Informacje o placówce

Gabinety

Vita

Piłsudskiego 6

32-620, Brzeszcze, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Jakubowska

  Lekarz Medycyny Pracy, Alergolog,

  • P

   Mnie się wydaje, że jest wyjątkowa, bo jest inna niż Jej koledzy. Po prostu jest prawdziwym lekarzem. Nie bierze łapówek. Dba o pacjenta. Interesuje się jego losem, a przede wszystkim zdrowiem. Oby takich lekarzy jak najwięcej. Jest bezinteresowna po prostu. Tacy lekarze powinni rodzić się "na kamieniu".

  • A

   W zupełności zgadzam się z panią Haliną. Moja matka leżała nz tym oddziale cztery lata temu i to co zobaczyłam co z nią zrobili po czterech dniach to był szok. Szkoda pisać i tracic nerwy. Dodam tylko że historia Pani Haliny bardzo jest podobna do historii mojej matki. Tylko z jedną różnicą: moja matka już nie ma obu nóg.Pani Halino życze powodzenia i oby pani wystarczyło siły na tą resztę, bo mi już zabrakło. Odradzam wszystkim oddział wewnętrzny w szpitalu w Oświęcimiu a szczególnie Panią ordynator Jakubowską.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Katarzyna Mleczko-Antończyk

  Pediatra,

  • S

   Ja niestety nie powiem dobrego słowa. Poza tym, że jest uprzejma- choć nie zawsze. Leczyła przez 8 miesięcy plamki na nóżkach mojego dziecka, smarując go jakimiś maściami zawierającymi sterydy i inne dziwności, ale nie wpadła na proste zrobienie badań. Skandal!! okazało się, że malutki ma stany zapalne organów i podejrzenie gronkowca. Litości!!! najpierw się bada, a nie faszeruje półtora roczne dziecko świństwami, a jeśli nie ma wiedzy, wystarczy odesłać do specjalisty.

  • O Pani doktor mogę powiedzieć wiele, bo leczę się u niej całe życie. Teraz mam 18 lat, będę musiała zmieniać lekarza i napawa mnie to tylko niepokojem, bowiem Pani Mleczko-Antończyk to osoba o OGROMNEJ wiedzy i wspaniałym podejściu do pacjenta. Pomogła mi za każdym razem, jej diagnozy ZAWSZE BYŁY TRAFIONE. Kiedy nie potrafiła dociec co mi jest wysyłała mnie na mnóstwo badań, aż w końcu znajdowała odpowiedź. W każdej sytuacji potrafiła mnie wysłuchać i doradzić. Czasem przyjmowanie pacjentów rozpoczyna 15-20 minut wcześniej i ktoś może powiedzieć, że to niewiele, ale nie znam innego lekarza, który tak robi. Jest wspaniałym lekarzem, pediatrą z powołania!


 • Edyta Jafernik-Stachura

  Okulista,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie okulistyczne dzieci

   Bardzo dobra okulistka, fantastyczne podejście do małych dzieci. Dokladnie przebadała i ustaliła przyczynę ropiejacego oczka. Polecam!!

  • A

   Niestety pani doktor nie uprzedziła, że postać AMD sucha może nagle przejść w mokrą. W trakcie 4 lat opieki powiedziała jedynie, że to zmiany typowe dla starzenia, nie podając nazwy schorzenia. W momencie gdy pacjentka (moja mama), z gwałtownie pogarszającym się wzrokiem, przyszła na wizytę, lekarka skierowała na badania OCT i angiografię ale wizytę kontrolną zleciła za ponad miesiąc. W takiej sytuacji konieczna jest szybka reakcja a miesiąc zwłoki może odebrać jakąkolwiek szansę na zahamowanie procesu degeneracji siatkówki, który skutkuje utratą widzenia centralnego.


 • Andrzej Filipecki

  Neurolog,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Po kilkumiesięcznym oczekiwaniu na wizytę,lekarz uznał że jestem zdrowa i zalecił neurovit na który nawet nie chciało mu się wypisać recepty.Ponowna konsultacja z innym lekarzem po badaniach wykazała rotację kręgów,poziome ustawienie kości krzyżowej i guz na jajniku który dokładnie widać na zdjęciu.Nie polecam,Totalna ignorancja ze strony lekarza.


 • Sebastian Kita

  Laryngolog,

  • Lokalizacja: Silesia-Med S.AUsługa: krwotoki z nosa u mojej corki

   Nie zbagatelizował sprawy jak inni laryngodzy.Podejscie do pacjenta ,kompetencja.Wspaniały człowiek.

  • Jest to jedyny lekarz,który podjął się leczenia mojego dziecka.Cierpliwy,wyrozumiały. Bardzo dobre podejście do dzieci.Zawsze znalazł czas.Człowiek z sercem na dłoni . Dziękuje.... Panie Doktorze.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu