Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Zespół Specjalistyczny w Rzeszowie

Warzywna 3

35-310, Rzeszów, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Edyta Demitraszek

  Neurolog, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacje neurologiczne

   Jestem cały czas w trakcie leczenia, pani doktor słucha pacjenta i stara się pomóc, a to najważniejsze, do tego jest bardzo miła i poświęca tyle czasu ile trzeba. Polecam

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacje neurochirurgiczne

   Pani doktor bardzo kompetentna i uprzejma. Profesjonalne i podmiotowe traktowanie pacjenta. Polecę z pewnością

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Kazimierz Malik

  Psychiatra, Seksuolog,

  • G

   Lekarz ten przyjmuje w Przychodni na ul. Warzywnej 3 w Rzeszowie.
   Proszę o opinie jeżeli ktoś się u niego leczył, bo też jestem zainteresowana.


 • Jacek Szawica

  Lekarz Rodzinny, Internista,

  • J

   W nowym miejscu pracy u p.dr Szawicy nadal można liczyć na miła i co najważniejsze fachową obsługę.Badania zrobiłem na miejscu i już na drugi dzień miałem leki, które jak zawsze pomagały.

  • P

   Ja nie byłam zadowolona z J Szawicy. Przez wiele lat leczyłam się u mnie w miejscowości, kolejno u 2 lekarek, aż przepisałam się z powodu przeprowadzki do Rzeszowa, do polecanego mi J. Szawicy. Przyznam, że koleżanki bardzo go zachwalały.
   Mimo, że źle się czułam, byłam wciąż senna, zmęczona i nie byłam w stanie skupić się w pracy, doktor nie chciał mi zrobić poważniejszych badań, ponad to, co robiono na miejscu w przychodni. Te badania jednak nic nie wykazały. Moje kłopoty nie ustępowały i przy kolejnych wizytach prosiłam o ustalenie przyczyny i zrobienie badań m.in. na tarczycę. Doktor tylko stwierdził, że na tarczycę... nie wyglądam i badań mi nie wypisze. Jak zaczęłam się domagać, aby w końcu ustalił, co mi jest, to oczywiście najłatwiej zrobić z pacjenta wariata - stwierdził, że... może depresja.
   Rozczarowana wróciłam do moich lekarek i oczywiście skierowania dostałam bez problemu. Teraz wolę jeździć 80 km do mojej starej przychodni, niż leczyć się w takiej, gdzie skąpią na badania.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Krystyna Sikora

  Położna,

  • M

   Bardzo miła i profesjonalna już na pierwszej wizycie miałam robioną cytologię na wszystkie pytania chętnie i wyczerpująco odpowiada.


 • Marek Koberski

  Chirurg,

  • A

   dzięki Niemu żyję i chodzę, Andrzej z Dębicy! zastosował takie leczenie, które pomogło mi normalnie chodzić, bóle nóg i chromanie przestankowe ustały na wiele lat, mogę normalnie funkcjonować, zawistnym nieudacznikom mówię won od TEGO LEKARZA!


 • Jan Kulinowski

  Ortopeda,

  • J

   Witam, byłem 1 raz, bardzo miły Pan. Jest zadowolony z wizyty, porozmawiał, zbadał, zlecił badania, przepisał lekarstwa.

  • S

   Opiekował się moją złamaną nogą. Stosowałam się do Jego poleceń.
   Właśnie mineło 18 lat jak byłam na ostatniej wizycie. Mam całkiem wyleczoną nogę.
   Polecam!!!
   Z pełną odpowiedzialnością wystawiam opinię NAJLEPSZY:)

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Jolanta Dorska

  Stomatolog, lek. dent.

  • J

   Chodzę do Pani Dorskiej kilka lat .
   Jest bardzo dobrym stomatologiem, mojej mamie leczy paradontozę (poprawia po lekarzach,którzy zaplombowali jej zęby ze stanem zapalnym)
   Ceny są niższe niż w innych gabinetach.Tutaj za wizytę płacę stosunkowo nie drogo za kilka czynności niż w innym gabinecie.Znajoma za kilka zębów zapłaciła 10 tyś zł.
   POLECAM TEGO DENTYSTĘ.
   ;)

  • B

   Nie polecam! Drogo i nieprofesjonalnie. Leczone u P. Dorskiej zęby musiał mi poprawiać kolejny stomatolog. Kanały w zębach były wypełnione tylko do połowy. W jednym zrobiła się ropa- przez złe wyleczenie zęba-i trzeba było go usunąć! To samo tyczy sie mojego ojca i babci- zęby do poprawy. Uśmiechem i miłym podejściem do ludzi nie nadrobi się fantalnego leczenia. Na całe szczęście inny stomatolog w porę zauważył na zdjęciu, przy okazji leczonego zęba przylegajacego do tego, ktory był robiony przez P. Dorska, nie wypełnione kanały. Do tej Pani juz nigdy się nie wybiore. Szkoda pieniędzy i nerwów gdy po pól roku trzeba znowu wracać i poprawiać zęby ( o ile da sie je jeszcze uratowac!)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Alicja Oczoś

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, lek.

  • B

   Polecam Panią laryngolog z całego serca. Jako jedna z nielicznych laryngologów nie zapisała na zapalenie uszu antybiotyku, które były wynikiem alergii. Córka często chorowała na uszy, potem stwierdzono niedosłuch. Przy każdej wizycie wykonywane byłe dodatkowa badania czy stan się poprawił. W końcu zaleciła inhalacje, które wyprowadziły dziecko w niedosłuchu. Rzetelna, może i nie nazbyt rozmowna, ale nie tego oczekujemy od lekarza, żeby nas zagadywał tylko żeby skutecznie wyleczył.


 • Elżbieta Pogorzelska

  Reumatolog, Internista,

  • P

   Byłem u Pani lekarz na prześwietleniu USG. Poświęciła mi dużo czasu. Odpowiedziała na wszystkie pytania. Przez pół roku jeździłem po różnych lekarzach i nic... Świetny specjalista aż trudno uwierzyć że mamy jeszcze takich lekarzy Polecam !!!

  • K

   Pani Doktor Pogorzelska to świetnej klasy specjalista reumatolog! Zmagam się z problemami ze stawami od dłuższego okresu czasu (kolano, biodro, nadgarstek, stawy skroniowo-żuchwowe). Byłam już u wielu specjalistów, zarówno u profesorów w Warszawie jak i ordynatorów w Krakowie. Jednak najbardziej byłam zadowolona z wizyty u Pani Pogorzelskiej. To ona przywróciła mi jakość życia. Pani doktor zleca kompleksowe badania, a następnie bardzo gruntownie je analizuje.
   Dziękuję Pani Doktor! :)

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Maria Baran

  Dermatolog,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Rzeszów, ul. Stanisława Jabłońskiego 2/4

   Na wizytę i Pani doktor czekałam 40 min. Bo Pani doktor musiała posiedzieć sobie sama w gabinecie, mimo już sporej kolejki. Co do mojej przypadłości ( zmiany na rekach) to nawet dobrze nie obejrzała rak i przepisał maść, na moje pytanie czy to napewno drozdzyca odpowiedziała że jak nie pomoże to za 2 tyg. Mam znowu przyjść. Leczenie nie podzialalo więc diagnoza nie była trafna. Więcej już nie odwiedzę tej Pani doktor.

  • witam, niestety musze się zgodzić z przedmówcami co do słabej opinii na temat wiedzy pani doktor. Zgadzam się tez z opinia ,że jest sympatyczna osoba jednak niestety jej leczenie nie przynosi zadnych efektów. Moje przypadłości nie były niczym trudnym do wyleczenia jak się okazało po wizycie u innego dermatologa natomiast dość uciążliwe!! opryszczka wargowa i znamię na skórze , niestety na pierwsza przypadlosc zostałam odeslana do apteki po srodki ogolnie dostępne z których kozystalam sama i nie dawaly efektu , nie zostały wykonane żadne badania. co do znamienia również przepisany preparat nie poradzil sobie , zle dobrany jak uslyszalam pokazując opakowanie innemu lekarzowi. jestem osoba obiektywna i wystawiam opinie dlatego ze jest to dwie rozne dolegliwości i niestety dwie niewyleczone.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania