Lek.

Przemysław Król

Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usunięcie guza piersi

  Zabieg przeprowadzony był w sposób małoinwazyjny. Nowoczesna metoda pozwoliła na usunięcie tylko guza bez usuwania piersi i węzłów chłonnych. W trakcie operacji zrobiono dodatkowe biopsje węzłów po których analizie kolejna operacja nie była konieczna. Lekarz na bieżąco informował przed , w trakcie i po operacji o zabiegu i ewentualnych opcjach. Był uprzejmy i profesjonalny. Bardzo dziękuję. E.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • www.usg.net.pl

  Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

  Choroby

  • rak piersi
  • żylaki kończyn dolnych
  • zmiany skórne
  • przepuklina

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  44 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usunięcie guza piersi

   Zabieg przeprowadzony był w sposób małoinwazyjny. Nowoczesna metoda pozwoliła na usunięcie tylko guza bez usuwania piersi i węzłów chłonnych. W trakcie operacji zrobiono dodatkowe biopsje węzłów po których analizie kolejna operacja nie była konieczna. Lekarz na bieżąco informował przed , w trakcie i po operacji o zabiegu i ewentualnych opcjach. Był uprzejmy i profesjonalny. Bardzo dziękuję. E.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Cierpliwość, empatia, wiedza, zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm chyba w każdym aspekcie pracy Pana Doktora Króla. To naprawdę lekarz z powołania, którego ciepłe i życzliwe podejście pozwala łatwiej przejść przez proces leczenia.
   Przy całym moim nieszczęściu związanym z wykryciem raka piersi oraz operacjami wielkim szczęściem jest to, że trafiłam właśnie do niego. Szczerze polecam go wszystkim niezdecydowanym . Z pewnością się nie zawiodą. Iwona Wilga

  • J

   Od wielu lat jestem diagnozowana w Poradni Chorób Piersi w Chorzowie. Od samego początku miałam to szczęście, że trafiłam do doktora Przemysława Króla. Każdej kobiecie życzę tak profesjonalnego, kompetentnego i godnego zaufania lekarza prowadzącego. Ostatnio byłam hospitalizowana i poddana zabiegowi i całkowicie zaufałam dr Królowi. Jego fachowość i zaangażowanie w pracy działa uspokajająco na pacjentów. Z pełnym poczuciem bezpieczeństwa będę nadal korzystać z rad i diagnoz Pana Doktora. Jolanta Limańska

  • Idąc na wizytę do jakiegokolwiek lekarza, miej zawsze na uwadze i zapamiętaj! "Lekarz też człowiek." Miewa podobne problemy, dylematy dnia powszedniego, zupełnie tak jak my wszyscy. Więc jako pacjent nie licz na olśniewający uśmiech i powitanie jak dla VIP'a z Hollywood. Tym bardziej, że zapewne jesteś już np. piętnastą przyjmowaną osobą i z pewnością nie ostatnią danego dnia.
   Jestem pacjentką doktora Przemysława Króla i jestem w trakcie leczenia. Guz i rak złośliwy nie wybiera, on po prostu się pojawia. Szok, przygnębienie i strach o swoje dalsze istnienie na tym świecie. Trafiasz do lekarza. Okazujesz niepokój, masz mnóstwo pytań i oczekujesz szybkich rozwiązań. Niestety NFZ ogranicza także i lekarzy, nie bądźmy naiwni. Jeżeli masz szczęście i dobrego ogólnego lekarza, to jak ja od razu trafiasz pod opiekę profesjonalnego doktora. Takiego jakim jest Przemysław Król, przyjmujący także w Bytomiu Sanivitas. Polecam. Na miejscu USG, biopsje, mammografia i tym podobne, a także mnóstwo pacjentek, i z tym musisz się pogodzić. Jeżeli trafia się poważna sprawa, nie szczędzi środków, nawet gdy brak dofinansowań od NFZ przy końcu roku. Przy tym lekarzu zawsze trafiasz tam, gdzie w trakcie leczenia; różnych zabiegów, czy operacji, bardzo dobrze Cię traktują. Wyjątkiem może się okazać moloch Onkologiczny w Gliwicach, ale na CITO i uparcie pytając, szybciej załatwisz sprawę.
   Nie chcę robić z tej opinii, jak większość, wyliczanki epitetów, choć jest to naprawdę dobry lekarz. Mam nadzieję, że moja terapia przyniesie skutki i doda mi kilku lat życia.

  • A

   Wspaniały lekarz o wielkim sercu polecam wszystkim tym ktorzy borykają sie z chorobami odpowiedni czlowiek w odpowiednim miejscu zajmuje sie pacjentem mie pozostawia go bez opieki dziekuje Panie doktorze Agata Cyran

  • W

   Wspaniały człowiek i świetny lekarz. Wyjątkowe i profesjonalne podejście do pacjenta oraz świetna opieka medyczna. Człowiek na odpowiednim miejscu. Wszystko jasno tłumaczy. Dzięki Pani Dr. Królowi łatwiej jest walczyć z chorobą. Jeśli ktokolwiek szuka fachowej opieki medycznej to polecam Pana Dr. Króla. Szczerze mówię , że nie zawiedziecie się na Nim. Oby więcej takich lekarzy !
   Wdzięczna za udaną operację i opiekę pacjentka Krystyna Kordos.

  • Serdecznie dziękuję p. dr P. Królowi za przeprowadzony zabieg, kompetencje, życzliwość, troskę o pacjęta. Jest Pan wspaniałym człowiekiem i lekarzem, co dziś nie często chodzi w parze.W ciągu 6 lat kontroli w Poradni Leczenia Chorób Piersi (u innego lekarza) nie usłyszałam niczego kostruktywnego, nie zrobiono mi także biobsji. Zrobił ja Pan, kiedy trafiłam do Pana pod nieobecność mojego lekarza i to Pan zalecił usuniecie guzka kiedy już do Pana się zapisałam. Dziś jestem po zabiegu, czuję się dobrze. Jeszcze raz dziękuję i samych sukcesów życzę.

  • Wyjątkowe podejście do pacjenta. Pełny profesjonalizm. Życzyłabym sobie samych takich lekarzy. Polecam
   wszystkim. Serdecznie dziękuję. Krystyna Wyszka

  • E

   Wnikliwa analiza przypadku chorobowego, dobre i uczciwe podejście do pacjenta, profesjonalna opieka. Pan Doktor to osoba godna polecenia. Dziękuję za wszystko!

  • Dziękuję Panu Doktorowi za to że nigdy nie lekceważy żadnych dolegliwości Człowiek na właściwym miejscu dokładny w trakcie badań Tłumaczy wszystko cierpliwie słucha i pomaga fachowo i chociaż zmieniłam miejsce zamieszkania i mam teraz daleko nigdy nie zmienię Lekarza polecam Wszystkim potrzebującym pomocy Pozdrawiam I Życzę Panu wszystkiego co Najlepsze Barbara Pal