Vinci Clinic

(6 opinii)

Współczesna stomatologia zachowawcza dysponuje różnorodnymi metodami, które pozwalają na utrzymanie zębów w ich naturalnym kształcie. Jej głównym zadaniem jest leczenie próchnicy, będącej dziś najbard... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Vinci Clinic

Wigury 15a

90-302 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Vinci Clinic

Reymonta 62

97-500 , Radomsko , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Współczesna stomatologia zachowawcza dysponuje różnorodnymi metodami, które pozwalają na utrzymanie zębów w ich naturalnym kształcie. Jej głównym zadaniem jest leczenie próchnicy, będącej dziś najbardziej rozpowszechnioną chorobą zębów. Jednak w związku ze stopniem zaawansowania tej choroby stomatologia zachowawcza dzieli się na trzy ściśle powiązane ze sobą działy:profilaktykę – której podstawowym celem jest zapobieganie powstawaniu próchnicy i paradontozy,
kariologię – polegającą na leczeniu próchnicy prostej (nie powikłanej reakcją ze strony miazgi),
endodoncję – czyli leczenie zapalenia, martwicy lub zgorzeli miazgi, które są następstwem nieleczonej próchnicy zębów.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksander Przygoński chirurgiczne usuwanie zębów

  Witam bardzo polecam Pana doktora Przygonskiego. Wyrywalam 4 zęby podczas jednego zabiegu wszystko poszło bardzo sprawnie bez bólu. Pan doktor cały czas kontrolował jak się czuje. Po zabiegu wszystko pięknie się wygoilo. Bardzo dziękuję Panu doktorowi. I polecam wszystkim którzy sie boją. Pozdrawiam

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksander Przygoński chirurgiczne usuwanie zębów

  Bardzo się cieszę, że trafiłam w ręce dr Przygońskiego. Od prawie 15 lat zwlekałam z ekstrakcją górnej ósemki. Słowo "dłutowanie> usłyszane dawno temu wywołało u mnie taką blokadę, że nie byłam się w stanie zdecydować na zabieg. Nie dość, że ósemka prawie nie wyrżnięta, to jeszcze ułożona bokiem. Ból zęba zmusił mnie w końcu do wykonania zabiegu. Przez tydzień czytałam opinie o różnych chirurgach aż w końcu wybór mój padł na dr. Aleksandra Przygońskiego (klinika Vinci). I nie żałuję. Człowiek z ogromną empatią dla pacjenta i spokojem wewnętrznym. Zabieg dłutowania ósemki przebiegł błyskawicznie i całkowicie bezboleśnie. Doktor dokładnie wyjaśnił na zdjęciach, gdzie jest problem i dlaczego zabieg jest konieczny. Polecam doktora wszystkim, którzy boją się dłutowania "trudnych" ósemek. W gabinecie dzieje się magia stomatologiczna;-) I bez powikłań po zabiegu.

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Maria Kercz usuwanie zębów

  Przyszłam do Doktora na wyrwanie jednej ósemki, ostatecznie Doktor namówił mnie na usunięcie czterech za jednym podejściem. Byłam przerażona, ale przed moją wizytą była kobieta, która przyszła na wizytę kontrolną tydzień po usunięciu zębów mądrości - uśmiechnięta i zadowolona, namawiająca na zabieg. Pomyślałam - szalona kobieta! Ale cóż, spróbuję. I była to najlepsza decyzja.
  Zdecydowana na zabieg przyjechałam na następny dzień i po niecałych dwóch godzinach było już po wszystkim.
  Profesjonalne podejście Doktora do zabiegu sprawiło, że po kilku minutach na fotelu już niczego się nie bałam. Ze stresu cała się trzęsłam, więc dostałam kocyk i została puszczona moja ulubiona muzyka.
  Zabieg przebiegł naprawdę bezboleśnie, pomimo wycinania laserowego jednej z ósemek. Kolejne trzy wyskoczyły nie wiadomo kiedy. Opuchlizny nie było, jedynie minimalna w miejscu, gdzie ząb był wycinany laserowo.
  Minął tydzień, przyszłam szczęśliwa, że do końca życia mam spokój z ósemkami, na ściągnięcie szwów. :)
  Jedyny minus, który towarzyszył mi po wizycie - na zabiegu byłam w Tłusty Czwartek i niestety musiałam sobie odmówić przyjemności jedzenia słodkości, proszę nie popełnić takiego błędu.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksander Przygoński ekstrakcja chirurgiczna

  Cała wizyta bardzo profesjonalna,wysłuchanie pacjenta,analiza wyników,szczegółowe badanie,postawienie diagnozy,fachowa porada. Jest bardzo dobrym specjalistą, uprzejmym i zabawnym człowiekiem. Wizyta jest konkretna, bez żadnego "owijania w bawełnę". Moim zdaniem lekarz kompetentny,znający zagadnienia,miły. Polecam !!!" Pozdrawiam Katarzyna P.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksander Przygoński usuniecie osemek

  Takich lekarzy ze świecą szukać. 5 gwiazdek to za mało żeby wyrazić opinię jakim wspaniałym czlowiekiem jest dr Przygoński. Pan doktor wyrywal mi wszystkie cztery ósemki zatrzymane w kosci, dwie z nich dolne były dlutowane. Bardzo bałam się tego zabiegu, ale pan doktor wszystko wnikliwie mi wytłumaczył, uspokoił i nie żałuję ze wybrałam właśnie jego. Dziś jestem 2 lata po wyrwaniu zębów i nie miałam zadnych powikłań. Rany zagoily się idealnie. Jest to lekarz z powołania, który perfekcyjnie wykonuje swoją pracę, profesjonalnie podchodzi do pacjenta ale i stwarza miłą atmosferę, człowiek czuje, że jest w bezpiecznych rękach, a na koniec zabiegu słyszy jeszcze mile słowa otuchy. Polecam z całego serca jeśli ktoś bardzo boi się wyrwania zębów zarówno samego zabiegu jak i ryzyka powikłań -tylko dr Przygoński zrobi to porządnie i bez powiklan!!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania