Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Józefa Ryszki 72, Chorzów
Gabinet prywatny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Rak piersi
 • Zmiany skórne
 • Żylaki kończyn dolnych
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

52 opinie pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny Inny

Od kilku lat jestem pacjentką dr Króla - super lekarza- profesjonalisty w swoim zawodzie.
Dziękuję Doktorze za stałe kontrole, rzetelne badania, trafne diagnozy i perfekcyjnie przeprowadzony zabieg.
Dziękuję za życzliwość, troskę, cierpliwość, wyrozumiałość, za optymizm tak bardzo potrzebny przed zabiegiem.
Zachęcam wszystkie Panie do badań kontrolnych i leczenia u dr Króla - lekarza eksperta w swojej dziedzinie, zawsze dostępnego i służącego pomocą, pod opieką którego będziecie czuły się bezpiecznie.


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny Inny

Jestem bardzo zadowolony, dr Król to świetny i dokładny lekarz.
Szybka i fachowa pomoc, wrazie kolejnej potrzeby na pewno skorzystam z pomocy ponownie.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet prywatny Inny

Z czystym sumieniem i z przyjemnością polecam Pana Doktora. Od września 2020, kiedy dowiedziałam się o złośliwym nowotworze raka piersi, jestem pod opieką Pana Doktora. Od pierwszej wizyty czuję, że jestem w dobrych rękach. Pan Doktor jest uprzejmy, dokładny, cierpliwy i, przede wszystkim, stawia trafne diagnozy i podejmuje decyzje, które prowadzą do jak najszybszego wyleczenia choroby. Jestem w trakcie leczenia i nigdy nie czułam się tak pewnie będąc pod opieką lekarską, jak u Pana Doktora. Jest zawsze dostępny i pomocny, działa bardzo szybko i dokładnie. Ważne jest także to, że jestem pod opieką Pana Doktora zarówno w przychodni na Strzelców Bytomskich, od czego zaczęła się moja "przygoda" z Panem Doktorem, jak i w gabinecie prywatnym i wszędzie jestem traktowana tak samo, poświęcony mi jest ten sam czas na wyjaśnienia i badanie. Wszystkim polecam wizytę u Pana Doktora.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu badania kontrolne piersi

Jestem pacjentką Pana Doktora już 17 lat. Miałam już 2 zabiegi usunięcia guzka piersi. Pan Doktor i tym razem w porę wykrył zmianę w piersi i wyciął guz . Miał dużo wyrozumiałości do mnie jako pacjentki za co jestem mu bardzo wdzięczna.
Ilona Adamczyk


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja usunięcia guza piersi

Chciałam serdecznie podziękować panu doktorowi za wzorowo przeprowadzoną operację i dalsze leczenie. Pan doktor to wspaniały człowiek, pełen empatii, wyrozumiały i z najlepszym podejściem do wykonywanej pracy. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości co do leczenia u Pana Doktora - nie ma co się zastanawiać! Polecam gorąco i jeszcze raz dziękuję za wszystko panu Doktorowi. Anna Zapalska


A
Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie dziękuję za profesjonalną opiekę lekarską, za idealnie przeprowadzoną operację i wsparcie w chorobie. Jest Pan wzorem specjalisty. Z wyrazami uznania, wdzięczna pacjentka Anna.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zespół Szpitali Miejskich

Bardzo dziękuję Panu Doktorowi P. Królowi za opiekę, wsparcie i przeprowadzoną operację. To dzięki wiedzy, zaangażowaniu i niezwykłej intuicji pana Doktora guz został wcześnie wykryty, a operacja przeprowadzona szybko i bez żadnych powikłań. Pan Doktor jest lekarzem z powołania, znakomitym specjalistą i ciepłym człowiekiem, poświęcającym dużo uwagi swoim pacjentom.
Z całego serca dziękuję, Wiesława Sadlok.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Wynik z mamografii

Piszę te słowa jako mąż Wspaniałej Kobiety mojej Żony Joanny,
na której drodze życia stanął RAK.
Spadło to na nas jak grom z jasnego nieba, ale to samo Niebo dało nam poznać bardzo dobrego człowieka Pana Przemysława Króla. Pan doktor, jak mało który lekarz łączy w sobie profesjonalizm na najwyższym poziomie z autentycznym ludzkim i serdecznym podejściem do chorej osoby. Pan Przemysław w szczery i otwarty sposób wczuwa się w sytuację chorej kobiety, rozumie ją i wyciąga do niej rękę ,która nie tylko leczy, ale we wszystkim pomaga. Bije na głowę te wszystkie lekarskie telewizyjne serialowe gwiazdy bo robi to autentycznie, szczerze i z pełnym zaangażowaniem. Ta szczerość i serdeczna atmosfera rozmów z Panem doktorem po każdym badaniu jest bardzo budująca i potrzebna chorej i jej rodzinie.
W naszym przypadku finałem było chirurgiczne pozbycie się nie chcianego gościa i danie nam światełka w tunelu na dalsze życie, za co Panie Doktorze bardzo, bardzo dziękuję.
Panowie, którzy czytacie te słowa, jeśli coś takiego spotka waszą matkę, żoną, córkę czy kochankę to baz namysłu walcie jak w dym szukając pomocy u „ Wielkiego jak Napoleon, Cesarza” chirurgów i wspaniałego Człowieka, Pana Doktora Przemysława Króla.
Wasze Panie to docenią.
Panie Doktorze bardzo serdecznie Panu dziękuję za wszystko co Pan dla nas zrobił i życzę
Całej Pana Rodzinie, aby to dobro czynione przez Pana wracało do Was pomnożone.

Szacunek i ukłony dla Was Wszystkich.

Dziękuję.
Józef Pietrek


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu usunięcie guza piersi

Zabieg przeprowadzony był w sposób małoinwazyjny. Nowoczesna metoda pozwoliła na usunięcie tylko guza bez usuwania piersi i węzłów chłonnych. W trakcie operacji zrobiono dodatkowe biopsje węzłów po których analizie kolejna operacja nie była konieczna. Lekarz na bieżąco informował przed , w trakcie i po operacji o zabiegu i ewentualnych opcjach. Był uprzejmy i profesjonalny. Bardzo dziękuję. E.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Cierpliwość, empatia, wiedza, zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm chyba w każdym aspekcie pracy Pana Doktora Króla. To naprawdę lekarz z powołania, którego ciepłe i życzliwe podejście pozwala łatwiej przejść przez proces leczenia.
Przy całym moim nieszczęściu związanym z wykryciem raka piersi oraz operacjami wielkim szczęściem jest to, że trafiłam właśnie do niego. Szczerze polecam go wszystkim niezdecydowanym . Z pewnością się nie zawiodą. Iwona Wilga


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Rak piersi
 • Zmiany skórne
 • Żylaki kończyn dolnych
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Powiązane wyszukiwania