Katarzyna Narodowska

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

20 opinii +dodaj

Pracą z Pacjentem zajmuję się od ponad 10 lat. W 2007 roku, jeszcze w czasach studiów podjęłam pierwszą pracę w charakterze Dietetyka / Doradcy żywieniowego. Od tego czasu, dzięki… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

  Usługi

  Konsultacje dietetyczne. ~30min od 40 zł
  Pierwsza, jednorazowa wizyta niezbędna do przygotowania odpowiednio spersonalizowanej diety (do ceny należy doliczyć wartość przygotowywanego planu żywieniowego w wybranym przez pacjenta wariancie). ~60min od 30 zł
  Tydzień kompleksowej, w pełni spersonalizowanej diety, połączonej z bezpłatną wizytą kontrolną wraz ze szczegółową analizą składu masy ciała od 49 zł
  Analiza składu masy ciała urządzeniem jawon medical ioi 353, wraz z omówieniem wyników. ~20min od 25 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Centrum Dietetyki i Zdrowego Żywienia laVita

  Polecam Pania Kasię ! Diety są nie tylko zdrowe, ale i bardzo smaczne. Dodatkowo nie da się nie wspomnieć o ilości pozytywnej energii jaką przekazuje do dzialania

 • I

  Bardzo polecam Panią Kasię! Wszystko konkretnie i na temat. Dieta dostosowana do klienta. Cenne rady i wskazówki oraz odpowiedzi na wszelakie nurtujące pytania. Specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem, przekładającym się na sukcesy klientów :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dietetyki i Zdrowego Żywienia laVitaUsługa: pierwsza, jednorazowa wizyta niezbędna do przygotowania odpowiednio spersonalizowanej diety (do ceny należy doliczyć wartość przygotowywanego planu żywieniowego w wybranym przez Pacjenta wariancie)

  Pani Kasia ma bardzo profesjonalne podejście do klienta , widac ogromne zamiłowanie do pracy . Polecam

 • A
  Lokalizacja: Centrum Dietetyki i Zdrowego Żywienia laVita

  Jestem bardzo zadowolona z opieki jaką otrzymałam. Z powodów z tarczycą miałam ogromne trudności w schudnięciu a dzięki Pani Katarzynie już po pierwszym miesiącu byłam 7 kg lżejsza. Na każdej wizycie Pani Kasia pyta o moje "zachcianki" tak żeby dieta mi smakowała a jednocześnie pełniła swoje zadanie. Gabinet jest czysty i przytulny, dodatkowo dezynfekcja wagi jest zawsze przestrzegana, co mnie mile zaskoczyło. Dodatkowo Pani Kasia jest przesympatyczną i bardzo profesjonalną osobą wiec aż miło przychodzi się na kontrole. Polecam z całego serca!

 • P
  Lokalizacja: Centrum Dietetyki i Zdrowego Żywienia laVitaUsługa: redukcja wagi

  Pełen profesjonalizm i klasa, Pani Katarzyna podchodzi bardzo indywidualnie do klienta. Dzięki wspólnej pracy udało mi się schudnąć 8 kg przez 2 miesiące, dieta jest smaczna i szybka w przygotowaniu korzystam z pakietu jeden dzień gotuje dwa dni jem, jest to świetna opcja dla studenta. Gabinet, w którym odbywają się wizyty jest czysty i zadbany, a waga jest zawsze dezynfekowana. Polecam Panią Kasię :)

 • Lokalizacja: Centrum Dietetyki i Zdrowego Żywienia laVitaUsługa: badania hormonalne

  Pani Katarzyna, profesjonalna, konkretną ciepłą osobą. Jestem z panią Kasią od 3 miesiecy i schudłam 14kg. Do p. Kasi trafiłam z powodu nadciśnienia i problemu tarczycy. P Kasia podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie i bardzo mi pomogła. Deta jest smaczna,łatwa szybka w przygotowaniu. Bardzo fajnie jest to że nie muszę stać codziennie w kuchni oraz że dieta smakuje całej rodzinie. Bardzo polecam panią Katarzynę Narodowską wszystkim i z różnych części Świata:) Pozdrawiam.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła sympatyczna osoba. Przeprowadziła ze mną wywiad w sposób delikatny i bardzo konkretny. Wysłuchała cierpliwie wszystkiego. Dokładnie wypytała o choroby, Zapisała. Teraz czekam na dietę, którą prześle na maila. Jestem bardzo zadowolona.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Dietetyki i Zdrowego Żywienia laVita

  P Kasia, profesjonalna, konkretna i co najważniejsze dieta smaczna i skuteczna, dania łatwe do przygotowania i może jej jeść cała rodzina...To dopiero początek mojej zmiany ale już widzę efekty...i lepiej się czuję z samą sobą...Polecam! M

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Kasia jest profesjonalna w tym co robi umie sluchac i diete ukladaz z tego co lubimy a nie z tego co ona chce .

 • Lokalizacja: Centrum Dietetyki i Zdrowego Żywienia laVita

  Panią Kasię polecam z całego serca! Podejście w 100% profesjonalne. Zawsze wykazuje zrozumienie i empatię. Układa świetne plany żywieniowe, a efekt zą rewelacyjne. Jeszcze raz polecam!

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracą z Pacjentem zajmuję się od ponad 10 lat. W 2007 roku, jeszcze w czasach studiów podjęłam pierwszą pracę w charakterze Dietetyka / Doradcy żywieniowego.

  Od tego czasu, dzięki dziesiątkom Pacjentów, z którymi miałam przyjemność współpracować, moja wiedza jak i ogólne podejście do problemów żywienia znacznie ewoluowały - co w chwili obecnej z przyjemnością wykorzystuję pomagając kolejnym Pacjentom naszego gabinetu.

  Chęć ciągłego rozwoju zawodowego sprawiła, iż w 2013 roku postanowiłam otworzyć swój własny gabinet dietetyczny, gdzie w pełni wykorzystać mogę swoją wiedzę oraz sposób pracy z Pacjentem.

  Oprócz regularnej pracy z Pacjentem, swoją wiedzę staram się również poszerzać poprzez uczestnictwo w organizowanych na terenie naszego kraju konferencjach i warsztatach z zakresu ogólnopojętej dietetyki.

  Koncentruję się przede wszystkim na pomocy osobom, które zmuszone są do stosowania odpowiedniej diety w związku z problemami zdrowotnymi (Pacjenci onkologiczni, cukrzycy, osoby z Celiakią, nadciśnieniem bądź problemami tarczycowymi itp.). Oczywiście, jak w większości gabinetów dietetycznych, diety redukcyjne są również stałym elementem mojej codziennej pracy.

  W swojej pracy kieruję się przede wszystkim dobrem Pacjenta. Każda układana przeze mnie dieta jest dietą w 100% indywidualną, uwzględniającą wszelkie predyspozycje żywieniowe oraz zdrowotne jej odbiorcy. Wychodzę bowiem z założenia, że stosowanie diety musi być przyjemnością - nie karą.

  Swoją wiedzę oraz doświadczenie staram się dodatkowo przekazywać innym. Od 2015 roku jestem wykładowcą przedmiotów związanych z Dietetyką oraz Żywieniem Człowieka na kierunku "Psychodietetyka" Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie.

Edukacja

 • Uniwersytet Szczeciński – Studia Magisterskie: Biotechnologia
 • Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu – Studia podypolomowe: Dietetyka
 • Centrum Kształcenia Kadr – Specjalista ds Dietetyki
 • Pomorski Uniwersytet Medyczny – Studia podyplomowe: Zdrowie publiczne – marketing i zadządzanie w służbie zdrowia
 • Uniwersytet Szczeciński – Studia podyplomowe: Przygotowujące do wykonywania zawodu nauczyciela przedmiotów zawodowych
 • Uniwersytet Szczeciński – Studia podyplomowe: Zarządzanie jakością, uzyskany tytuł Pełnomocnika i Audytora ds kontroli jakości ISO 9001
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Najbliższe terminy:

kolejne dni