Pytania pacjentów (3)
-
Mam pytanie miałam złamanie nad garstka i 5 tygodni ręka była w gipsie .Teraz chodzę na zabiegi ,ale
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
W takiej sytuacji warto skonsultować się z fizjoterapeuta który zajmuję się terapią tkanek miękkich, wyniku 5 tygodniowego unieruchomienia dochodzi wzmożonej sztywności mięśniowo-powięziowej przez… Więcej
-
Witam ! od dzieciństwa borykam się z problemem koślawości kolan (obecnie mam 26 lat). Niestety od
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Można wpłynąć na poprawę osi kolan, wraz z wiekiem i nieprawidłowym obciążeniem mogą się pojawiać zmiany strukturalne w naszym aparacie ruchu. Warto udać się do fizjoterapeuty i popracować nad… Więcej
-
Jestem biegaczem amatorem. Od kilku dni odczuwam ból w prawym kolanie. Wydaje mi się, że w środkowej
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Zmniejsz na początek objętość treningową do 0, po 2 tygodniach jeżeli objawy nie ustąpią skonsultuj się ze specjalistą, zwróć uwagę jeszcze na podaż elektrolitów. Osoby trenujące amatorsko/wyczynowo… Więcej
Autor
Popularne pytania
-
Katar i ból głowy od miesiąca - co robić?
Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu zatok. Na początek wskazana wizyta…