaby Pani, jakie znaczenie mają Pani trudności, skąd mogą się brać, jak i czy w Pani przypadku wskazana byłaby psychoterapia.