Wiomed

(13 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Wiomed

Solskiego 15

44-310 , Radlin , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dawid Plutowski konsultacja neurologiczna

  Bardzo miły i zaangażowany lekarz, duża wiedza, na czasie z nowymi wytycznymi. Pan Doktor dobrze dobrał leki i wykluczył inne schorzenia, a do tego wszystko dogłębnie wyjaśnił. Naprawdę polecam!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dawid Plutowski Inny

  Fantastyczny lekarz;cierpliwy,sumienny,odpowiedzialny,wytrwały.Widać ,że zależy mu ma pacjentach.Polecam szczerze.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dawid Plutowski konsultacja neurologiczna

  Bardzo miły lekarz. Wyrozumiały i cierpliwy. Po przepisanych lekach natychmiastowa poprawa . Jestem zadowolona z wizyty, polecam serdecznie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dawid Plutowski konsultacja neurologiczna

  Skuteczna porada neurologiczna, leczenie i diagnostyka.
  Profesjonalne podejście pana doktora i trafna diagnoza. Wszystko doskonale wytłumaczył. Polecam z całego serca


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wioletta Alina Grabiec badanie internistyczne

  Do Pani doktor chodzę juz jakieś 9 lat i nigdy nie spotkałem się z odmową leczenia. Zawsze Pani dr chętnie wytłumaczo to co pacjęta męczy. Jeśli widzi, że jest potrzeba leczenia specjalistycznego nie leczy na własną ręke tylko wypisze skierowanie. W problemach POZ zawsze skutecznie dobiera leki nie miałem sytuacji, że coś nie pomogło. Ilość pacjętów którzy zaufali Pani dr świadczy o tym jakim jest kompetętnym fachowcem. Polecam z całego serca.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogusław Szendzielorz

  Co dla mnie ważne - pan doktor nie przepisuje na wszystko antybiotyku, daje szanse organizmowi się obronić z lekkim wspomaganiem leków i dopiero jak to nie zadziała przepisuje antybiotyk. Dla mnie to duży plus, bo zbyt wielu lekarzy przepisuje co chwilę antybiotyki. Jeżeli chodzi o diagnozy nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby były nietrafione. Lekarz bada bardzo dokładnie i starannie. Potrafi się uśmiechnąć do dziecka, potrafi pomachać, jeżeli chodzi o kontakt z rodzicami - cóż, tu jest nieco gorzej. Pan doktor bardzo cicho mówi, dość lakonicznie, ale jeśli się zadaje pytania to zawsze odpowiada w satysfakcjonującym stopniu. Polecam, bo uważam że to naprawdę profesjonalista.


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogusław Szendzielorz

  Bardzo dobry lekarz, a jeżeli chodzi o podejście do dzieci to wielu lekarzy mogłoby się od niego dużo nauczyć. Diagnozy zawsze były trafione a jeżeli chodzi o rozmowe z rodzicem to mam odmienne zdanie od tych które są w pozostałych opiniach


  X
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogusław Szendzielorz

  Dobry lekarz; świetny specjalista. To normalne, że każdy ma inną opinię na jego temat. Jak się to mówi \"jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził\". Mam dwoje dzieci, które bardzo lubią pana doktora. Nigdy nie postawił moim dzieciom błędnej diagnozy. Faktem jest, że jest ciężki w rozmowie z rodzicem.


  G
  Lekarz: Bogusław Szendzielorz

  Polecam jako lekarz jest bardzo dobry,ale jeżeli chodzi o rozmowy na temat choroby z rodzicem to z mojej strony duży MINUS!!wiem że nie o to w sumie chodzi ale kontakt moim zdaniem tez jest ważny.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogusław Szendzielorz

  Niestety nie mogę się zgodzić z opiniami przedmówców. Lekarz kiedyś naprawdę chwalony przez ludzi obecnie "opuścił się" w trafności diagnozowania i skuteczności leczenia. Lekarz ten nie rozpoznał oczywistej choroby pomimo kilkukrotnych wizyt. Omawiając w gronie znajomych "nasz przypadek" okazało się że niestety większość również się przykro o tym przekonała i zrezygnowała z usług Pana doktora. Zdecydowanie nie jest on partnerem do rozmowy (sic! o zdrowiu dziecka) komentując niektóre wątpliwości rodzica stwierdzeniem:"Goźdźikowa Panu to powiedziała"

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz