Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Jana Gacka 1, Sosnowiec
Badent

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Chirurgia stomatologiczna


Jana Gacka 1, Sosnowiec

Badent


Implanty


Jana Gacka 1, Sosnowiec

Badent


Protezy


Jana Gacka 1, Sosnowiec

Badent

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

K
Użytkownik zweryfikowany

Witam osoby, które mają uraz do stomatologa i boją się wyrywania zębów. To, w jaki sposób do mnie podszedł Pan Doktor Przemysław Banyś przeszło moje oczekiwania!! Byłem umówiony w innym gabinecie i na szczęście zrezygnowałem po przeczytaniu opinii z dnia 4 lipca 2012. Pomimo małych ilości komentarzy zdecydowałem się umówić na wizytę w "Badencie". Pan Przemysław zajął się moimi "resztkami" uzębienia a było ich 5 szt. Najpierw prześwietlił każdy ząb i pokazał na monitorze moją "zawartość" - niestety nie było czego ratować, nadawała się tylko do wyciągnięcia. Leżąc w ciemnych okularach na extra fotelu dentystycznym zaczęła się "rewolucja" w mojej szczęce, która trwała ok 1h. Ku mojemu zdziwieniu serducho ani razu mocniej nie zabiło i... nic a nic nie bolało. Na koniec parę szwów i z gabinetu wyszedłem bardzo zadowolony. Po paru bezbolesnych dniach konsultacja, odcisk i teraz znowu mogę się cieszyć pełnym uśmiechem bez podnoszenia dłoni, która zasłaniała moje ubytki. Pan Przemysław Banyś to wspaniały fachowiec, zawsze uśmiechnięty z poczuciem humoru i biorący pod uwagę sugestie pacjenta. Wszystko co robi informuje i uzgadnia z pacjentem. Jego dewiza to BEZBOLESNE leczenie. Co do cen to wg mnie nie są wygórowane, a nawet powiem konkurencyjne. W tym gabinecie nie czuć atmosfery pazerności na kasę tylko liczy się zadowolenie pacjenta (niekiedy uprzedzonego jak ja). Z czystym sumieniem polecam i będę polecał wszystkim gabinet "Badent" i Doktora Przemysława Banysia. Pozdrawiam czytających


Ó
Użytkownik zweryfikowany

Za to co zrobił to juz pokwapie sie i wystawie opinie. Mialem usuwaną ósemke. 45 min dłubania, podważania, przecinania i zabawy z jej wyciagnieciem. Na koniec szycie dziąsła. Przed wizytą balem sie bólu i cierpienia na fotelu ale to co przezylem przeszlo moje oczekiwania - naprawde. Wiem ze trudno w to uwierzyc ale na fotelu mozna bylo zasnać. kompletnie zadnego bólu i pelen profesjonalizm, brakowalo tylko muzyki beethovena ;-)
Co jak co, ale zyskal mnie jako swojego pacjenta.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".


A
Użytkownik zweryfikowany

Leczenie na najwyższym poziome. Pełna informacja o przebiegu leczenia,troska o pacjenta, bezboleśnie. Miedzy innymi robiłam koronę i licówkę - technicznie i estetycznie bez zarzurtu. Mam piękny uśmiech i jestem na prawdę bardzo zadowolona. Nowe zęby wyglądają jak stworzone przez naturę. Wszystkie sugestie pacjenta brane są pod uwagę tj, terminy i godzina wizyty, oczekiwania co do wydlądu i ceny. Polecam, bo warto.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania