Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Miejsce, gdzie 35-letnie doświadczenie kliniczne spotyka młodość, pasję, talent i wiedzę.

Jeżeli szukasz godnego zaufania dentysty w Łodzi, któremu możesz bez obaw powierzyć swój uśmiech, zapraszamy do Vinci Clinic! W unikatowy sposób łączymy ponad 35-letnie doświadczenie zawodowe założyciela kliniki, dr. n. med. Tomasza Marii Kercza z entuzjazmem, gotowością do podnoszenia kwalifikacji i pasją w zgłębianiu wszystkich obszarów stomatologii przez najmłodszych stażem lekarzy. Wzorem Mistrza Leonarda da Vinci dążymy do perfekcji, a u Pacjentów, którzy nam zaufali, dbamy nie tylko o zachowanie prawidłowej funkcji narządu żucia, ale w równie dużym stopniu o estetykę i piękno. Stomatolog Łódź? Wybór jest prosty – gabinet stomatologiczny Vinci Clinic!
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

VINCI CLINIC
Wigury 15a, 90-302 Łódź
VINCI CLINIC logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (13)

Ogólna ocena

  T
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Maria Kercz chirurgiczne usuwanie zębów

  Świetny specjalista, bardzo dobry kontakt, nie pogania pacjenta, ma czas na wytłumaczenie, na czym będzie polegał zabieg.
  Tomografia - kosmos, coś czego raczej nie uświadczy się w większości gabinetów. Sam zabieg bezproblemowo, bez komplikacji, znacznie lepiej, mimo wcześniejszych obaw, w zasadzie bez bólu. Zdecydowanie polecam doktora Kercza !
  Sama klinika też super - wystrój, kawka, bardzo uprzejme panie z recepcji...

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Aleksander Przygoński chirurgiczne usuwanie zębów

  Super Stomatolog i Chirurg
  Profesjonalista, bardzo konkretny i rzeczowy człowiek.
  Dziękuje Panu bardzo.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Aleksander Przygoński resekcja korzeni zębów

  Witam serdecznie chciała bym na swojej drodze spotykać tylko takich lekarzy jak Pan Doktor Aleksander Przygoński polecam z całego serca . Dziękuję Bardzo.

  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Aleksander Przygoński chirurgiczne usuwanie zębów

  Uf, Pan Doktor uratował mnie od strasznego bólu. Dzis miałam wyrwaną od paru dni mega bolącą ósemke, zabieg zrobiony bardzo sprawnie i po wyrwaniu mniej boli niż przed. Wiadomo jest dyskomfort ale juz czuje ze sie ładnie zagoi. Pan Doktor widać ze wie co robi i widać za chce pomóc w bólu. Opowiada wszystko bardzo dokładnie i jest przy tym bardzo uprzejmy. Zdecydowanie ogromne dziękuje dla Pana Doktora.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Maria Kercz Inny

  Klinka jest bardzo nowoczesna a obsługa pacjenta na najwyższym poziomie. Do tego aspektu uważam, że nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Natomiast pod względem medycznym pozostawia wiele do życzenia. Byłam pacjentką Dr Kercza. Mam nadzieję, że mój komentarz będzie przestrogą dla jego potencjalnych pacjentów. Przyznaję, że na początku było wszystko ok (choć z perspektywy czasu i późniejszym doświadczeń mam co do tego poważne wątpliwości). Ponad pół roku temu umówiłam się na pilną wizytę do doktora z bólem zęba. Nie byłam w stanie określić, którego konkretnie. Pan doktor, owszem przyjął mnie na wizytę i obejrzał wskazane miejsce lecz stwierdził, ze na pewno nie jest to kwestia zęba (wszystkie są perfekcyjnie zdrowe) tylko problem napięcia mięśniowo-nerwowego. Na chwilę (na jeden dzień) pomogła fizjoterapia lecz następnego dnia ból stał się absolutnie nie do zniesienia. Dzwoniłam do kliniki z prośbą o kolejną wizyte u doktora ale odmówiono mi ponieważ pan doktor stwierdził że widział zęby i wszystkie sa zdrowe. Po ponad pół roku życia z ogromnym bólem i powikłaniami z powodu błędnej diagnozy pana doktora, jestem zmuszona do usunięcia 3 zębów. Teraz juz wiem i mam to potwierdzone przez innego lekarza, że gdyby pan doktor Kercz zdiagnozował mnie od razu uniknęłabym ogromnego bólu i konieczności ekstrakcji 3 zębów...
  Z całą pewnością będę ostrzegać każdego przed tym Panem. Mój problem okazał się być bardzo prozaiczny więc tym bardziej jestem ogromnie zdegustowana, że zostałam w taki sposób potraktowana. Nikomu nie życzę aby musiał przechodzić przez to ja i z pewnością poinformuję każdego o swojej historii.

  L
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Kercz implanty

  Pani Doktor jest bardzo profesjonalnym fachowcem , wizyty zawsze o wyznaczonej godzinie, pełne zaangażowanie .Polecam z całego serca.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Kercz badanie stawu skroniowo-żuchwowego

  Dziś byłam u Pani Doktor na pierwszej konsultacji. Bardo miłe zaskoczenie. Zwykle lekarze próbują przegadać pacjenta, niechętnie wysłuchują pytań. . U doktor Kercz było wprost przeciwnie. Po raz pierwszy mogłam rozwiać wszelkie swoje wątpliwości, nie bać się pytać a przede wszystkim w żadnym stopniu nie byłam ignorowana. Wizyta trwała ok. godzinę i miałam wrażenie, że gdyby tylko była jakaś niejasność to p. dr. nie patrzyłaby na zegarek.
  Bardzo bym chciała, aby właśnie tak wyglądało podejście każdego lekarza do pacjenta. Odniosłam wrażenie, że ten zawód to dla dr. Kercz czyste powołanie.

  lek. dent. Magdalena Kercz

  Dziękuję za tak piękne słowa na mój temat. Pozdrawiam serdecznie!

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Aleksander Przygoński chirurgiczne usuwanie zębów

  Witam bardzo polecam Pana doktora Przygonskiego. Wyrywalam 4 zęby podczas jednego zabiegu wszystko poszło bardzo sprawnie bez bólu. Pan doktor cały czas kontrolował jak się czuje. Po zabiegu wszystko pięknie się wygoilo. Bardzo dziękuję Panu doktorowi. I polecam wszystkim którzy sie boją. Pozdrawiam

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Aleksander Przygoński chirurgiczne usuwanie zębów

  Bardzo się cieszę, że trafiłam w ręce dr Przygońskiego. Od prawie 15 lat zwlekałam z ekstrakcją górnej ósemki. Słowo "dłutowanie> usłyszane dawno temu wywołało u mnie taką blokadę, że nie byłam się w stanie zdecydować na zabieg. Nie dość, że ósemka prawie nie wyrżnięta, to jeszcze ułożona bokiem. Ból zęba zmusił mnie w końcu do wykonania zabiegu. Przez tydzień czytałam opinie o różnych chirurgach aż w końcu wybór mój padł na dr. Aleksandra Przygońskiego (klinika Vinci). I nie żałuję. Człowiek z ogromną empatią dla pacjenta i spokojem wewnętrznym. Zabieg dłutowania ósemki przebiegł błyskawicznie i całkowicie bezboleśnie. Doktor dokładnie wyjaśnił na zdjęciach, gdzie jest problem i dlaczego zabieg jest konieczny. Polecam doktora wszystkim, którzy boją się dłutowania "trudnych" ósemek. W gabinecie dzieje się magia stomatologiczna;-) I bez powikłań po zabiegu.

  Z
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Maria Kercz usuwanie zębów

  Przyszłam do Doktora na wyrwanie jednej ósemki, ostatecznie Doktor namówił mnie na usunięcie czterech za jednym podejściem. Byłam przerażona, ale przed moją wizytą była kobieta, która przyszła na wizytę kontrolną tydzień po usunięciu zębów mądrości - uśmiechnięta i zadowolona, namawiająca na zabieg. Pomyślałam - szalona kobieta! Ale cóż, spróbuję. I była to najlepsza decyzja.
  Zdecydowana na zabieg przyjechałam na następny dzień i po niecałych dwóch godzinach było już po wszystkim.
  Profesjonalne podejście Doktora do zabiegu sprawiło, że po kilku minutach na fotelu już niczego się nie bałam. Ze stresu cała się trzęsłam, więc dostałam kocyk i została puszczona moja ulubiona muzyka.
  Zabieg przebiegł naprawdę bezboleśnie, pomimo wycinania laserowego jednej z ósemek. Kolejne trzy wyskoczyły nie wiadomo kiedy. Opuchlizny nie było, jedynie minimalna w miejscu, gdzie ząb był wycinany laserowo.
  Minął tydzień, przyszłam szczęśliwa, że do końca życia mam spokój z ósemkami, na ściągnięcie szwów. :)
  Jedyny minus, który towarzyszył mi po wizycie - na zabiegu byłam w Tłusty Czwartek i niestety musiałam sobie odmówić przyjemności jedzenia słodkości, proszę nie popełnić takiego błędu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania