Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim

Limanowskiego 20/22

63-400 , Ostrów Wielkopolski , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Gertruda Gross

  Pomijając fakt, że lekarka samym podejściem do pacjenta zniechęca, jako specjalista wykazała się bardzo ogólnikowym podejściem. Wyszłam z gabinetu z płaczem, po tym jak lekarka oceniła mój wygląd (zabiegi medycyny estetycznej, które nie są w żaden sposób powiązane z wypadkiem który był powodem wizyty). Na trwające kilka miesięcy powypadkowe bóle głowy dostałam lek na uspokojenie. Pani doktor nie prowadziła ze mną rozmowy, tylko wygłaszała monolog, nie słuchając co ja mam do powiedzenia. Ostatecznie stwierdziła że niektórzy mają gorsze bóle głowy a skoro one u mnie trwają już pół roku to chyba nie jest tak źle.
  Poinformowałam że kilka razy w miesiącu jeżdżę na pogotowie bo nie jestem w stanie znieść bólu i dostaję zawsze ketonal domięśniowo po którym i tak nie jest lepiej - pani doktor odpowiedziała, że ketonal to mogę sobie brać w domu a nie jeździć na pogotowie, a skoro tomografia jest czysta to jestem zdrowa.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Puchalski operacja ręki

  Wspaniały człowiek i lekarz. Uratował rękę mojego dziecka, po skąplikowanym wieloodłamowym złamaniu które groziło porażeniem nerwów. Otwarty na pacjenta (rodzica), odpowie na wszystkie nurtujące pytania.

 • Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mirosław Falis

  W wyniku wypadku doznałem zmiażdżenia stopy. Dzięki udanej operacji oraz życzliwemu podejściu do problematycznego pacjenta zachowałem stopę i sprawność. Jestem Panu Mirosławowi niezmiernie wdzięczny.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Kasznia ataki bolowe

  Dobry lekarz wszystko wytłumaczy opowie jak przebiega operacja i jakie mogą być powikłania. Miałam problemy z kamica zolciowa ataki nie do zniesienia Pan doktor pomógł mi bez problemu choć mógł mnie potraktować jak kolejna zwykła pacjentkę.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Sokół

  Pan doktor Piotr Sokół to najlepszy specjalista jakiego poznałam w swoim życiu!!!
  Ciepły,ludzki,sympatyczny,pozytywny,miły,grzeczny,wysoka kultura osobista,wspaniałe podejście do dzieci ,do rodziców,profesjonalista,fachowiec w swojej dziedzinie!!!
  Wiadomo ,że szpital to niezbyt miłe miejsce a jak jedziemy tam z synem zawsze pyta "ciekawe czy mój ulubiony doktor będzie"!
  Wspaniały człowiek!!!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania