Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie

Bialska 104/118

42-200, Częstochowa, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie

Polskiego Czerwonego Krzyża 7

42-218, Częstochowa, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Roman Morzyk

  Neurochirurg,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: dyskopatia C5/C6

   Pan Doktor operował mój kręgosłup z bardzo dobrym skutkiem, jestem pod wrażeniem profesjonalnej opieki , jak również inni pacjenci przebywający na oddziale, w dalszym ciągu pozostaje pod opieką P. doktora.serdecznie dziękuje i polecam


 • Michał Szczyrek

  Ortopeda,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Super specjalista! Jestem pacjentką doktora od 17-tu lat i chodzę o własnych siłach wyłącznie dzięki temu człowiekowi. Fakt, ze jestem po licznych artroskopiach stawow kolanowych, ale dzięki temu odciągnęliśmy w naprawdę dlugim czasie konieczność endoprotezowania. Szczerze polecam. 100% zaufania do dr Szczyrka.

  • A

   Byłam u niego z 16-letnim synem, z wynikiem MR w którym było jak wół, że ma zerwane więzadło krzyżowe przednie. Byłam u niego prywatnie. Zaproponował następujące "leczenie": unieruchomienie kolana na 3 tygodnie!!! a potem włączenie delikatnej rehabilitacji!!! Bez artroskopii, to niestety niekorzystnie świadczy o umiejętnościach pana doktora...Na szczęście pojechałam do Piekar Śląskich i syn nie został inwalidą. Zdecydowanie odradzam.


 • Małgorzata Iwona Chełmicka

  Gastrolog,

  • F
   Lokalizacja: ALFAMEDICA

   Bardzo polecam Panią Doktor. Otrzymałam odpowiednio dobrane leki, dzięki którym objawy znacznie ustąpiły i dzięki którym mogę normalnie jeść. Pani Doktor wytłumaczyła dokładnie skąd wzięły się moje dolegliwości - popatrzyła na mnie jak na człowieka, nie jak na jeden organ. Jest bardzo serdeczną osobą, zaangażowaną i chętną do pomocy.


 • Tomasz Rynkiewicz

  Neurochirurg, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja kręgosłupa

   Lekarz kompetentny, konkretny i profesjonalny. Życzliwy wobec pacjentów szpitala. Polecam, wdzięczna pacjentka

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Klara

   Pan Doktor podjął się już trzech operacji kręgosłupa u mojego taty. Ostatnia to odbarczenie kanału kręgowego w odcinku lędźwiowym, która odbyła się dwa dni temu. Za każdym razem Pan Doktor był pełen profesjonalizmu. Wykazuje zarówno szacunek, jak i życzliwość wobec pacjentów i przedstawia sytuację w bardzo realnym świetle, co szczególnie jest cenne. Każdy inny specjalisty, który miał wgląd na stan po wcześniejszych operacjach kręgosłupa (jedna w 2015, druga w 2016 roku) zwraca uwagę na bardzo dobrze wykonaną operację i dopytuje, kto jest ich autorem.
   Pan Doktor jest jedynym neurochirurgiem, któremu możemy zaufać i jesteśmy pewni, że jakość wykonanej "pracy" będzie na najwyższym poziomie, a doświadczeń w tej kwestii mój tata ma już bardzo dużo...
   Polecam konsultacje.. operacje u Pana Doktora Rynkiewicza - bez względu na złożoność choroby, przypadłości, gdyż jestem pewna, że nie zostawi Pacjenta bez rozwiązania i pomocy. Należy tylko pamiętać, ze w tej dziedzinie pewne zmiany mogą być nieodwracalne w organizmie, które przynieść może postępująca choroba, z czym trzeba się czasem pogodzić. Jestem pewna jednak, że wszystko co może jeszcze zostać zrobione w danym przypadku, czy to wyleczenie pacjenta, czy zatrzymanie postępu choroby, czy przywrócenie sprawności... - Pan Doktor to zaoferuje. Na pewno każdą operację, którą wykonał Pan Doktor mojemu tacie, wiążemy z najwyższą jakością i jest to w pełni obiektywna opinia.
   Dziękujemy za wszystko Panie Doktorze!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Bożena Anna Wojnar-Suchmiel

  Nefrolog, Internista,

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KlaraUsługa: konsultacja nefrologiczna

   Pani dokor rzeczowo i przystepnie wyjaśniła wszystko. Nie przepisuje lekow w ciemno, a zaleca diagnostykę, aby zgłębić problem.Polecam

  • Lokalizacja: Medyk CentrumUsługa: problemy z podwyzszona kreatynina

   bardzo kompetentna Pani doktor,dobry diagnosta,rzeczowy kompetentny sposob leczenia,szeroki dobor lekow z ktorymi nie przesadza,mila bezposrednia osoba godna polecenia


 • Tomasz Chrzuszcz

  Neurochirurg, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KlaraUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Jestem szczęśliwa , że trafiłam na kompetentnego i bardzo miłego lekarza . Bo ostatnio miałam bardzo złe doświadczenia ze służbą zdrowia . Polecam gorąco wszystkim takiego lekarza.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KlaraUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Lekarz godny polecenia, miły, szczegółowo wyjaśnił na czym może polegać problem i doradził, co dalej robić.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Ryszard Petryński

  Anestezjolog,

  • M

   Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza, jest godny zaufania i charakteryzuje go pełen profesjonalizm. Byłam trudnym przypadkiem, którego ze względu na moje zdrowie i życie nie zdecydował się podjąc, ale rzeczowo wyjaśnił powód i wiem, że jak na warunki sprzętowe w owym szpitalu była to najlepsza z możliwych decyzji. Pragnę podkreślić, że cały zespół anestezjologów, któremu przewodniczy dr Petryński to świetni fachowcy.


 • Przemyslaw Żółciński

  Kardiolog, Internista,

  • K

   cierpliwy mily poswieca duzo czasu pacjetowi konkretny najlepszy polecam wszystkim chorym na serce.

  • E

   Czy mogłabym prosić o namiary na pana doktora? Wiem, ze pracuje na Parkitce, ale czy przyjmuje gdzieś prywatnie?

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Magdalena Sieczko-Andryszczak

  Anestezjolog, Pediatra,

  • K

   Bradzo przyjemna i taktowana osoba. Pomimo że nie udało jej się uratowac mojego synka wyjaśniała wszystko co chciałam, poświeciła mi tyle czasu ile chciałam, nie poganiała, tłumaczyła tyle razy ile trzeba było.


 • Alina Niska

  Gastrolog, Internista, lek.

  • M

   Mój tata był u Pani doktor na prywatnej wizycie.Miał silne bóle brzucha i mokre gazy bez prawidłowego wypróżnienia.Pani Doktor po zbadaniu taty powiedziała,że wie już co na 100 procent jest tacie twierdząc,że jest to podrażniona trzustka.Przepisała lek Kreon 10000 i powiedziała,że po 2 tygodniach powinno wszystko przejść.Na pytanie taty czy powinien zrobić gastroskopie odpowiedziała,że nie ma absolutnie takiej potrzeby.Po dwóch tygodniach niestety objawy nie przechodziły i na własny rachunek tata zdecydował się zrobić gastroskopie.Okazało się,że w żołądku tata ma 2 polipy,które zostały mu usunięte.Teraz jeszcze czeka tata na kolonoskopie gdyż inny lekarz powiedział,że mogą też być polipy w jelicie grubym.Nigdy więcej tata nie pójdzie do tego lekarza(gastroskopie robił tata oczywiście nie u Pani Aliny i kolonoskopie także będzie miał przeprowadzoną w innym miejscu,Stanowczo odradzam tego lekarza wszystkim,którzy mają jakieś problemy tego typu.


Powiązane wyszukiwania