Asymetria miednicy. Czy jest Pan w stanie pomóc?

1 odpowiedzi
Witam, mam stwierdzoną skoliozę i najprawdopodobniej zrotowaną miednicę. Początkowo wmawiano mi, że mam krótszą nogę, ale wszystko zostało zmierzone i mam równe. Czuję, że jeden kolec biodrowy mam wyżej, a drugi niżej. Wcięcie w talii z lewej strony jest spore, a z prawej prawie w ogóle nie ma wcięcia. W momencie schylania się, czuję że nie schylam się prosto, tylko "uciekam" trochę na bok. Chodziłam do kilku "specjalistów", ale mam wrażenie, że pogorszyli sprawę. Nie mogę już siedzieć, bo ból w odcinku lędźwiowym jest już nie do wytrzymania. Mam dopiero 24 lata. Czy podejmuje się pan leczenia asymetrii miednicy ? Uczęszczam 3x w tygodniu na siłownie. Nie chciałabym z tego rezygnować i nie chciałabym po raz kolejny z rzędu usłyszeć "ABSOLUTNIE ŻADNEJ SIŁOWNI", nie wyobrażam sobie tego. Ograniczyłam większość ćwiczeń, które sprawiały mi ból i obciążały kręgosłup. Potrzebuje konkretnej diagnozy i konkretnych porad, co mogłabym dalej zrobić, by ból się trochę zmniejszył. Czy jest Pan w stanie podjąć się dokładnego zdiagnozowania mnie oraz ewentualnej rehabilitacji?
Witam.Ile stopni skolioza ,czy jest to określone na rtg. Asymetria miednicy może być pośrednią przyczyną bólu ,pociąga to za sobą asymetrię napięcia tkanki miękkiej ,powięzi.Zasugerowałbym prace w kierunku przywrócenia równowagi napięciowej tej tkanki.Szkoda rezygnować z aktywności ruchowej którą Pani lubi,oczywiście w pewnymi zasadami..Pozdrawiam
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.