Zespół Lekarzy Rodzinnych Diana Kondratczyk, Jan Miksza

(14 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Lekarzy Rodzinnych Diana Kondratczyk, Jan Miksza

Kilińskiego 7

66-200, Świebodzin, lubuskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jan Miksza

  Lekarz Rodzinny,

  • M

   Jestem pacjentem dr.Jana Mikszy od bardzo wielu lat.Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam,że jest to bardzo dobry fachowiec w dziedzinie medycyny.To z czym nie mogli sobie poradzić niektórzy specjaliści odnośnie mojej choroby,dr.J.Miksza trafnie zdiagnozował i zastosował odpowiednie leczenie.Wyciągnął mnie z wielu nakładających się po sobie chorób.Chcę aby wszyscy wiedzieli,że w Polsce niewielu jest specjalistów od leczenia boreliozy ,jest to trudna dziedzina,do tego trzeba mieć przygotowanie.Jednym z nich jest właśnie dr.Miksza,które takowe posiada.Gdzie inni rozkładali ręce,on postawił mnie na nogi,...a było już źle.To szczęście,że mamy pod ręką takiego dobrego lekarza.
   Ps.Wyrazy uznania dla przemiłej pielęgniarki,witającej chorych z uśmiechem,tak teraz tego jest mało na co dzień.
   Z wyrazami szacunku i uznania,...dla całego personelu,......

  • M

   To wszystko prawda,gdy trzeba potrafi powiedzieć, że nie ma pieniędzy.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Diana Kondratczyk

  Lekarz Rodzinny, Pediatra,

  • S

   Bardzo dobry lekarz .Pani Diana jest wnikliwa w diagnozowaniu pacjenta i okazuje dużą empatię .Nie wciska na siłę antybiotyków przy byle przeziębieniu .Jestem bardzo zadowolony że jest moim lekarzem .

  • Z

   Ja jej lekarzem nazwać nie mogę, nie pomaga, nie leczy, ignoruje pacjenta. Nie potrafi nawet przeprowadzić wywiadu lekarskiego. Wszystkie objawy choroby traktuje jako wymysł pacjenta, a a złe wyniki badań zwala na pomyłkę laboratorium bądź winę pacjenta. Tragedia..... Żałuje skierowania, dlatego trzeba wykonywać badania prywatne, które ewentulanie później tylko omówi, a i to zazwyczaj bylejak. Może jako pediatra jest dobra, nie wiem, ale jako rodzinny...PORAŻKA!

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania