mgr

Przemysław Jeziorski

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Terapeuta

186 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
77 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

OD 11.06 NOWY ADRES POZNAŃ UL. JACKOWSKIEGO 33/1 :)) mgr Przemysław Jeziorski Rehabilitation, physiotherapy, manual therapy, ultrasound examination in english Poznań. Zapraszam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
186 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PhysioArt Fizjoterapia Przemysław Jeziorski

  Fachowa pomoc, instruktaż i profesjonalnie wykonane masaże.
  W moim przypadku to była bardziej wizyta profilaktyczna
  Byłam mile zaskoczona efektem, polecam zainteresowanym.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PhysioArt Fizjoterapia Przemysław JeziorskiUsługa: kręcz szyi

  Lekarz godny polecenia!

  Wysokiej klasy specjalista, o dużej wiedzy i doświadczeniu. Profesjonalizm i szczere zaangażowanie.

  Pan doktor podczas konsultacji nie spieszył się, odpowiadał na każde pytanie oraz przesłał ćwiczenia na moja dolegliwość.
  Oby więcej takich osób, którzy naprawdę chcą nieść pomoc innym.

 • M
  Lokalizacja: PhysioArt Fizjoterapia Przemysław Jeziorski

  Profesjonalne podejście, miła atmosfera, od razu można poznać, że zawód wykonywany z pasją. Fizjoterapeuta bardzo pomocny, nie ogranicza się stricte do samego celu wizyty, ale omawia podłoże problemu, doradza, podsyła materiały. Do takiego specjalisty można wybrać się z przyjemnością, polecam :)

  Przemysław Jeziorski2018-08-08

  Dzień dobry,

  dziękuję serdecznie za podzielenie się opinią z innymi na temat mojej pracy ;) Bardzo mi miło, że terapia została tak pozytywnie odebrana i liczę naturalnie, że sam efekt będzie równie owocny, w czym z pewnością pomogą zalecone ćwiczenia :)

  Pozdrowienia i życzenia zdrówka,
  Przemek Jeziorski

 • Lokalizacja: PhysioArt Fizjoterapia Przemysław JeziorskiUsługa: ból kolana

  Z całego serca polecam Pana Przemka.Wlasnie jestem po pierwszej wizycie. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza w zakresie szeroko pojętej ortopedii.jestem mile zaskoczona ilością zabiegów na jednej wizycie w bardzo niskiej cenie. Do tego jeszcze dodam że atmosfera w gabinecie jest przednia ????????Pan Przemek ma duże poczucie humoru przez co wizyta przebiega w cudownej atmosferze. Polecam w 100%

  Przemysław Jeziorski2018-08-08

  Dzień dobry,

  bardzo dziękuję za to, że poświęciłaś swój czas na napisanie tutaj opinii na temat przeprowadzonej terapii ;) Zawsze staram się by każdy mógł czuć się swobodnie, a przede wszystkim by zastosowane metody dały jak najlepszy rezultat, dlatego nieraz jest to kilka różnych technik czy zabiegów, które wzajemnie się uzupełniają ;)

  Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za dalszą poprawę,
  Przemek Jeziorski

 • X
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PhysioArt Fizjoterapia Przemysław JeziorskiUsługa: dolegliwości kręgosłupa

  Profesjonalne i w przyjaznej atmosferze. Pan Przemek wie co robi, posiada duże wyczucie, a do tego jest bardzo życzliwym człowiekiem. Dzięki temu czas spędzony w gabinecie upływa szybko a zabieg, pomimo początkowych obaw, bezstresowo.

  Przemysław Jeziorski2018-08-08

  Dzień dobry,

  bardzo dziękuję za zamieszczenie opinii na tym portalu ;) Cieszę się, że wizyta została tak pozytywnie odebrana, atmosfera jest dla mnie równie ważna co przeprowadzane terapie i ich efekty.

  Trzymam kciuki za dalszą poprawę zdrowia,
  Przemysław Jeziorski

 • K
  Lokalizacja: PhysioArt Fizjoterapia Przemysław JeziorskiUsługa: Ból głęboko w pośladku z promieniowaniem do kończyny dolnej.

  Dwie wizyty w gabinecie i zastosowanie wachlarza różnorodnych zabiegów oraz ćwiczenia do samodzielnego wykonywania w domu spowodowały zdecydowaną poprawę i dały mi nadzieję, że życie bez bólu jest możliwe :-) Widać, że to fachowiec, któremu zależy na zdrowiu pacjenta. Polecam serdecznie wizytę u pana Przemka!

  Przemysław Jeziorski2018-08-07

  Witaj,

  dziękuję za zamieszczenie tu na portalu tak miłej opinii na temat zastosowanych przeze mnie terapii. Cieszę się, że udało się pomóc tak szybko i liczę na to, że polecone ćwiczenia tylko i wyłącznie pomogą utrzymać zdrowy stan :)

  Pozdrowienia,
  Przemek Jeziorski

 • Lokalizacja: PhysioArt Fizjoterapia Przemysław JeziorskiUsługa: Terapia łączona - USG + zabiegi Fala uderzeniowa/Laser HIL + Suche igłowanie

  Bardzo dobry kontakt. Doskonale poczucie chumoru, a co najważniejsze błyskawiczna diagnoza i pomoc. Polecam w 100%.

  Przemysław Jeziorski2018-08-07

  Dobry wieczór,

  dziękuję za poświęcenie czasu wolnego i napisanie opinii na tym portalu. Bardzo mi miło, liczę że schorzenie ustąpi i wróci Pan w pełni do aktywności sportowej!

  Trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie,
  Przemek Jeziorski

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PhysioArt Fizjoterapia Przemysław JeziorskiUsługa: Zwykła wizyta

  Znakomity specjalista z dużą wiedzą i doświadczeniem, empatyczny i zainteresowany zdrowiem pacjenta. Duże poczucie humoru, którym rozładowuje wszelkie stresy związane z dolegliwościami

  Przemysław Jeziorski2018-08-07

  Dobry wieczór,

  miło mi, że zechciała się Pani podzielić opinią na temat wizyty u mnie w gabinecie. Licze na to, że zastosowane techniki pomogą szybko powrócić do pełnej sprawności, a w razie W zachęcam do kontaktu! :)

  Pozdrowienia,
  Przemek Jeziorski

 • I
  Lokalizacja: PhysioArt Fizjoterapia Przemysław JeziorskiUsługa: problemy z poruszaniem się

  Jestem bezpośrednio po pierwszej wizycie u Pana Przemka. Po dokładnym wywiadzie i badaniu znalazł przyczynę moich dolegliwości bólowych. Po zabiegu i masażu mogę w miarę swobodnie chodzić, z czym miałam trudności od trzech lat. Oprócz bólu kolana i całej nogi, cierpię na SM, co ma duży wpływ na odczuwanie dolegliwości bólowych. Wierzę, że po kilku następnych wizytach pozbędę się kłopotów z poruszaniem. Rzadko można spotkać fizjoterapeutę - profesjonalistę, który ma taką olbrzymią wiedzę i potrafi ją zastosować w praktyce. Ponadto, otrzymałam wskazówki do dalszej rehabilitacji. Rewelacyjny fachowiec, któremu zależy na poprawie zdrowia pacjenta, a do tego z dużym poczuciem humoru. Gorąco polecam wizyty u Pana Przemka.

  Przemysław Jeziorski2018-08-07

  Dobry wieczór,

  bardzo dziękuję za podzielenie się opinią na tym portalu. Cieszę się, że terapia została tak pozytywnie odebrana, myślę że efekty także będą bardzo dobre, szczególnie w połączeniu z zaproponowanymi ćwiczeniami.

  Trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie,
  Przemysław Jeziorski

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PhysioArt Fizjoterapia Przemysław JeziorskiUsługa: fizjoterapia + fala uderzeniowa

  Jestem bardzo zadowolona z terapii. Już po pierwszej wizycie widziałam poprawę w zgięciu i wyproście kolana po przeszczepie ACL.
  Polecam!

  Przemysław Jeziorski2018-08-01

  Dzień dobry,

  bardzo dziękuję za napisanie opinii na tym portalu odnośnie wizyty u mnie w gabinecie. Cieszę się, że efekt udało się osiągnąć tak szybko ;) Liczę, że z dnia na dzień noga będzie się jeszcze bardziej usprawniać!

  Serdecznie pozdrawiam,
  Przemek Jeziorski

Pytania pacjentów (99)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • OD 11.06 NOWY ADRES POZNAŃ UL. JACKOWSKIEGO 33/1 :))
  mgr Przemysław Jeziorski

  Rehabilitation, physiotherapy, manual therapy, ultrasound examination in english Poznań.

  Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej oraz polubienia profilu na FB:

  www.lamignat.pl

  www.facebook.pl/Jeziorskifizjo/

  Fizjoterapeuta, dyplomowany terapeuta manualny, absolwent studiów magisterskich z dziedziny Fizjoterapii na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

  Swoje umiejętności i doświadczenie zawodowe budował pracując w Katedrze i Klinice Rehabilitacji jednego z najlepszych w Polsce szpitali Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego im. Wiktora Degi Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, oraz prowadząc zajęcia ze studentami zagranicznego programu.
  Nagrodzony wyróżnieniem dla wykładowcy roku podczas Poznań University of Medical Sciences Graduation Ceremony 2014.

  Ukończył wiele kursów z dziedziny fizjoterapii i terapii manualnej w tym PNF, Cyriax, McKenzie, Ackermann, Mulligan Concept, Dry Needling, Kinesiology Taping, Deep Tissue Massage, FDM, EPTE etc.

  Od Maja 2016r współpracuje z Instytutem Mechaniki Stosowanej Politechniki Poznańskiej, gdzie wspólnie prowadzone są badania na temat metod fizjoterapeutycznych, ergonomii pracy oraz dysfunkcji narządu ruchu.

  (EN) Przemysław Jeziorski, MSc.

  A physiotherapist, holder of a diploma in manual therapy, master' s degree in Physiotherapy acquired at Ludwik Rydygier Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University in Bydgoszcz.

  Developed his skills and professional experience while working at the Rehabilitation Department and Clinic of the Wiktor Dega Orthopaedic Rehabilitation Hospital, Karol Marcinkowski Poznan University of Medical Sciences, as well as while conducting classes for foreign students.

  Awarded as the lecturer of the year during Poznań University of Medical Sciences Graduation Ceremony 2014.

  Completed many courses in physiotherapy and manual therapy, including PNF, Cyriax, McKenzie, Ackermann, Mulligan Concept, Dry Needling, EPTE etc.

  Since May 2016 has cooperated with the Institute of Applied Mechanics, Poznan University of Technology, where the research in physiotherapy methods, work ergonomics and motor organ disorders is performed.

  How can I help you?

  Back pain;
  Spinal disk herniation (slipped disk);
  Sciatica, radiculopathy;
  Limited movement and joint pain;
  Postoperative rehabilitation (ligament reconstruction, arthroscopy, joint replacement surgery);
  Strained and torn muscles and tendons;
  A safe return to sport after injury;
  Postural deformities (flat feet, scoliosis);
  Dizziness, migraines;
  Temporomandibular joint disorders;

  You can find here also:
  Shockwave therapy
  Ultrasound Examination
  Percunateous electrolysis EPTE

Edukacja

 • Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytet Mikolaja Kopernika w Toruniu

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej ze studentami anglojęzycznymi przyznana na Graduation Ceremony University of medical Science in Poznan 2014r

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • norweski
 • polski
więcej

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl