Zawada Przychodnia Lekarza Rodzinnego Doszel Anna

(5 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Zawada Przychodnia Lekarza Rodzinnego Doszel Anna

Szkolna 22

66-001 , Zawada , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Zawada Przychodnia Lekarza Rodzinnego Doszel Anna? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bożena Tatarynowicz

  Życzliwa, konkretna, skoncentrowana na pacjentach i wnikliwa. Szuka tak długo aż znajdzie, nie szczędząc skierowań do innych specjalistów. Mimo że mieszkam w innej miejscowości dojeżdżam do pani doktor i nie zamierzam jej zmieniać. Polecam


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bożena Tatarynowicz

  Najlepszy lekarz rodzinny w mieście. Polecam każdemu. Profesjonalizm i życzliwość to standard a wnikliwa analiza nawet najmniejszych dolegliwości utwierdza w przekonaniu, że dla Pani dr Bożeny, pacjent jest na pierwszym miejscu.


  P
  Lekarz: lek. Bożena Tatarynowicz

  a ja mam żal do pani doktor, bo zostawiła swoich długoletnich pacjentów w środku \sezony zachorowań. co mają zrobic ludzie starsi i ci z małymi dziećmi?

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Z
  Lekarz: lek. Bożena Tatarynowicz

  Jestem pod opieką dr od chwili powołania instytucji"Lekarza Rodzinnego" i nie przeszadza mi fakt,że mieszkam w sporej odległości od gabinetu pani dr.A mógłbym ułatwić sobie życie i mieć gabinet...przez ulicę.Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy z panią dr,nazywam współpracą bo rzeczywiście w gabinecie pani dr jestem nie tylko pacjentem ale i tym,który wspólnie omawia swoje problemy zdrowotne.Tak właśnie było w ostatnich dwóch latach,kiedy stwierdzono u mnie raka stercza.Reakcja pani dr była błyskawiczna i wsparła mnie bardzo,od ręki wystawiła mi skierowanie do Kliniki w Poznaniu, gdzie 13.12.2007 roku byłem operowany przez prof.Zbigniewa Kwiasa i zespół.Zagrożenie zostało zażegnane,wyniki mam bdb,np.PSA-0.000.Pani dr jest bardzo życzliwa,serdeczna,w gabinecie czuję się bezpieczny.Każdy sygnał ,`który zgłaszam wnikliwie analizuje i trafnie diagnozuje. Jestem za to wszystko bardzo wdzięczny.Życzę Pani dr wielu sukcesów i oczywiście zdrowia też.


  M
  Lekarz: lek. Bożena Tatarynowicz

  Miła,profesjonalna Pani doktor. Od lat jest lekarzem rodzinnym moim i mojej córki - nie zmieniłam jej pomimo przeprowadzki do innej miejscowości Polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz