Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Ceglana 35

40-952 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Lekstan Konsultacja chirurgiczna

  Świetny lekarz, na wejściu po spojrzeniu na nogę stwierdził co mi dolega. Poinformowano o dalszym postępowaniu. Pan doktor z poczuciem humoru, umie rozładować stres pacjenta. Gorąco polecam.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Lekstan Inny

  Nigdy nie spotkałam takiego wspaniałego lekarza- profesjonalne podejście do sprawy ale także cudowny człowiek. Trafiłam na Pana Doktora w Poradni Chorób Piersi i od pierwszej wizyty czuje ,że lepiej nie mogłam trafić . Poczucie humoru Pana Doktora oraz pełen profesjonalizm sprawiają że w obliczu choroby człowiek czuje że nie jest sam. Być może jest to dziwne ale wizyty u Pana to sama przyjemność. Polecam Pana Doktora -fantastyczny lekarz i człowiek . Dziękuję

  dr n. med. Andrzej Lekstan

  Ślicznie dziękuję za taką piękną opinię. Przyjemne wrażenia z wizyty napędzają do jeszcze lepszej pracy. Pozdrawiam

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Ewa Izabela Mrukwa-Kominek konsultacja okulistyczna

  Pani Profesor jest specjalistą w swoim fachu. Przez 3 lata zmagałam się ze swoją dolegliwością, lecząc się u 4 lekarzy w woj. zachodniopomorskim. Zero efektów. Aż w końcu trafiłam na Panią Profesor która postawiła diagnozę-nawracajace erozje rogówki i potrzeba wykonania zabiegu PTK. Jestem po laserowym zabiegu na lewe i prawe oko i brak mi słów aby opisać moją wdzięczność. Pani Profesor należą się wielkie brawa - za życzliwość, empatię i ogromną wiedzę. Dziękuję bardzo za pomoc (choć już dziękowałam Pani Profesor na żywo).

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bartosz Kokoszka Inny

  Doktora Kokoszkę polecił mój lekarz prowadzący jako dobrego specjalistę w elastrografii wątroby. Konkretny, widać że się na tym zna. Wytłumaczył wszystko co i jak. Polecam.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Gościniewicz Inny

  Lekarz z niezwykłą empatią i szacunkiem do pacjenta. Przed zabiegiem okulistycznym wszystko dokładnie omawia i tłumaczy, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jest to młody lekarz, ale "starzy" lekarze powinni się od niego uczyć podejścia do pacjenta. Serdecznie polecam Pana Doktora!!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bozena Kaminska-Olechnowicz Inny

  Niestety pomimo doświadczenia Pani Doktor nie ma za grosz szacunku do pacjenta. Podczas wizyty ze studentami, Pani Doktor nawet nie zbadała mi wzroku, bo od razu postawiła diagnozę. Podczas gdy studentka wykonywała badanie wzroku Pani Doktor oglądała "śmieszne filmiki" w telefonie. Na moje pytanie o dalsze leczenie (bóle głowy) odpowiedziała "niech, se Pani idzie do neurologa". Na pytanie o krople na alergie w jednym oku wypisała kartkę mówiąc, że znajdę sobie milion kropli w Internecie. Mój przypadek został potraktowany bardzo powierzchownie, bez należytej staranności której oczekuje pacjent.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska konsultacja proktologiczna

  Super lekarz godny polecenia ,przyjazna atmosfera podczas wizyty,duże zaangażowanie w leczenie
  polecam wszystkim.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Rafał Leszczyński Inny

  Z okazji Nowego Roku 2022 z najlepszymi życzeniami dla Pana Profesora Rafała Leszczyńskiego. Dużo zdrowia, nieprzemijającego szczęścia, przeprowadzenia udanych operacji, realizacji wszelkich planów. Aby ten rok przyniósł wiele radosnych dni pełnych uśmiechu i nadziei na lepsze jutro.
  Serdecznie dziękuję za udaną operację mojego oka. Było beznadziejnie, a wróciła radość życia oraz szczęście, że mogę na nowo widzieć otaczający mnie świat.
  Właśnie to cudowne ręce Pana Doktora dokonały tego. Po stokroć dzięki!
  Wdzięczna pacjentka Elżbieta Wojtasik.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Wiśniewska konsultacja ginekologiczna

  Surowe spojrzenie i pewna ręką!
  Wizyta sprawnie, skutecznie i bez opóźnień.
  Polecam!!!

  Pani Doktor wie co robi i niejedno w życiu widziała. Dziękuję.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bozena Kaminska-Olechnowicz Inny

  Pani doktor rzeczowo bez owijania w bawełnę, poinformowała mnie o lichej kondycji mojego wzroku i godzę się z tym, bo mam świadomość, że nigdy wzroku nie oszczędzałem i nie ma cudotwórców, którzy by mi wzrok przywrócili do lat młodzieńczych

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania