mgr

Przemysław Jeziorski

Fizjoterapeuta, Terapeuta

116 opinii +dodaj

Umów wizytę 44 umówione wizyty w ciągu 30 dni

mgr Przemysław Jeziorski Rehabilitation, physiotherapy, manual therapy, ultrasound examination in english Poznań. Nobel Tower, Centrum IVITA 8 piętro gabinet 8.18 Zapraszam… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (99)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • mgr Przemysław Jeziorski

  Rehabilitation, physiotherapy, manual therapy, ultrasound examination in english Poznań.

  Nobel Tower, Centrum IVITA 8 piętro gabinet 8.18

  Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej oraz polubienia profilu na FB:

  www.lamignat.pl

  www.facebook.pl/Jeziorskifizjo/

  Fizjoterapeuta, dyplomowany terapeuta manualny, absolwent studiów magisterskich z dziedziny Fizjoterapii na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

  Swoje umiejętności i doświadczenie zawodowe budował pracując w Katedrze i Klinice Rehabilitacji jednego z najlepszych w Polsce szpitali Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego im. Wiktora Degi Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, oraz prowadząc zajęcia ze studentami zagranicznego programu.
  Nagrodzony wyróżnieniem dla wykładowcy roku podczas Poznań University of Medical Sciences Graduation Ceremony 2014.

  Ukończył wiele kursów z dziedziny fizjoterapii i terapii manualnej w tym PNF, Cyriax, McKenzie, Ackermann, Mulligan Concept, Dry Needling, Kinesiology Taping, Deep Tissue Massage, FDM, EPTE etc.

  Od Maja 2016r współpracuje z Instytutem Mechaniki Stosowanej Politechniki Poznańskiej, gdzie wspólnie prowadzone są badania na temat metod fizjoterapeutycznych, ergonomii pracy oraz dysfunkcji narządu ruchu.

  (EN) Przemysław Jeziorski, MSc.

  A physiotherapist, holder of a diploma in manual therapy, master' s degree in Physiotherapy acquired at Ludwik Rydygier Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University in Bydgoszcz.

  Developed his skills and professional experience while working at the Rehabilitation Department and Clinic of the Wiktor Dega Orthopaedic Rehabilitation Hospital, Karol Marcinkowski Poznan University of Medical Sciences, as well as while conducting classes for foreign students.

  Awarded as the lecturer of the year during Poznań University of Medical Sciences Graduation Ceremony 2014.

  Completed many courses in physiotherapy and manual therapy, including PNF, Cyriax, McKenzie, Ackermann, Mulligan Concept, Dry Needling, EPTE etc.

  Since May 2016 has cooperated with the Institute of Applied Mechanics, Poznan University of Technology, where the research in physiotherapy methods, work ergonomics and motor organ disorders is performed.

  How can I help you?

  Back pain;
  Spinal disk herniation (slipped disk);
  Sciatica, radiculopathy;
  Limited movement and joint pain;
  Postoperative rehabilitation (ligament reconstruction, arthroscopy, joint replacement surgery);
  Strained and torn muscles and tendons;
  A safe return to sport after injury;
  Postural deformities (flat feet, scoliosis);
  Dizziness, migraines;
  Temporomandibular joint disorders;

  You can find here also:
  Shockwave therapy
  Ultrasound Examination
  Percunateous electrolysis EPTE

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytet Mikolaja Kopernika w Toruniu

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej ze studentami anglojęzycznymi przyznana na Graduation Ceremony University of medical Science in Poznan 2014r

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • norweski
 • polski
więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
116 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: terapia manualna

  Trochę się stresowałam przed moją pierwszą wizytą ale zupełnie nie potrzebnie, Pan Przemek jest świetny w tym co robi i sprawia, że atmosfera jest super zrelaksowana. Już po jednej wizycie widzę dużą różnicę.

  mgr Przemysław Jeziorski2018-02-19

  Dzień dobry,

  bardzo się cieszę, że zechciała Pani napisać opinię! Tym bardziej mi miło, że nie taki diabeł straszny :) hihi w każdym razie bardzo fajnie, iż atmosfera jest przyjemna dla obydwu stron, to też ważne w przebiegu terapii!

  Trzymam kciuki za dalszą poprawę,
  Pozdrawiam

  Przemysław Jeziorski

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo otwarty i kontaktowy. Posiada dużą wiedzę, którą dzieli się z pacjentem. Wizyta trwała ponad godzinę - w tym czasie syn miał wykonany USG, masaż rozciągający mięśnie uda, bańki... Pan Przemek pokazał w jaki sposób wykonywać ćwiczenia w domu i jakich sprzętów używać. Dodatkowo wysłał zestaw ćwiczeń mailem. Następnego dnia przez sms dowiadywał się, jak syn czuje się po wizycie. Pełna kultura i zaangażowanie. Przeuroczy człowiek :)

  mgr Przemysław Jeziorski2018-02-15

  Dobry wieczór,

  bardzo dziękuję, że zaufaliście i przyszliście na wizytę. Cieszę się, że została tak pozytywnie odebrana. Staram się zawsze by każdy wyniósł jak najwięcej z takiej terapii ( oprócz krzeseł i kozetki :P hah). Trzymam mocno kciuki, by synowi starczyło wytrwałości w ćwiczeniach i życzę mnóstwo sukcesów w sporcie!

  Oczywiście do zobaczenia w razie potrzeby,
  Przemysław Jeziorski

 • G
  Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: terapia manualna

  Jak zwykle fachowo i elastycznie do stanu pacjenta . W miłej atmosferze można się dużo dowiedzieć o różnych nowatorskich metodach leczenia i podzielić się swoimi spostrzeżeniami.
  Terapeuta godny polecenia.

  mgr Przemysław Jeziorski2018-02-04

  Dzień dobry,

  bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią, trzymam kciuki za dalszą poprawą Pani stanu. Cieszę się, że atmosfera panująca w gabinecie podczas terapii została tak mile odebrana ;)

  Pozdrawiam serdecznie,
  Przemysław Jeziorski

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: terapia manualna

  Problem ze stanem zapalnym moich kciuków został podczas jednej wizyty usunięty przez Pana Przemka. Zastosowana terapia była w 101% trafna i jak najbardziej pomocna. Jestem bardzo wdzięczny za szybką pomoc. Pozdrawiam!

  mgr Przemysław Jeziorski2018-01-31

  Dzień dobry,

  bardzo dziękuję za poświęcenie czasu i na podzielenie się opinią z innymi. Trzymam kciuki by problem już nie nawracał, naturalnie w razie czego myslę, że dokładnie Pan wie co robić, gdy pojawią się pierwsze objawy przesilenia nadgarstków ;)

  Pozdrowienia serdeczne,
  Przemysław Jeziorski

 • A
  Lokalizacja: Klinika IVITA

  Przemek to profesjonalista. Terapię prowadzi kompleksowo, a każda wizyta to również wspaniała zabawa dzięki cudownemu poczuciu humoru i pozytywnym nastawieniu, którym Przemek wręcz zaraża! Nakręca do działania, do zadbania o własne zdrowie, ale przede wszystkim jest skuteczny. Polecam mocno!

  mgr Przemysław Jeziorski2018-01-29

  Dzień dobry,

  dziękuję za zamieszczenie opinii na temat wizyty u mnie w gabinecie. Mam nadzieję, że stan będzie się tylko i wyłącznie poprawiać, trzymam kciuki by ćwiczenia dodatkowo pomagały i zapobiegały nawrotom schorzenia.

  Pozdrowienia,
  Przemysław Jeziorski

 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: zapalenie rozcięgna w stopie

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, duże doświadczenie i wiedza. Pan Przemek jest też niezwykle sympatyczną i ciepłą osobą, ma wiele empatii dla pacjenta.
  Co najważniejsze jednak, zastosowana przez niego terapia przyniosła wyraźną ulgę już po pierwszej wizycie . Bardzo polecam .

  mgr Przemysław Jeziorski2018-01-24

  Dzień dobry,

  Miło mi, że zechciała Pani poświęcić swój czas i podzielić się z innymi opinią na temat mojej terapii. Mam nadzieję, że efekt będzie się utrzymywać jeszcze długo, a zastosowane ćwiczenia pozwolą zapobiegać nawrotom schorzenia.

  Kłaniam się,
  Przemysław Jeziorski

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: ból barku

  Po roku walki z kontuzją barku dopiero u Pana Przemka uzyskałem rzetelną pomoc. Dolegliwości stopniowo znikają, wysłuchuje pacjenta i stara się pomóc. Kontakt doskonały pod tym względem wzór do naśladowania oby tak dalej takich specjalistów nam potrzeba.

  mgr Przemysław Jeziorski2018-01-24

  Dzień dobry,

  bardzo dziękuję za zaufanie i wystawienie opinii na tym portalu. Bardzo się cieszę, że zastosowane terapie przynoszą efekt. Trzymam kciuki za dalszą poprawę.

  Pozdrowienia serdeczne,
  Przemysław Jeziorski

 • K
  Lokalizacja: Klinika IVITA

  Nie pozostaje mi nic innego, jak serdecznie polecić Pana Przemysława - głębokie napięcie, jakiego nabawiłam się w obręczach barkowych, rzutujące na całe ciało łącznie z nadgarstkami wymagało interwencji kogoś właśnie takiego. Już po jednym zabiegu jest lepiej. Dodatkowy plus za to, że w obliczu zblizającego się dłuższego wyjazdu za granicę nie usłyszałam, że nic się nie da zrobić w tak krótkim czasie. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia, jestem pozytywnie zaskoczona zaserwowanym zestawem ćwiczeń na potem, kompleksowym podejściem i wyczerpującymi odpowiedziami na wszystkie pytania. Jeśli ktoś miał wątpliwości, czy warto... to warto. Nawet profilaktycznie.

  mgr Przemysław Jeziorski2018-01-18

  Dzień dobry,

  bardzo się cieszę, że napisała Pani opinię, a tym bardziej, że efekt zastosowanej terapii i poleconych ćwiczeń jest tak pozytywny. Zawsze staram się, by jak najbardziej wyczerpująco przeprowadzać wizytę, bo wtedy są największe szanse na skuteczność zabiegów, ale i przy okazji udaje się wytłumaczyć mechanizmy, które do dolegliwości doprowadziły ;)

  Serdecznie pozdrawiam i pięknej pogody na wyjeździe życzę ;)
  Przemysław Jeziorski

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika IVITA

  Bardzo dobry kontakt przed wizyta i w trakcie. Fachowa porada i zabiegi. Jeszcze kilka wizyt przed synem. Mam nadzieje ze szybko przy pomocy pana Przemka uda nam się uporać ze schorzeniem osgood-schlattera.

  mgr Przemysław Jeziorski2018-01-16

  Dobry wieczór,

  bardzo dziękuję za napisanie opinii. Oczywiście to schorzenie, które wymaga odpowiedniej pracy oraz kilku wizyt z wykonanymi zabiegami w celu przyspieszenia zrostu i regeneracji guzowatości kości piszczelowej.

  Trzymam dalej kciuki i do zobaczenia,

  Pozdrawiam
  Przemysław Jeziorski

 • A
  Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: masaż leczniczy

  Polecam wizytę u P. Przemka! Zdecydowanie pomógł mi na bardzo uciążliwy ból moich pleców, który dodatkowo blokował mi swobodne oddychanie. Miła atmosfera, wizyta przebiegała bez pośpiechu (a spotykałam się już z podejściem na tzw. "odwal się" w innych gabinetach!). Dodatkowo otrzymałam kilka dobrych instrukcji i ćwiczenia na maila. Z pewnością będę polecała dalej ;)

  mgr Przemysław Jeziorski2018-01-12

  Dobry wieczór,

  Dziękuję za poświęcony czas na wystawienie opinii na tym portalu. Cieszę się, że terapia przyniosła dość szybko pożądany rezultat. Zawsze staram się, by podczas wizyty panowała przyjazna i wesoła aura co zdecydowanie poprawia możliwość diagnozy i leczenia ;)

  Dziękuję za polecenia i pozdrawiam serdecznie,
  Przemysław Jeziorski