Vinci Clinic

(54 opinie)

Współczesna stomatologia zachowawcza dysponuje różnorodnymi metodami, które pozwalają na utrzymanie zębów w ich naturalnym kształcie. Jej głównym zadaniem jest leczenie próchnicy, będącej dziś najbard... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Vinci Clinic

Wigury 15a, Śródmieście

90-302, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Vinci Clinic

Reymonta 62

97-500, Radomsko, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Współczesna stomatologia zachowawcza dysponuje różnorodnymi metodami, które pozwalają na utrzymanie zębów w ich naturalnym kształcie. Jej głównym zadaniem jest leczenie próchnicy, będącej dziś najbardziej rozpowszechnioną chorobą zębów. Jednak w związku ze stopniem zaawansowania tej choroby stomatologia zachowawcza dzieli się na trzy ściśle powiązane ze sobą działy:profilaktykę – której podstawowym celem jest zapobieganie powstawaniu próchnicy i paradontozy,
kariologię – polegającą na leczeniu próchnicy prostej (nie powikłanej reakcją ze strony miazgi),
endodoncję – czyli leczenie zapalenia, martwicy lub zgorzeli miazgi, które są następstwem nieleczonej próchnicy zębów.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Niewada

  Stomatolog, dr n. med.

  • Panie Pawle ..Bardzo Dziękuję ...Jest Pan Mistrzem w swoim zawodzie...Pozdrawiam Grażyna Szapołowska

  • A

   Bardzo dobry i równie drogi :-) Anyway, dla tych, którzy cenią sobie własne zęby w szczęce jest doskonałym wyborem. Oszczędnym i poszukującym "niewymuszonej, miłej atmosfery" polecam państwową służbę zdrowia.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Magdalena Kercz

  Stomatolog, lek. dent.

  • Bardzo sympatyczny i delikatny lekarz. Podejście do pacjenta wręcz wzorowe. Polecam z całego serca!


 • Konrad Jagosz

  Stomatolog, lek. dent.

  • A

   Lekarz z cudownym podejściem i cierpliwością do pacjenta. .. mogę stwierdzić ze po kilku wizytach u Pana doktora wyleczylam się z dentofobii .... przy podaniu znieczulenia nie czułam uklucia igłą. ..polecam

  • M

   Cudowny lekarz z przecudnym podejściem do pacjenta i rodziny pacjenta. Oby takich lekarzy nie zabrakło nigdy.


 • Anna Maria Kercz

  Stomatolog, lek. dent.

  • Z

   Pani doktor jest bardzo dokładną i sumienną dentystką, a poza tym pełną empatii i wyczucia osobą, co sprawia, że wizyty zawsze przebiegają nie tylko sprawnie i bezboleśnie, ale również w bardzo przyjemnej atmosferze.


 • Tomasz Maria Kercz

  Stomatolog, dr n. med.

  • Z
   Lokalizacja: Vinci ClinicUsługa: usuwanie zębów

   Przyszłam do Doktora na wyrwanie jednej ósemki, ostatecznie Doktor namówił mnie na usunięcie czterech za jednym podejściem. Byłam przerażona, ale przed moją wizytą była kobieta, która przyszła na wizytę kontrolną tydzień po usunięciu zębów mądrości - uśmiechnięta i zadowolona, namawiająca na zabieg. Pomyślałam - szalona kobieta! Ale cóż, spróbuję. I była to najlepsza decyzja.
   Zdecydowana na zabieg przyjechałam na następny dzień i po niecałych dwóch godzinach było już po wszystkim.
   Profesjonalne podejście Doktora do zabiegu sprawiło, że po kilku minutach na fotelu już niczego się nie bałam. Ze stresu cała się trzęsłam, więc dostałam kocyk i została puszczona moja ulubiona muzyka.
   Zabieg przebiegł naprawdę bezboleśnie, pomimo wycinania laserowego jednej z ósemek. Kolejne trzy wyskoczyły nie wiadomo kiedy. Opuchlizny nie było, jedynie minimalna w miejscu, gdzie ząb był wycinany laserowo.
   Minął tydzień, przyszłam szczęśliwa, że do końca życia mam spokój z ósemkami, na ściągnięcie szwów. :)
   Jedyny minus, który towarzyszył mi po wizycie - na zabiegu byłam w Tłusty Czwartek i niestety musiałam sobie odmówić przyjemności jedzenia słodkości, proszę nie popełnić takiego błędu.

  • Bardzo ludzki i sympatyczny lekarz, a do tego niesamowity specjalista. Po dłutowaniu 8mki nie miałem nawet opuchlizny. Życzyłbym sobie, aby wszyscy dentyści byli tacy jak on....

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Aleksander Przygoński

  Chirurg Szczękowy, Stomatolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. Norberta Barlickiego w ŁodziUsługa: usunięcie zęba (zapalenie okostnej)

   Bardzo profesjonalny specjalista, spotkało mnie wielkie szczęście, że trafiłam na tak fachowego chirurga. Przeprowadzenie zabiegu było na cito, ponieważ ból związany z zapaleniem okostnej był nie do wytrzymania. Pan doktor wykazał się empatią oraz wyczuciem podczas podawania znieczulenia miejscowego. Zabieg udało się przeprowadzić bardzo szybko i bezboleśnie, sam Pan doktor był w szoku, że tak szybko udało się usunąć korzenie zęba (6 na górze). Jestem ogromnie wdzięczna za fachową pomoc i z ręką na sercu polecam skorzystanie z usług Pana Aleksandra Przygońskiego.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   Bardzo szybki zabieg,bez bolesny,jestem bardzo zadowolna z przeprowadzonego zabiegu.Serdecznie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Bartosz Siekierski

  Stomatolog, lek. dent.

  • D
   Lokalizacja: Centrum stomatologii TMKUsługa: problem z zębem u dziecka

   Do Pana doktora trafiliśmy z 4 letnim synem, któremu wyleciało z ząbka wypełnienie i który bardzo go bolał, a dotychczasowa Pani stomatolog nie podjęła się dalszego leczenia syna... Pan doktor przyjął nas z dnia na dzień, bez żadnych obiekcji i podjął się naprawy zęba z powodzeniem, niedługo jestesmy umówieni już na kolejna (trzecia) wizytę. Bardzo profesjonalny, miły, życzliwy człowiek z super podejściem do dzieci. Mysle ze w koncu znaleźliśmy dobrego stomatologa dla naszego syna. Wszystkim serdecznie polecam:)

  • M
   Lokalizacja: Centrum stomatologii TMKUsługa: leczenie próchnicy

   Profesjonalny, kompetentny stomatolog. Merytoryczne podejście do pracy. Polecam. Przemiła obsługa pacjenta
   Wszystkie problemy zdrowotne na spokojnie wytłumaczone, pokazane na zdjęciach, skonsultowane. Wspaniała diagnostyka zębów na wejściu

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu