Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wer-Med

ul. Parkowa 9

58-200 , Dzierżoniów , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Wer-Med

ul. Parkowa 9

58-200 , Dzierżoniów , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dominik Mocny

  Dermatolog, lek.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet DermatologicznyUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Znakomity lekarz. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, Dr dokładnie wyjaśnia problem. Konkretnie i rzeczowo odpowiada na pytania. Zdecydowanie polecam!

  • P
   Lokalizacja: DERMADERMUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Rzeczowa ocena stanu skóry, jasne zalecenia. Wizyta w przyjemnej atmosferze. Wszystko na czas. Szkoda tylko, że nie można płacić kartą.

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


 • Khalid Abou El Omren

  Ortopeda, lek.

  • M

   Naprawdę dobry lekarz specjalista-ortopeda. Doktor Omren wykonał mi rekonstrukcję więzadeł, zszył łękotkę i jeszcze coś tam naprawił przy okazji, dzięki niemu kolano uzyskało wysoką stabilność (była to druga operacja, po pierwszej u innego "Specjalisty" więzadła zerwałem ponownie po trzech miesiącach). Po wizycie u doktora już w następnym tygodniu miałem operację przeprowadzoną w ramach NFZ. Podczas operacji rozmawia z pacjentem mówiąc co w tej chwili robi i dlaczego, czułem się otoczony szczególną opieką. Doktor Omren wykonuję swój zawód z pasją, niesie pomoc innym ludziom. Jestem zadowolony, wdzięczny i polecam tego specjalistę. Dzięki temu człowiekowi mogę znowu chodzić normalnie. Dziękuję bardzo Marek Rudnicki.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: uraz kolana

   Bardzo dobry lekarz specjalista-ortopeda.Pan Omren wykonał mi złożoną operację kolana; dzięki niemu kolano jest jak nowe.To lekarz z powołania,wykonujący swój zawód z pasją,jest także specjalistą w urazach sportowców.Interesuje się pacjentem.Wykonuje zabiegi w ramach NFZ.Bardzo polecam.A Panu Omrenowi za wszystko bardzo dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania