Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

VITALNOVA to nowoczesny ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu, rehabilitacji kręgosłupa, rehabilitacji neurologicznej oraz terapii uroginekologicznej. Oferujemy szeroki wachlarz usług skierowany zarówno do dorosłych, jak i dzieci, dzięki czemu w jednym miejscu, w sprawny sposób i w krótkim czasie pacjent może skorzystać ze specjalistycznych porad oraz zabiegów fizykoterapeutycznych.

Oferowane usługi:
- Konsultacje ortopedyczne
- Konsultacje audiologiczno-foniatryczne
- Badanie laryngologiczne
- Rehabilitacja dorosłych i dzieci
- Terapia uroginekologiczna
- Zabiegi fizykoterapeutyczne (m.in.: fala uderzeniowa, sollux, laser biostymulacyjny, laser wysokoenergetyczny, pole magnetyczne, ultradźwięki, elektrostymulację)
- Iniekcje ortopedyczne
- Zabiegi z użyciem urządzenia INDIBA
- Zajęcia ruchowe (Zdrowy Kręgosłup, Zdrowa Mama, Świadomy ruch i oddech do porodu)

Formy płatności: gotówka, karta, blik

Misją VITALNOVA jest świadczenie usług medycznych na wysokim poziomie specjalistycznym, w miłej atmosferze i profesjonalnie wyposażonych gabinetach.
Dowiedz się więcej

Adres

VITALNOVA Medyczne Centrum Rehabilitacji
Stanisława Staszica 1a, 05-092 Łomianki
VITALNOVA Medyczne Centrum Rehabilitacji logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (14)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Maciej Dymkowski Inny

  Bardzo polecam! Pan Maciej wysłuchał historii choroby, przeanalizował dokumentację szpitalną (jestem po operacji kręgosłupa - mikrodiscektomii kręgosłupa lędźwiowego) i uspokoił mnie, że silne bóle, które wróciły nie są powrotem poprzedniego schorzenia i zastosowanie terapii manualnej przyniesie efekt. Korzystałam przed i po operacji z rehabilitacji u różnych specjalistów, ale wizyty u Dr Macieja oceniam najlepiej. Już po pierwszej terapii manualnej poczułam się znacznie lepiej, a z każdą kolejną wizytą odczuwałam coraz większą poprawę aż ból znikł całkowicie. Ogromna wiedza, doświadczenie, profesjonalizm i pozytywna energia.
  Dziękuję bardzo za pomoc Panie Macieju !

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Maciej Dymkowski Inny

  Trafiłam do Pana Macieja niestety zbyt późno - niedopatrzenie lekarzy przy wypisie i wizycie kontrolnej po operacji zespołu cieśni nadgarstka. Spore komplikacje, ból, niepełna ruchomość ręki wiodącej. Po kilku wizytach widzę, że dzięki systematycznej rehabilitacji ręka wróci do pełnej funkcjonalności. I za radą Pana Macieja po operacji drugiej ręki zabiegi zaczęłam bardzo wcześnie i tu historia będzie bardzo krótka. Szybka, fachowa pomoc i mega ulga i zadowolenie. Polecam - Pan Maciej to człowiek e empatią, bardzo kontaktowy i zna się na swoim fachu.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Szymańska Inny

  Pani Monika to profesjonalistka w każdym calu. Trafiłam do Pani Moniki po porodzie, chcąc zarówno zminimalizować dolegliwości bólowe, jak i wrócić z postawą ciała do stanu sprzed ciąży. Efekty czuję i widzę już po paru spotkaniach - nastawionych na realizację celu, ale też odbywających się w bardzo sympatycznej atmosferze.

  G
  Profil zweryfikowany
  mgr Maciej Dymkowski Inny

  Fizjoterapeuta z super podejściem do pacjenta, cierpliwy, empatyczny, ale też skutecznie motywujący do samodzielnej pracy i przełamywania oporów. Od początku leczenia widać, że ma na nie plan (trafiłam do gabinetu 2 tyg. po rekonstrukcji ACLi szyciu łąkotki). Bardzo polecam!

  P
  mgr Monika Szymańska Inny

  Pani Monika bardzo miła i profesjonalna. Już po pierwszej wizycie czuć było efekty a po kilku następnych noga jak nowa. Bardzo polecam.Piotr

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Monika Szymańska Inny

  Po pierwszej wizycie u przesympatycznej pani Moniki nastąpiła znaczna poprawa z bólami, które doskwierały mi od roku. Zostałem poinstruowany jak ćwiczyć i czego unikać aby nie wróciły. Polecam serdecznie jeżeli ktoś szuka dobrego specjalisty!

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Karolina Rowińska Inny

  Do Pani Karoliny trafiłam z bólem kręgosłupa z polecenia znajomej. Lekarze przepisywali nowe leki, ale dawały one tylko chwilową ulgę. Dopiero Pani Karolina zagłębiła temat, zbadała, wytłumaczyła wszystko i dała wskazania co robić. Z każdej wizyty na wizytę było coraz lepiej. Gorąco polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Maciej Dymkowski Inny

  Polecam Pana Macieja Dymkowskiego. Od kilku lat męczyłem się z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym oraz biodra, wielu specjalistów nie było w stanie mi pomóc, a u p. Macieja już po pierwszej wizycie poczułem efekty.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Maciej Dymkowski Inny

  Mega doświadczenie super komunikacja, jestem po operacji kolana rekonstrukcja więzadła i szycie łąkotki kilka tygodni po operacji trafiłem do Maćka i po kilku wizytach mogłem już normalnie funkcjonować, efekty są odczuwalne po każdej wizycie i w 100% polecam współpracę z Maćkiem

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Maciej Dymkowski Inny

  Wyjątkowo skuteczny , sprawny i komunikatywny specjalista. Ręce które pomagają!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania