mgr

Przemysław Jeziorski

Fizjoterapeuta, Terapeuta

149 opinii +dodaj

Umów wizytę 56 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

mgr Przemysław Jeziorski Rehabilitation, physiotherapy, manual therapy, ultrasound examination in english Poznań. Nobel Tower, Centrum IVITA 8 piętro gabinet 8.18 Zapraszam… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
149 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: masaż tkanek głębokich

  Specjalista jakich mało! Przemek podchodzi do organizmu jako całości, widzi powiązania między różnymi częściami ciała. Wskazuje źródło bólu. Pomaga eliminować złe nawyki, a także pozbyć się bólu. Do tego czas mija w sympatycznej atmosferze. Szczerze polecam!

  Przemysław Jeziorski2018-05-18

  Dobry wieczór,

  pięknie dziękuję za poświęcenie swoje czasu i podzielenie się tutaj opinią na temat wizyty u mnie w gabinecie. Bardzo mi miło, mam nadzieję, że zastosowane terapie skutecznie pomogą pozbyć się bólu na dłuugo :)

  Trzymam mocno kciuki i pozdrawiam,
  Przemysław Jeziorski

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika IVITA

  Pan Przemysław jest profesjonalnym i odpowiedzialnym fizjoterapeutą, dla którego liczy się przede wszystkim dobro i zdrowie pacjenta. Ma ogromną wiedzę (nie znam innego terapeuty, który ma tak duże doświadczenie nawet w leczeniu kontuzji u muzyków). Już po pierwszej wizycie w gabinecie czułam dużą poprawę. Wrażenie wywarło na mnie indywidualne podejście, przemiła atmosfera i specjalistyczny sprzęt. Bardzo serdecznie wszystkim polecam!

  Przemysław Jeziorski2018-05-16

  Dzień dobry,

  bardzo mi miło usłyszeć takie słowa, szczególnie od osoby która postanowiła mi zaufać i przyjść na terapię;) Cieszę się, że zastosowane techniki pomogły zmniejszyć uporczywą dolegliwość i naturalnie trzymam mocno kciuki, by kontuzja już nie powracała.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Przemysław Jeziorski

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: ból w kolanie utrudniający bieganie i wchodzenie po schodach

  Pierwsza wizyta i rewelacyjne rezultaty, zmagałem się z bólem kolana od 3 miesięcy po jednej wizycie bolesność w kolanie zmniejszyła się o 90%. Fizjoterapeuta, który zna się na rzeczy.

  Przemysław Jeziorski2018-05-16

  Dzień dobry,

  dziękuję za poświęcenie swojej cennej chwili na napisanie tutaj opinii. Bardzo mi miło, że efekt zastosowanych zabiegów oraz terapii okazał się tak szybko skuteczny! Trzymam kciuki by i te kolejne 10% jak najprędzej ustąpiło ;) zdecydowanie myślę, że pomogą w tym zalecone ćwiczenia.

  Pozdrowienia,
  Przemysław Jeziorski

 • Lokalizacja: Klinika IVITA

  Przemek to prawdziwy profesjonalista! Wizyta w super atmosferze, na luzie ale bardzo fachowo. Na początek pięknie wytłumaczył skąd i dlaczego taka dolegliwość się wzięła, posiada ogromną wiedzę, następnie wykonał tzw. suche igłowanie, fale uderzeniowe, masaż i ból ustąpił praktycznie natychmiast. Na koniec kilka porad co robić by uniknąć w przyszłości podobnych bóli podane w formie elektronicznej :) . Pełen profesjonalizm, wiedza, troska oraz optymizm z Jego strony sprawiają, że człowiek jest więcej niż pewien, iż trafił w dobre ręce. :)

  Przemysław Jeziorski2018-05-16

  :) Dzień dobry Panie Marcinie,

  dziękuję za tak miłe słowa, aż serce się cieszy czytając takie opinie. Zawsze staram się by efekt osiągany za pomocą terapii był jak najlepszy i przychodził jak najszybciej. Liczę na to, że kontuzja już nie powróci!

  Pozdrowienia serdeczne,
  Przemysław Jeziorski

 • S
  Lokalizacja: Klinika IVITA

  Przemek to fenomenalny specjalista. Już po pierwszej wizycie odczułem sporą ulgę w bólu kręgosłupa. Wcześniej korzystałem z wielu rodzajów terapii ale wszechstronność metod stosowanych przez Przemka i jego ogromna wiedza są najlepszą drogą do szybkiej poprawy stanu zdrowia.

  Przemysław Jeziorski2018-05-16

  Dzień dobry,

  dziękuję za poświęcony czas na wystawienie mi opinii na tym portalu. Cieszę się bardzo, że zastosowane techniki manualne oraz dodatkowe zabiegi, przyniosły tak pozytywny rezultat. Liczę, że efekt utrzyma się bardzo długo, a zalecone ćwiczenia będą zapobiegać nawrotom problemu.

  Pozdrowienia serdeczne,
  Przemysław Jeziorski

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika IVITA

  Profesjonalizm na pierwszym miejscu. Specjalista godny zaufania i polecenia. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan Przemysław poświęca całą swoją uwagę na wysłuchanie pacjenta, opowiada o każdym zabiegu, który ma zamiar wykonać. Miałam pewność, że jestem w dobrych rękach.

  Przemysław Jeziorski2018-05-16

  Dzień dobry,

  bardzo mi miło, że zechciała Pani podzielić się swoją opinią na temat przebytej u mnie terapii :) Cieszę się, że zastosowane działanie, oraz panująca w gabinecie atmosfera wywołały tak pozytywne wrażenie.

  Trzymam kciuki za dalszą poprawę!

  Pozdrowienia serdeczne,
  Przemysław Jeziorski

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: masaż leczniczy

  Na wizytę umówiłam się po przeczytaniu pozytywnych opinii na portalu "Zanany Lekarz" i nie zawiodłam się!
  Powodem mojej wizyty był długo utrzymujący się ból w odcinku szyjnym spowodowany pracą przy komputerze. Po masażu, naświetlaniu laserem i tzw. suchym igłowaniu ból ustąpił już tego samego dnia. Przy okazji miałam igłowanie powięzi biodrowo-piszczelowej i ku mojemu zaskoczeniu znów mogę biegać! Muszę zaznaczyć że z tą kontuzją zmagałam się ponad 3 lata! Dziękuję Panie Przemku za pomoc i za wspaniałą atmosferę!????

  Przemysław Jeziorski2018-04-24

  Dzień dobry Pani Anno,

  bardzo mi miło, że zechciała Pani podzielić się tutaj swoimi spostrzeżeniami na temat wizyty u mnie w gabinecie. Cieszę się niezmiernie, że zastosowane metody przyniosły szybki rezultat. Każdy powrót do zdrowia i pełnej aktywności fizycznej osób, które do mnie przychodzą jest powodem do ogromnej satysfakcji! :))

  Pozdrawiam serdecznie,
  Przemek Jeziorski

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika IVITA

  Świetny profesjonalista.Wizyty zawsze przebiegają w miłej atmosferze.Po każdej wychodzę pełen optymizmu i energii do dalszej walki o pełną sprawność.Lekarz jak przyjaciel:)

  Przemysław Jeziorski2018-04-12

  Dobry wieczór,

  dziękuję za poświęcenie czasu na napisanie tej opinii, aż szczerze się wzruszyłem, bo jednak w pracy zawsze staram się, by wszystko przebiegało po myśli, osiągając jak najlepszy rezultat. Często na co dzień zapominamy o tym jak ważnym aspektem naszego funkcjonowania jest pozytywne nastawienie :) Trzymam kciuki za efekt i życzę dużo zdrowia!

  Przemysław Jeziorski

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wszystko ok, duży nacisk na znalezienie przyczyny problemów, a nie tylko wyeliminowanie objawów. Dużym plusem jest szybkie działanie - sprzęt w gabinecie i umiejętności pozwalają na skuteczną pomoc już na jednej wizycie. Dodatkowym plusem jest przekazanie przydatnych ćwiczeń do robienia samemu - ćwiczenia przekazane nie tylko w formie ustnej, ale przygotowane materiały wysłane na e-mail.

  Przemysław Jeziorski2018-04-12

  Dobry wieczór,

  miło mi, że zechciała Pani podzielić się tutaj swoją opinią. Cieszę się, że przebieg wizyty, jak i zastosowanych terapii okazał się bardzo pomocny. Trzymam kciuki by sam problem już nie powracał :)

  Pozdrowienia i zdrówka życzę,
  Przemysław Jeziorski

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika IVITAUsługa: terapia manualna

  Profesjonalny oraz bardzo sympatyczny specjalista :) pomógł mi z bólem pleców, dał instruktaż ćwiczeń do domu. Po jednej wizycie znaczna poprawa. Serdecznie polecam!

  Przemysław Jeziorski2018-04-12

  Dobry wieczór,

  dziękuję za podzielenie się z innymi swoją opinia na temat wizyty u mnie w gabinecie. Bardzo mi miło na te słowa i cieszę się, że udało mi się tak szybko Pani pomóc. Liczę, że sam efekt utrzyma się długo!

  Pozdrawiam serdecznie,
  Przemysław Jeziorski

Pytania pacjentów (99)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • mgr Przemysław Jeziorski

  Rehabilitation, physiotherapy, manual therapy, ultrasound examination in english Poznań.

  Nobel Tower, Centrum IVITA 8 piętro gabinet 8.18

  Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej oraz polubienia profilu na FB:

  www.lamignat.pl

  www.facebook.pl/Jeziorskifizjo/

  Fizjoterapeuta, dyplomowany terapeuta manualny, absolwent studiów magisterskich z dziedziny Fizjoterapii na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

  Swoje umiejętności i doświadczenie zawodowe budował pracując w Katedrze i Klinice Rehabilitacji jednego z najlepszych w Polsce szpitali Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego im. Wiktora Degi Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, oraz prowadząc zajęcia ze studentami zagranicznego programu.
  Nagrodzony wyróżnieniem dla wykładowcy roku podczas Poznań University of Medical Sciences Graduation Ceremony 2014.

  Ukończył wiele kursów z dziedziny fizjoterapii i terapii manualnej w tym PNF, Cyriax, McKenzie, Ackermann, Mulligan Concept, Dry Needling, Kinesiology Taping, Deep Tissue Massage, FDM, EPTE etc.

  Od Maja 2016r współpracuje z Instytutem Mechaniki Stosowanej Politechniki Poznańskiej, gdzie wspólnie prowadzone są badania na temat metod fizjoterapeutycznych, ergonomii pracy oraz dysfunkcji narządu ruchu.

  (EN) Przemysław Jeziorski, MSc.

  A physiotherapist, holder of a diploma in manual therapy, master' s degree in Physiotherapy acquired at Ludwik Rydygier Collegium Medicum, Nicolaus Copernicus University in Bydgoszcz.

  Developed his skills and professional experience while working at the Rehabilitation Department and Clinic of the Wiktor Dega Orthopaedic Rehabilitation Hospital, Karol Marcinkowski Poznan University of Medical Sciences, as well as while conducting classes for foreign students.

  Awarded as the lecturer of the year during Poznań University of Medical Sciences Graduation Ceremony 2014.

  Completed many courses in physiotherapy and manual therapy, including PNF, Cyriax, McKenzie, Ackermann, Mulligan Concept, Dry Needling, EPTE etc.

  Since May 2016 has cooperated with the Institute of Applied Mechanics, Poznan University of Technology, where the research in physiotherapy methods, work ergonomics and motor organ disorders is performed.

  How can I help you?

  Back pain;
  Spinal disk herniation (slipped disk);
  Sciatica, radiculopathy;
  Limited movement and joint pain;
  Postoperative rehabilitation (ligament reconstruction, arthroscopy, joint replacement surgery);
  Strained and torn muscles and tendons;
  A safe return to sport after injury;
  Postural deformities (flat feet, scoliosis);
  Dizziness, migraines;
  Temporomandibular joint disorders;

  You can find here also:
  Shockwave therapy
  Ultrasound Examination
  Percunateous electrolysis EPTE

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytet Mikolaja Kopernika w Toruniu

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej ze studentami anglojęzycznymi przyznana na Graduation Ceremony University of medical Science in Poznan 2014r

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • norweski
 • polski
więcej