lek.

Przemysław Król

Chirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

www.usg.net.pl więcej

Adresy i cenniki usług

 • Gabinet prywatny

  Świętego Pawła 11
  41-500 Chorzów, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Ado-Med 2

  Stefana Batorego 19
  41-506 Chorzów, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • www.usg.net.pl

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Cierpliwość, empatia, wiedza, zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm chyba w każdym aspekcie pracy Pana Doktora Króla. To naprawdę lekarz z powołania, którego ciepłe i życzliwe podejście pozwala łatwiej przejść przez proces leczenia.
  Przy całym moim nieszczęściu związanym z wykryciem raka piersi oraz operacjami wielkim szczęściem jest to, że trafiłam właśnie do niego. Szczerze polecam go wszystkim niezdecydowanym . Z pewnością się nie zawiodą. Iwona Wilga

 • J

  Od wielu lat jestem diagnozowana w Poradni Chorób Piersi w Chorzowie. Od samego początku miałam to szczęście, że trafiłam do doktora Przemysława Króla. Każdej kobiecie życzę tak profesjonalnego, kompetentnego i godnego zaufania lekarza prowadzącego. Ostatnio byłam hospitalizowana i poddana zabiegowi i całkowicie zaufałam dr Królowi. Jego fachowość i zaangażowanie w pracy działa uspokajająco na pacjentów. Z pełnym poczuciem bezpieczeństwa będę nadal korzystać z rad i diagnoz Pana Doktora. Jolanta Limańska

 • Idąc na wizytę do jakiegokolwiek lekarza, miej zawsze na uwadze i zapamiętaj! "Lekarz też człowiek." Miewa podobne problemy, dylematy dnia powszedniego, zupełnie tak jak my wszyscy. Więc jako pacjent nie licz na olśniewający uśmiech i powitanie jak dla VIP'a z Hollywood. Tym bardziej, że zapewne jesteś już np. piętnastą przyjmowaną osobą i z pewnością nie ostatnią danego dnia.
  Jestem pacjentką doktora Przemysława Króla i jestem w trakcie leczenia. Guz i rak złośliwy nie wybiera, on po prostu się pojawia. Szok, przygnębienie i strach o swoje dalsze istnienie na tym świecie. Trafiasz do lekarza. Okazujesz niepokój, masz mnóstwo pytań i oczekujesz szybkich rozwiązań. Niestety NFZ ogranicza także i lekarzy, nie bądźmy naiwni. Jeżeli masz szczęście i dobrego ogólnego lekarza, to jak ja od razu trafiasz pod opiekę profesjonalnego doktora. Takiego jakim jest Przemysław Król, przyjmujący także w Bytomiu Sanivitas. Polecam. Na miejscu USG, biopsje, mammografia i tym podobne, a także mnóstwo pacjentek, i z tym musisz się pogodzić. Jeżeli trafia się poważna sprawa, nie szczędzi środków, nawet gdy brak dofinansowań od NFZ przy końcu roku. Przy tym lekarzu zawsze trafiasz tam, gdzie w trakcie leczenia; różnych zabiegów, czy operacji, bardzo dobrze Cię traktują. Wyjątkiem może się okazać moloch Onkologiczny w Gliwicach, ale na CITO i uparcie pytając, szybciej załatwisz sprawę.
  Nie chcę robić z tej opinii, jak większość, wyliczanki epitetów, choć jest to naprawdę dobry lekarz. Mam nadzieję, że moja terapia przyniesie skutki i doda mi kilku lat życia.

 • A

  Wspaniały lekarz o wielkim sercu polecam wszystkim tym ktorzy borykają sie z chorobami odpowiedni czlowiek w odpowiednim miejscu zajmuje sie pacjentem mie pozostawia go bez opieki dziekuje Panie doktorze Agata Cyran

 • W

  Wspaniały człowiek i świetny lekarz. Wyjątkowe i profesjonalne podejście do pacjenta oraz świetna opieka medyczna. Człowiek na odpowiednim miejscu. Wszystko jasno tłumaczy. Dzięki Pani Dr. Królowi łatwiej jest walczyć z chorobą. Jeśli ktokolwiek szuka fachowej opieki medycznej to polecam Pana Dr. Króla. Szczerze mówię , że nie zawiedziecie się na Nim. Oby więcej takich lekarzy !
  Wdzięczna za udaną operację i opiekę pacjentka Krystyna Kordos.

 • Serdecznie dziękuję p. dr P. Królowi za przeprowadzony zabieg, kompetencje, życzliwość, troskę o pacjęta. Jest Pan wspaniałym człowiekiem i lekarzem, co dziś nie często chodzi w parze.W ciągu 6 lat kontroli w Poradni Leczenia Chorób Piersi (u innego lekarza) nie usłyszałam niczego kostruktywnego, nie zrobiono mi także biobsji. Zrobił ja Pan, kiedy trafiłam do Pana pod nieobecność mojego lekarza i to Pan zalecił usuniecie guzka kiedy już do Pana się zapisałam. Dziś jestem po zabiegu, czuję się dobrze. Jeszcze raz dziękuję i samych sukcesów życzę.

 • Wyjątkowe podejście do pacjenta. Pełny profesjonalizm. Życzyłabym sobie samych takich lekarzy. Polecam
  wszystkim. Serdecznie dziękuję. Krystyna Wyszka

 • E

  Wnikliwa analiza przypadku chorobowego, dobre i uczciwe podejście do pacjenta, profesjonalna opieka. Pan Doktor to osoba godna polecenia. Dziękuję za wszystko!

 • Dziękuję Panu Doktorowi za to że nigdy nie lekceważy żadnych dolegliwości Człowiek na właściwym miejscu dokładny w trakcie badań Tłumaczy wszystko cierpliwie słucha i pomaga fachowo i chociaż zmieniłam miejsce zamieszkania i mam teraz daleko nigdy nie zmienię Lekarza polecam Wszystkim potrzebującym pomocy Pozdrawiam I Życzę Panu wszystkiego co Najlepsze Barbara Pal

 • Pragnę serdecznie podziękować dr. P.Królowi za bardzo szybko wykonaną operację mastektomii u mojej mamy, za szczególną opiekę wsparcie oraz zaangażowanie. Pan doktor jest lekarzem z powołania do każdej osoby podchodzi bardzo indywidualnie, zawsze ma czas dla każdego pacjenta. Służy swoją pomocą oraz odpowiedziami na pytania również telefonicznie. Bardzo się cieszę, że właśnie tego lekarza na swojej drodze spotkała moja mama. Wielkie wyrazy szacunku i uznania oraz serdeczne podziękowania za wszystko. Córka pacjentki Irena G.