O nas

Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną dla osób z terenu województwa lubelskiego. W zakresie opieki znajduje się między innymi: podstawowa opieka medyczna specjalistyka opieka pielęgniarska diagnostyka medyczna profilaktyka stomatologia Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowany zespół lekarzy specjalistów wraz z personelem medycznym. Wszystkie przychodnie ŻAGIEL MED wyposażone są w nowoczesny i certyfikowany sprzęt medyczny najwyższej jakości. Proponujemy profesjonalną, miłą i przyjazną obsługę. Naszym celem jest umożliwienie Pacjentowi dostępu do jak najszerszej ilości usług medycznych najwyższej jakości w naszych placówkach. Naszych Pacjentów zapraszamy do nowocześnie wyposażonych, przyjaznych gabinetów. Zintegrowany system informatyczny zapewnia kompleksowe zarządzanie procesem obsługi Pacjenta, począwszy od rejestracji medycznej poprzez zleconą diagnostykę, a skończywszy na narzędziach do prowadzenia dokumentacji medycznej w gabinetach lekarskich. Przychodnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (298)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Jolanta Szymanek konsultacja endokrynologiczna

  Gorąco polecam Panią Doktor. Ciepła,miła,wnikliwa i kompetentna.Dawno nie miałam przyjemności spotkać tak fajnego lekarza.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Nina Gontarz konsultacja ginekologiczna + USG

  Bardzo polecam Panią doktor. Miła, konkretna, wszytsko wytłumaczyła. Oby więcej takich lekarzy w naszej służbie zdrowia.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Ostasiewicz konsultacja internistyczna

  Jestem bardzo zadowolona z leczenia córki przez Panią doktor. Bardzo spokojne i ciepłe podejście do dziecka a poza tym dobra diagnoza. Podczas leczenia czułam spokój że dziecko jest objęte profesjonalną opieką lekarską.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Jaworska Inny

  Bardzo miła, kompetentna osoba, dokładnie i szczegółowo podchodzi do pacjęta i jego potrzeb. Polecam!!!

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Jaworska konsultacja diabetologiczna

  Pani doktor jest kompetentna i bardzo zaangażowana. Wizyta przebiegła zgodnie z harmonogramem. Gorąco polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania