mgr

Przemysław Jeziorski

Fizjoterapeuta, Terapeuta

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

mgr Przemysław Jeziorski

Rehabilitation, physiotherapy, manual therapy, ultrasound examination in english Poznań.

Nobel Tower, Centrum IVITA 8 piętro…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Ból krzyża/miednicy

  Witam
  Mam 21 lat.
  Męczy mnie to już od jakiegoś czasu.(pół roku
  Wszystko zaczęło się na siłowni. Wziąłem za duży ciężar podczas przysiadu ze sztangą (bez pasa) i przekrzywiło mnie do przodu.
  Cóż miesiące mijały ból raz był raz go nie było.
  Generalnie marginalizowałem… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Przemysław Jeziorski

  Dobry wieczór,

  Naturalnie to bardzo denerwujące, że ból występuje od tak dawna. Problem polega na tym, że dokładne stwierdzenie, co mogło zajść podczas feralnego przysiadu, wymagałoby bardziej… Więcej

 • -Studentka, lat 20-
  Dzień dobry. Od jakiś dwóch tygodni zaczęłam odczuwać silne dolegliwości bólowe w okolicy kręgów szyjnych C5, C6, C7. Ból jest na tyle silny, że utrudnia codzienne funkcjonowanie i zasypianie. Pojawił się teraz, a więc w czasie wakacyjnym, kiedy stosy książek i ciężkie walizki… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Przemysław Jeziorski

  Dobry wieczór,

  Rzeczywiście taka bolesność potrafi być dokuczliwa, dlatego rozumiem Pani zmartwienie. Jeśli chodzi o bezpośrednią przyczynę, oczywiście najlepiej jest ocenić wszystko na żywo… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • mgr Przemysław Jeziorski

  Rehabilitation, physiotherapy, manual therapy, ultrasound examination in english Poznań.

  Nobel Tower, Centrum IVITA 8 piętro gabinet 8.18

  Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej oraz polubienia profilu na FB:

  www.PhysioArt.pl

  www.facebook.pl/Jeziorskifizjo/

  Fizjoterapeuta, dyplomowany terapeuta manualny, absolwent studiów magisterskich z dziedziny Fizjoterapii na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

  Swoje umiejętności i doświadczenie zawodowe budował pracując w Katedrze i Klinice Rehabilitacji jednego z najlepszych w Polsce szpitali Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego im. Wiktora Degi Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, oraz prowadząc zajęcia ze studentami zagranicznego programu.
  Nagrodzony wyróżnieniem dla wykładowcy roku podczas Poznań University of Medical Sciences Graduation Ceremony 2014.

  Ukończył wiele kursów z dziedziny fizjoterapii i terapii manualnej w tym PNF, Cyriax, McKenzie, Ackermann, Mulligan Concept, Dry Needling, Kinesiology Taping, Deep Tissue Massage, FDM etc.

  Od Maja 2016r współpracuje z Instytutem Mechaniki Stosowanej Politechniki Poznańskiej, gdzie wspólnie prowadzone są badania na temat metod fizjoterapeutycznych, ergonomii pracy oraz dysfunkcji narządu ruchu.

  (EN) Przemysław Jeziorski, MSc.

  A physiotherapist, holder of a diploma in manual therapy, master' s degree in Physiotherapy acquired at Ludwik Rydygier Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University in Bydgoszcz.

  Developed his skills and professional experience while working at the Rehabilitation Department and Clinic of the Wiktor Dega Orthopaedic Rehabilitation Hospital, Karol Marcinkowski Poznan University of Medical Sciences, as well as while conducting classes for foreign students.

  Awarded as the lecturer of the year during Poznań University of Medical Sciences Graduation Ceremony 2014.

  Completed many courses in physiotherapy and manual therapy, including PNF, Cyriax, McKenzie, Ackermann, Mulligan Concept, Dry Needling etc.

  Since May 2016 has cooperated with the Institute of Applied Mechanics, Poznan University of Technology, where the research in physiotherapy methods, work ergonomics and motor organ disorders is performed.

  How can I help you?

  Back pain;
  Spinal disk herniation (slipped disk);
  Sciatica, radiculopathy;
  Limited movement and joint pain;
  Postoperative rehabilitation (ligament reconstruction, arthroscopy, joint replacement surgery);
  Strained and torn muscles and tendons;
  A safe return to sport after injury;
  Postural deformities (flat feet, scoliosis);
  Dizziness, migraines;
  Temporomandibular joint disorders;

  You can find here also:
  Shockwave therapy
  Ultrasound Examination

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytet Mikolaja Kopernika w Toruniu

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej ze studentami anglojęzycznymi przyznana na Graduation Ceremony University of medical Science in Poznan 2014r

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • norweski
 • polski
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
81 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika IVITA

  Świetny fizjoterapeuta z powołania. Pan Przemek jest bardzo sympatyczny i wszystko szczegółowo wyjaśnia. Już po pierwszej wizycie są efekty. Jak najbardziej polecam:)

  mgr Przemysław Jeziorski2017-09-21

  Dobry wieczór,

  Dziękuję za napisanie opinii, jest mi bardzo miło! Mam nadzieję, że sa efekt terapii utrzyma się jak najdłużej.

  Pozdrawiam i do zobaczenia,
  Przemysław Jeziorski

 • R
  Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: (zespołem pasma biodrowo-piszczelowego)

  Odwiedziłem Przemka ponieważ borykam się z problemami kolan oraz biodra. Przeprowadził wywiad, postawił szybką diagnozę, wykonał serie zabiegów no i zadał mi pracę domowa:)
  Ogólnie widać po Przemku, że jest fizjoterapeutą z powołania a nie z "przymusu". Osobiście jestem mega zadowolony z wizyty i jeśli tylko będę miał jakieś inne problemy (oby nie) to na pewno udam się do Niego. I co dla mnie ważne,cała wizyta przebiegała w bardzo fajnej atmosferze - Przemek to Gość o sporym poczuciu humoru!!

  Specjalista godny polecenia!!

  mgr Przemysław Jeziorski2017-09-16

  Dzień dobry,

  bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią, jest mi bardzo miło. Cieszę się, że wizyta została tak pozytywnie odebrana, zawsze zależy mi, by każda ze stron czerpała jak największe korzyści. Sam mam dużą statysfakcję, kiedy udaje się pomóc i zdecydowanie jest to dla mnie największy motywator.


  A atmosfera hmm robię to co lubię i z każdej wizyty sam czerpię dużo radości! :D tylko ten deszcz... haha

  Serdeczne pozdrowienia
  Przemysław Jeziorski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: Zwykła wizyta

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Po dwóch wizytach widać zdecydowaną poprawę. Profesjonalna pomoc. Duże zaangażowanie ze strony terapeuty. Od razu czuć ogromną pasję idącą w parze z wiedzą. Rewelacyjny specjalista. Przyszłam nie mogąc ruszać ręką, dzisiaj mam z powrotem pełen zakres ruchu. Pozdrawiam i bardzo dziękuję!

  mgr Przemysław Jeziorski2017-09-11

  Dzień dobry,

  bardzo mi miło, że efekt poprawy zarówno zakresu ruchu, jak i zmniejszenia dolegliwości bólowych, udało się uzyskać tak szybko. Trzymam kciuki za dalszy postęp oraz liczę, że przepisane ćwiczenia pozwolą zapobiec nawrotom schorzenia;)

  Serdeczne pozdrowienia
  Przemysław Jeziorski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: Zwykła wizyta

  Rewelacyjny specjalista!
  Pasja, wiedza, zaangażowanie, a do tego profesjonalne podejście do pacjenta.
  Kompleksowa i fachowa pomoc oraz wskazówki na przyszłość.
  Wywiad, suche igłowanie, laser i terapia manualna. Ból zniknął już po pierwszym spotkaniu i po terapii zastosowanej przez Pana Przemka.
  Świetny fizjoterapeuta, a sama wizyta przebiegała w bardzo przyjemnej i wesołej atmosferze.
  Od samego wejścia do gabinetu (który jest sam w sobie bardzo schludny i dobrze wyposażony) dało się wyczuć pozytywną energię. Wszystko zostało rzetelnie wytłumaczone.
  Człowiek z pasją!
  Fachowiec godny polecenia.

  mgr Przemysław Jeziorski2017-08-28

  Dobry wieczór,

  pięknie dziękuję za te słowa, jest mi bardzo miło, że tak szybko pojawił się pozytywny efekt zastosowanych u Pani terapii. Mam nadzieję, że problem długo nie powróci, ewentualnie jak zwykle zapraszam za jakiś czas na kontrolną wizytę;)

  Serdeczne pozdrowienia
  Przemysław Jeziorski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: fizjoterapia

  Gorąco polecam pana Przemka - to profesjonalista w każdym calu! Wystarczyło jedno spojrzenie żeby rozpoznać problem. Mimo tego że to nie był masaż relaksacyjny, a konkretna terapia, czas upłynął w miłej atmosferze, na żartach i rozmowie. Pan Przemek przy tym cały czas pamiętał o najważniejszym czyli problemie pacjenta i do niego wracał a także co chwila upewniał się czy wszystko w porzadku. Już tego samego dnia po wizycie dostałam kompleksowy zestaw ćwiczeń na korekcję schorzenia. Ćwiczenia proste, nie wymagające wiele czasu ani specjalnych sprzętów. To było chyba najlepiej wydane 100 zł od dłuższego czasu!!!

  mgr Przemysław Jeziorski2017-08-24

  Dzień dobry!

  Opinia nr 77, kiedyś na studiach Pan wykładowca powiedział nam studentom przed istotnym egzaminem z anatomii układając właśnie 77 zagadnień, że to wspaniałe dwa toporki do ścięcia głów studentów ;) Mam nadzieję, że tym razem odetniemy skutecznie problem dolegliwości bólowych u Pani.

  Cieszę się, że tak miło odebrała Pani wizytę u mnie, tym bardziej, że stosowane techniki nie zawsze się tak przyjemnie odbierane...natomiast z pewnością skuteczne.

  Trzymam kciuki za dalszą poprawę i do zobaczenia!
  Przemysław Jeziorski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo bezpośredni , rzeczowy i miły kontakt . Nareszcie człowiek który sie nie spieszy i poświęca dużo czasu pacjentowi !profesjonalizm i co najważniejsze juz po pierwszej wizycie wyczuwalna poprawa :) a wszystko w bardzo przystępnej cenie:) szczerze polecam

  mgr Przemysław Jeziorski2017-08-21

  Dobry wieczór,

  wielkie dzięki za fajne podzielenie się ze mną i innymi opinią. Cieszę się za każdym razem, gdy udaje mi się szybko pomóc uzyskać efekt u pacjenta.Trzymam kciuki za dalszą poprawę!

  Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia
  Przemysław Jeziorski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: skolioza, wysunięte krążki międzykręgowe

  Pan Przemysław jest niezwykle profesjonalną, zaangażowaną a przy tym szalenie sympatyczną osobą! Odwiedziłam już wielu fizjoterapeutów, jednak dopiero po wizycie u Pana Przemka nastąpiła poprawa już po pierwszej wizycie, a co najważniejsze przesłany zestaw ćwiczeń gwarantuje, iż efekt zabiegów utrzyma się na długo. Podczas całej wizyty czułam się zaopiekowana, a Pan Przemek odpowiadał na wszystkie pytania. Polecam z całego serca!

  mgr Przemysław Jeziorski2017-08-16

  Dobry wieczór,

  bardzo dziękuję za tak miłą opinię. Przyjemnie mi słyszeć takie słowa, ale najbardziej cieszy mnie fakt, że udało się Pani pomóc. Mam nadzieję, że zastosowane metody terapeutyczne okażą długotrwale skuteczne, a wykonywane ćwiczenia zmniejszą do minimum ryzyko nawrotu problemu.

  Pozdrawiam ciepło
  Przemysław Jeziorski

 • Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: ból kolana

  Pan Przemek ma bardzo dużo pozytywnej energii w sobie, którą od razu zaraża :) Przede wszystkim chce pomóc i od razu działa, a nie tylko gada.... Wyjaśnia w czym problem w bardzo rzeczowy sposób. Jest niesamowicie fajnym człowiekiem, ma dużą wiedzę i widać ogromną pasję w tym co robi. To chyba najlepiej wydane 100 zł :)

  mgr Przemysław Jeziorski2017-08-15

  Dobry wieczór,

  bardzo mi miło słyszeć (czytać ;) takie słowa. Liczę na dalsze postępy i poprawę w Pani schorzeniu. Cieszę się, że tak pozytywnie odebrała Pani wizytę w u mnie w gabinecie, zawsze staram się jak najwięcej pomóc i wytłumaczyć, by każdy dokładnie wiedział co w danej chwili wykonuję.

  Serdeczne pozdrowienia
  Przemysław Jeziorski

 • Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: unieruchomiony prawy bark z bólem nie do opanowania

  Pan Przemek to świetny profesjonalista,ostoja spokoju,podejście do pacjenta ponad moje oczekiwania,ulga w bólu po pierwszej wizycie a bark jakby nie ten sam,polecam wszystkim cierpiącym tak wspaniałego fizjoterapeutę z poważaniem Romana H.Ziętek

  mgr Przemysław Jeziorski2017-08-11

  Dzień dobry,

  Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią na temat przeprowadzonej przeze mnie terapii. Mam nadzieję, że efekt będzie odczuwalny długo, a pomogą w tym zastosowane ćwiczenia;)

  Pozdrawiam
  Przemysław Jeziorski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: zwykła wizyta

  Pan Przemysław ma dużą siłę perswazji, mój długoletni kolega Achilles i jego koleżanka Łydka powoli przestają mi już dokuczać.
  Polecam wszystkim :)

  mgr Przemysław Jeziorski2017-08-07

  Dobry wieczór,

  Bardzo dziękuję za wystawienie opinii na temat Pana wizyty u mnie w gabinecie. Faktycznie, staram się mieć zawsze kilka przekonujących i sprawdzonych argumentów, by m.in. tak wspaniale dokuczliwe towarzystwo jak Achilles i jego żona przeciążona łydka po prostu odpuścili... ;)

  Pozdrowienia i udanego czasu życzę!
  Przemysław Jeziorski