Jaką wizytę mam wybrać?

1 odpowiedzi
Witam ;) Mam niedoczynność tarczycy, oraz problemy z układem trawiennym. Potrzebuje porad w tym co jest dla mnie dobre a co nie, bo już pogubiłam się w tym wszystkim. Na jaki rodzaj wizyty w takim razie powinnam się umówić?
Witam,

Rodzaj wizyty uzależniony jest od Pani wiedzy i umiejętności komponowania odpowiednio dobranych do Pani potrzeb zdrowotnych posiłków.

Jeżeli - mówiąc kolokwialnie - radzi sobie Pani z dietą, umie ją Pani odpowiednio zróżnicować i zbilansować, a potrzebuje Pani jedynie kilku wyjaśnień, sugestii bądź odpowiedniego ukierunkowania, sugeruję "Konsultację Dietetyczną". Podczas kilkudziesięcio minutowego spotkania z przyjemnością rozwieję wszelkie Pani wątpliwości, przedstawię kilka pomysłów na to jak odpowiednio urozmaicić jadłospis itp.

Jeżeli jednak potrzebuje Pani "większej" pomocy, proponuję skorzystanie z przygotowania odpowiednio zbilansowanego, indywidualnego planu żywieniowego, jaki ułożyć mogę dla Pani po uprzednim spotkaniu na "Pierwszej Wizycie". Efektem mojej pracy będzie pełny, 7-dniowy jadłospis zakładający wszelkie Pani dolegliwości, tryb życia, aktywność fizyczną oraz preferencje żywieniowe, wzbogacony o listę zakupów produktów spożywczych, jakie niezbędne będą do zrealizowania w/w diety.

W przypadku dodatkowych pytań, zachęcam do kontaktu - zarówno przez formularz kontaktowy jak i telefonicznego. Zarówno ja jak i pozostały personel naszego gabinetu z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Narodowska