Wielkopolskie Centrum Neurologii Dzieci i Młodzieży

(17 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wielkopolskie Centrum Neurologii Dzieci i Młodzieży

Grunwaldzka 50, Grunwald

60-311, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Kluczyński

  Neurolog, Neurolog Dziecięcy, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Trafiłam do doktora z 2 letnią córką.Powód silne napięcia.Pokazałam filmy na których widoczne są niepokojące mnie stany.Pan doktor postukał dziecku w kolana młoteczkiem i kazał przyłożyć palce do nosa.Na tym skończyło się całe badanie,usłyszałam że moja córka jest zdrowa i to jej przejdzie.Zero informacji co jest powodem napięć,co mogą one spowodować.O badaniach specjalistycznych nie było mowy,EEG?Nie ma potrzeby.Rada doktora ograniczyć media i nic poza tym.Stan córki przez kolejne 3 miesiące bardzo się pogorszył,trafiliśmy do osteopaty,teraz czekamy na wizytę do neurologa i eeg.Wniosek,Pan doktor nas zignorował,zupełnie zbagatelizował sprawę.Stanowczo odradzam,strata czasu i szkoda waszych maluchów.Szukajcie konkretnej pomocy!W tym gabinecie jej nie otrzymacie.

  • M

   Do lekarza tego udałam się z półroczna córką w ramach NFZ. Z dzieckiem uczeszczam również do innego neurologa, gdyż ma wzmożone napięcie mnięsniowe i od kilku miesięcy chodzimy na rehabilitacje. Do Andrzeja Kluczyńskiego udałam się tylko dlatego, że robią badanie eeg takim niemowlaczkom. Córka ma kilka niepokojących syptomów często zdarzających się u dzici padaczkowych i kilkukrotnie od lekarzy usłyszałam, żeby takie badanie wykonać. Niestety Pan stwierdził, że jedynym wskazaniem by wykonać badanie na padaczkę są – uwaga - napady padaczkowe... Zaprzeczył również żeby to moja córka miała wzmożone napięcie mięśniowe... Usłyszałam, za to że moja chęć do wykonania badania jest równoznaczna z chęcią by córka była chora... żenujące!!! Jak można powiedzieć rodzicowi, że chce mieć chore dziecko...? Wychodzi na to, że lekarz uważa, że dzieci nie należy badać i rodzic powinien bagatelizować niepokojące go sygnały!
   A poza tym lekarz neurolog, który nie widzi i nie potrafi ocenić wzmożonego napięcia mięśniowego... chyba świadczy to o tym panu oraz o jego zdolnościach lekarskich wystarczająco dużo... Smutne jest, że tak wielu lekarzy (pracujących w ramach NFZ oczywiście) zapomniało na czym polega ich praca :(

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Maurycy Piotrowski

  Alergolog, Dermatolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

   Pan dr Maurycy Piotrowski jest moim lekarzem od 29 lat. Pomógł nie tylko mnie, ale także moim najbliższym. Zawsze mogłam liczyć na szybką i skuteczną pomoc. Nawet podczas ciąży, kiedy w niedzielę dzwoniłam do pana doktora na prywatny numer. Empatia, ale przede wszystkim wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają mi polecić dr Maurycego Piotrowskiego.

  • Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

   Pan dr.Piotrowski leczy od dawna cała nasza rodzinę i zawsze z dobrym skutkiem.Cena wizyty nie jest wysoka,wizyty kontrolne są darmowe.Mogę polecić Dr.z czystym sumieniem ,jeśli szuka się rzetelnego człowieka z dużą wiedzą medyczna.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu