Adresy (2)

Józefa Ryszki 72, Chorzów
Gabinet prywatny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Stefana Batorego 19, Chorzów
Ado-Med 2 (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
47 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie dziękuję za profesjonalną opiekę lekarską, za idealnie przeprowadzoną operację i wsparcie w chorobie. Jest Pan wzorem specjalisty. Z wyrazami uznania, wdzięczna pacjentka Anna.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ado-Med 2

Bardzo dziękuję Panu Doktorowi P. Królowi za opiekę, wsparcie i przeprowadzoną operację. To dzięki wiedzy, zaangażowaniu i niezwykłej intuicji pana Doktora guz został wcześnie wykryty, a operacja przeprowadzona szybko i bez żadnych powikłań. Pan Doktor jest lekarzem z powołania, znakomitym specjalistą i ciepłym człowiekiem, poświęcającym dużo uwagi swoim pacjentom.
Z całego serca dziękuję, Wiesława Sadlok.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Wynik z mamografii

Piszę te słowa jako mąż Wspaniałej Kobiety mojej Żony Joanny,
na której drodze życia stanął RAK.
Spadło to na nas jak grom z jasnego nieba, ale to samo Niebo dało nam poznać bardzo dobrego człowieka Pana Przemysława Króla. Pan doktor, jak mało który lekarz łączy w sobie profesjonalizm na najwyższym poziomie z autentycznym ludzkim i serdecznym podejściem do chorej osoby. Pan Przemysław w szczery i otwarty sposób wczuwa się w sytuację chorej kobiety, rozumie ją i wyciąga do niej rękę ,która nie tylko leczy, ale we wszystkim pomaga. Bije na głowę te wszystkie lekarskie telewizyjne serialowe gwiazdy bo robi to autentycznie, szczerze i z pełnym zaangażowaniem. Ta szczerość i serdeczna atmosfera rozmów z Panem doktorem po każdym badaniu jest bardzo budująca i potrzebna chorej i jej rodzinie.
W naszym przypadku finałem było chirurgiczne pozbycie się nie chcianego gościa i danie nam światełka w tunelu na dalsze życie, za co Panie Doktorze bardzo, bardzo dziękuję.
Panowie, którzy czytacie te słowa, jeśli coś takiego spotka waszą matkę, żoną, córkę czy kochankę to baz namysłu walcie jak w dym szukając pomocy u „ Wielkiego jak Napoleon, Cesarza” chirurgów i wspaniałego Człowieka, Pana Doktora Przemysława Króla.
Wasze Panie to docenią.
Panie Doktorze bardzo serdecznie Panu dziękuję za wszystko co Pan dla nas zrobił i życzę
Całej Pana Rodzinie, aby to dobro czynione przez Pana wracało do Was pomnożone.

Szacunek i ukłony dla Was Wszystkich.

Dziękuję.
Józef Pietrek


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu usunięcie guza piersi

Zabieg przeprowadzony był w sposób małoinwazyjny. Nowoczesna metoda pozwoliła na usunięcie tylko guza bez usuwania piersi i węzłów chłonnych. W trakcie operacji zrobiono dodatkowe biopsje węzłów po których analizie kolejna operacja nie była konieczna. Lekarz na bieżąco informował przed , w trakcie i po operacji o zabiegu i ewentualnych opcjach. Był uprzejmy i profesjonalny. Bardzo dziękuję. E.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Cierpliwość, empatia, wiedza, zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm chyba w każdym aspekcie pracy Pana Doktora Króla. To naprawdę lekarz z powołania, którego ciepłe i życzliwe podejście pozwala łatwiej przejść przez proces leczenia.
Przy całym moim nieszczęściu związanym z wykryciem raka piersi oraz operacjami wielkim szczęściem jest to, że trafiłam właśnie do niego. Szczerze polecam go wszystkim niezdecydowanym . Z pewnością się nie zawiodą. Iwona Wilga


J
Użytkownik zweryfikowany

Od wielu lat jestem diagnozowana w Poradni Chorób Piersi w Chorzowie. Od samego początku miałam to szczęście, że trafiłam do doktora Przemysława Króla. Każdej kobiecie życzę tak profesjonalnego, kompetentnego i godnego zaufania lekarza prowadzącego. Ostatnio byłam hospitalizowana i poddana zabiegowi i całkowicie zaufałam dr Królowi. Jego fachowość i zaangażowanie w pracy działa uspokajająco na pacjentów. Z pełnym poczuciem bezpieczeństwa będę nadal korzystać z rad i diagnoz Pana Doktora. Jolanta Limańska


Użytkownik zweryfikowany

Idąc na wizytę do jakiegokolwiek lekarza, miej zawsze na uwadze i zapamiętaj! "Lekarz też człowiek." Miewa podobne problemy, dylematy dnia powszedniego, zupełnie tak jak my wszyscy. Więc jako pacjent nie licz na olśniewający uśmiech i powitanie jak dla VIP'a z Hollywood. Tym bardziej, że zapewne jesteś już np. piętnastą przyjmowaną osobą i z pewnością nie ostatnią danego dnia.
Jestem pacjentką doktora Przemysława Króla i jestem w trakcie leczenia. Guz i rak złośliwy nie wybiera, on po prostu się pojawia. Szok, przygnębienie i strach o swoje dalsze istnienie na tym świecie. Trafiasz do lekarza. Okazujesz niepokój, masz mnóstwo pytań i oczekujesz szybkich rozwiązań. Niestety NFZ ogranicza także i lekarzy, nie bądźmy naiwni. Jeżeli masz szczęście i dobrego ogólnego lekarza, to jak ja od razu trafiasz pod opiekę profesjonalnego doktora. Takiego jakim jest Przemysław Król, przyjmujący także w Bytomiu Sanivitas. Polecam. Na miejscu USG, biopsje, mammografia i tym podobne, a także mnóstwo pacjentek, i z tym musisz się pogodzić. Jeżeli trafia się poważna sprawa, nie szczędzi środków, nawet gdy brak dofinansowań od NFZ przy końcu roku. Przy tym lekarzu zawsze trafiasz tam, gdzie w trakcie leczenia; różnych zabiegów, czy operacji, bardzo dobrze Cię traktują. Wyjątkiem może się okazać moloch Onkologiczny w Gliwicach, ale na CITO i uparcie pytając, szybciej załatwisz sprawę.
Nie chcę robić z tej opinii, jak większość, wyliczanki epitetów, choć jest to naprawdę dobry lekarz. Mam nadzieję, że moja terapia przyniesie skutki i doda mi kilku lat życia.


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz o wielkim sercu polecam wszystkim tym ktorzy borykają sie z chorobami odpowiedni czlowiek w odpowiednim miejscu zajmuje sie pacjentem mie pozostawia go bez opieki dziekuje Panie doktorze Agata Cyran


W
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały człowiek i świetny lekarz. Wyjątkowe i profesjonalne podejście do pacjenta oraz świetna opieka medyczna. Człowiek na odpowiednim miejscu. Wszystko jasno tłumaczy. Dzięki Pani Dr. Królowi łatwiej jest walczyć z chorobą. Jeśli ktokolwiek szuka fachowej opieki medycznej to polecam Pana Dr. Króla. Szczerze mówię , że nie zawiedziecie się na Nim. Oby więcej takich lekarzy !
Wdzięczna za udaną operację i opiekę pacjentka Krystyna Kordos.


Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie dziękuję p. dr P. Królowi za przeprowadzony zabieg, kompetencje, życzliwość, troskę o pacjęta. Jest Pan wspaniałym człowiekiem i lekarzem, co dziś nie często chodzi w parze.W ciągu 6 lat kontroli w Poradni Leczenia Chorób Piersi (u innego lekarza) nie usłyszałam niczego kostruktywnego, nie zrobiono mi także biobsji. Zrobił ja Pan, kiedy trafiłam do Pana pod nieobecność mojego lekarza i to Pan zalecił usuniecie guzka kiedy już do Pana się zapisałam. Dziś jestem po zabiegu, czuję się dobrze. Jeszcze raz dziękuję i samych sukcesów życzę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

www.usg.net.plSpecjalizacje

  • Chirurgia ogólna