Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35, 40-952 Katowice
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (52)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Londzin-Olesik Inny

  Polecam. Profesjonalizm, podejście do pacjenta, nie bagatelizowanie problemów , kontakt, wszystko na najwyższym poziomie. Czuję się bezpiecznie będąc pod opieką medyczną Pani Doktor. Mogłabym się leczyć bliżej miejsca zamieszkania , ale wybrałam zdecydowanie opiekę Pani Doktor.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Leszczyński Inny

  Pan doktor Rafał Leszczyński to wspaniały lekarz i profesjonalista. Człowiek o wielkim sercu, gotowy pomóc każdemu kto potrzebuje pomocy. Miałam operację witrektomii (odwarstwienie siatkówki) ,specjalnie przyjechał w sobotę by wykonać operację. Czekanie do poniedziałku byłoby wielkim zagrożeniem dla mojego oka ,z utratą wzroku włącznie. Byłam na wizycie kontrolnej w piątek i widziałam ile ludzi zapisuje się do doktora (130 albo więcej) nie dziwię się ,że wszyscy chcą się leczyć u niego. Wszystko przebiegło dobrze, zaczynam widzieć, ale trzeba czasu aby dojść do dobrego widzenia. Dziękuję doktorze za uratowanie oka.

  L
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Anna Badura Inny

  Bardzo miła obsługa, przemiła Pani doktor, żadnych kolejek, polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. BOGUMIŁA WÓJCIK-NIKLEWSKA konsultacja okulistyczna

  Pani doktór zajęła się moim synem od noworodka i trafiliśmy do niej zupełnym przypadkiem na ulicę Ceglaną. Od początku nie owijała bawełny że to jest trudny przypadek - krwotoki do obu oczek i już siatkówka zaczęła się "ciągnąć", co skutkiem jest ślepota.
  Zaangażowanie z jakim ratowała mu oczy i praktycznie co tygodniowe wizyty w poradni na Ceglanej , a mamy trochę km do przejechania dały wspaniały rezultat. Leczenie długie bo ponad roczne ale jak to sama pani doktor powiedziała nie wierzyła że uda się oba oczka uratować.
  Będę jej wdzięczna do końca życia bo syn widzi. Owszem ma dużą wadę wzroku ale to naprawdę ogromny sukces że widzi. Dziś mamy już innego okulistę ( w miejscu zamieszkania) i nie wierzy okulista że syn miał takie perypetie w oczach , że to kawał dobrej roboty został zrobiony.
  Jeszcze raz napisze DZIĘKUJĘ ale to za.malo za uratowanie mu oczu i to że syn widzi.

  D
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Maria Formińska-Kapuścik konsultacja okulistyczna

  Moje doświadczenia z panią profesor są niestety delikatnie mówiąc złe. Pani profesor
  nawet mnie nie badając stwierdziła, że leczenie nie jest możliwe..."nie da się ". Ja rozumiem że jest ona specjalista dziecięcym ale w takim razie po co mnie konsultowała? Po drugie rozumiem że nie zajmuje się operacjami zeza u dorosłych ale mogła po prostu to powiedzieć a nie mówić że się nie da...straciłam przez panią rok bo uwierzyłam w to co mówi. W końcu znalazłam super specjalistów w Krakowie. Dało się i to skutecznie

  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Leszczyński Inny

  Miałem ,,do czynienia '' z doktorem w szpitalu klinicznym w Katowicach - na operację witrektomii (odwarstwienie siatkówki ) trafiłem w bezpieczne ręce pana doktora . Jest cierpliwy , serdeczny , dobrze wychowany . Jak to możliwe ,że w szpitalu państwowym uchował się taki profesjonalista ? Obserwowałem go jak współpracuje przed operacjami na oddziale - tylu pacjentów , tyle historii a on cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania . To samo działo się w poradni przyszpitalnej . To co się dzieje w piątki u gabinetach 105/106 jest z jednej strony uciążliwe dla pacjentów , bo tak wielu wybiera właśnie konsultacje u Pana doktora , ale z drugiej strony wcale się nie dziwię , bo nawet młodsi lekarze pod kierunkiem Doktora mają szansę nabyć doświadczenie , które w przyszłości będzie bezcenne . Trzy tygodnie po operacji , gdy wszedłem do gabinetu od razu mnie poznał i nie musiałem przypominać co było ze mną . Mając do czynienia z setkami pacjentów tygodniowo jest to wprost nieprawdopodobne .

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Andrzej Lekstan Konsultacja chirurgiczna

  Świetny lekarz, na wejściu po spojrzeniu na nogę stwierdził co mi dolega. Poinformowano o dalszym postępowaniu. Pan doktor z poczuciem humoru, umie rozładować stres pacjenta. Gorąco polecam.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Andrzej Lekstan Inny

  Nigdy nie spotkałam takiego wspaniałego lekarza- profesjonalne podejście do sprawy ale także cudowny człowiek. Trafiłam na Pana Doktora w Poradni Chorób Piersi i od pierwszej wizyty czuje ,że lepiej nie mogłam trafić . Poczucie humoru Pana Doktora oraz pełen profesjonalizm sprawiają że w obliczu choroby człowiek czuje że nie jest sam. Być może jest to dziwne ale wizyty u Pana to sama przyjemność. Polecam Pana Doktora -fantastyczny lekarz i człowiek . Dziękuję

  dr n. med. Andrzej Lekstan

  Ślicznie dziękuję za taką piękną opinię. Przyjemne wrażenia z wizyty napędzają do jeszcze lepszej pracy. Pozdrawiam

  E
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Ewa Izabela Mrukwa-Kominek konsultacja okulistyczna

  Pani Profesor jest specjalistą w swoim fachu. Przez 3 lata zmagałam się ze swoją dolegliwością, lecząc się u 4 lekarzy w woj. zachodniopomorskim. Zero efektów. Aż w końcu trafiłam na Panią Profesor która postawiła diagnozę-nawracajace erozje rogówki i potrzeba wykonania zabiegu PTK. Jestem po laserowym zabiegu na lewe i prawe oko i brak mi słów aby opisać moją wdzięczność. Pani Profesor należą się wielkie brawa - za życzliwość, empatię i ogromną wiedzę. Dziękuję bardzo za pomoc (choć już dziękowałam Pani Profesor na żywo).

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Bartosz Kokoszka Inny

  Doktora Kokoszkę polecił mój lekarz prowadzący jako dobrego specjalistę w elastrografii wątroby. Konkretny, widać że się na tym zna. Wytłumaczył wszystko co i jak. Polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania