lek.

Przemysława Gudra-Donocik

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

11 opinii +dodaj

Umów wizytę
21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Pani doktor przyjmuje dzieci. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Katowicach

  Bardzo sympatyczna pani doktor. Wizyta zupełnie bezstresowa. Pani doktor szybko zdiagnozowala problem i wdrożyła odpowiednie leczenie. Ponadto wyczerpująco odpowiadała na pytania. Polecam!

 • G
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w KatowicachUsługa: badania diagnostyczne

  Otrzymałem pełną informację w zakresie stosowania przepisanego leku. Pani doktor wyjaśniła, jak będzie wyglądała kuracja i ewentualny późniejszy zabieg. Postarała się też dobrać lek o jak najłagodniejszych skutkach ubocznych. Kultura osobista na najwyższym poziomie, aczkolwiek najważniejsze są efekty leczenia. Zastosowane leki przynoszą już skutek, więc jak najbardziej polecam. Wybór lekarza nastąpił na podstawie osobistych opinii innych pacjentów.

 • O
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Katowicach

  Tylko 5,ponieważ wiecej dać nie można :)
  Doktor Przemysława jest profesjonalną,a zarazem ciepłą osobą!
  Wiem,że jestem w dobrych rękach i nie zamieniłabym jej na nikogo innego :)...aż chce się wracać!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo sympatyczna z dobrym podejściem do dzieci. Udzieliła wyczerpującej odpowiedzi. Na efekty leczenia jeszcze musimy poczekać. Jednak z kolejnym problemem myślę, że udam się do Niej.

 • Ł
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jestem pod wrażeniem Pani Przemysławy - nie tylko pod względem wiedzy, ale również i podejścia do pacjenta. Wielu lekarzy powinno się uczyć od niej podejścia do pacjenta. Przeprowadziła bardzo staranny wywiad, szczegółowo wytłumaczyła mi kolejne kroki dotyczące leczenia, odpowiadała na pytania no i w końcu - bardzo szybko wyprowadziła mnie z przykrej dolegliwości, z którą inni lekarze nie mogli sobie poradzić. Dodatkowo, gdy przyszedłem na kolejną wizytę, Pani Przemysława była już do niej odpowiednio przygotowana zadając mi od razu konkretne pytania, mimo, że byłem u niej dopiero po raz drugi. Wzór dla innych, polecam każdemu.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w KatowicachUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Jestem zadowolona z wizyty, Pani doktor jest kompetentna i profesjonalna.Przeprowadziła dokładny wywiad dot. moich problemów /alergia/. Wyczerpująco odpowiadała na wszelkie pytania. Jestem w trakcie leczenia ale już widoczne są pozytywne efekty terapii. Przy tym pani doktor jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą.Polecam!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam! Kompetencja, zaangażowanie- te słowa pokazują jak dobrym jest specjalistą! Nigdy już nie pójdę do nikogo innego!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Pani Przemysława wysłuchała mojego problemu i przepisała odpowiedni lek.Efekty juz widać teraz nie mogę się doczekać dalszego etapu leczenia.Polecam wszystkich osoba bardzo rzeczowa, wysłucha doradzi i przesympatyczna

 • P

  Pani Przemysława ma bardzo ciepłe podejście do pacjenta. Rozmawiając z nią czuć, że jest się w dobrych rękach :)

 • D

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor dokładnie wypytała o szczegóły. Poświęciła tyle czasu ile było potrzebne. Pogodna kobieta. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje