Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (27)

Ogólna ocena

  L
  Profil zweryfikowany
  Paweł Piotr Kita Inny

  Pierwsza wizyta po zabiegu stabilizacji TLIF transpedikularnej dyskopatii kregoslupa lędźwiowego wielopoziomowego w gabinecie neurochirurgicznym przebiegła wręcz komicznie. Lekarz nie spytał mnie jak się czuję czy mam jakieś dolegliwości,nie sprawdził cięcia pooperacyjnego kompletnie nie zainteresował się moim pooperacyjnym stanem ALE! Zobaczył że weszłam o kuli więc zadał mi pytanie dlaczego ją używam. Odpowiedziałam że biodro w jewej nodze jest niestabilne ,wygina się co utrudnia mi chodzenie. Pan ww lekarz zerwał się że swojego tronu wziął mojà kulè i wręcz krzycząc zaczął pokazywać co powoduje chodzenie o kuli. Wyjaśniłam że tylko używam podpórkę na zewnątrz bo czuję się bezpieczniej . Niestety do lekarza nie dotarła moja wypowiedź i dalej kontynuował swoje wywody. Wyszłam z gabinetu rozczarowana i załamana bo miałam.do przekazania kilka uwag odnośnie mojego pooperacyjnego stanu.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Joanna Barbara Płonka Inny

  Bardzo polecamy panią Doktor Joannę Płonkę. Pani Doktor jest niezwykle uprzejma i nigdy nie odmówi pomocy. Razem z mężem otrzymaliśmy duże wsparcie podczas pobytu w szpitalu jak i później w poradni.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Elżbieta Partyka Inny

  Z całego serca polecam Pania Ele. Wszystko klarownie wyjaśnia,świetne podejście do dzieci jak i dorosłych,pełna empatii. Bardzo miła i przyjaźnie nastawiona. Profesjonalistka w każdym calu


  M
  Profil zweryfikowany
  Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu Inny

  Kontakt z lekarzem absolutnie nie do przyjęcia. Lekarz agresywny, atakujący, podkreslajacy swoja wyższość (szantaż ze moze odmówić udzielenia porady), obraża rodzica i totalny brak epmati. Pani pracuje jak za karę i w ogóle nie przejmuje się pacjentem zarówno tym małym jak i rodzicem.


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Elżbieta Partyka Inny

  Trafiliśmy do p. Elżbiety z zezem. Syn miał mieć tylko wykonane badanie, a Pani Elżbieta sama zaproponowała leczenie alternatywne do zabiegu. Dostosowała ćwiczenia do wieku dziecka, pozytywnie motywowała. Wszystkie kwestie medyczne dokładnie i obrazowo wytłumaczone. Życzę każdemu pacjentowi lekarza z tak dużym zaangażowaniem i szeroką wiedzą.


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Elżbieta Partyka Inny

  Bardzo polecam Panią doktor. Pełen profesjonalizm.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Wszystko dokładnie zbadane,wytłumaczone. Bardzo miła atmosfera w gabinecie , poprostu super !


  V
  Profil zweryfikowany
  mgr Elżbieta Partyka Inny

  Bardzo polecam panią Elę. Przesympatyczna i profesjonalna ortoptystka z pasją. Dopasowuje się do potrzeb dziecka jak i rodzica. Dzieci bardzo lubią chodzić na wizyty. Uśmiech, profesjonalizm, świetne podejście. Jeszcze raz serdecznie polecam


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Elżbieta Partyka Inny

  Przemiła pani ortoptystja,sympatyczna, pełna empatii i ogromnej cierpliwości dla dzieci. Zawsze dokładnie omawia każde przeprowadzone badanie. Na wizytę z panią Elą jedziemy zawsze z przyjemnością. Szczerze polecam panią ortoptystkę.


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Elżbieta Partyka Inny

  Wizyta w gabinecie Pani Elżbiety to wspaniałe doświadczenie. Uśmiech, empatia, zaangażowanie, profesjonalizm. I przede wszystkim rzeczowe wyjaśnienia przyczyn problemu. Wszystko w miłej atmosferze. Weszłam zestresowana i niepewna, wyszłam z uśmiechem na twarzy i wiedzą, co muszę zrobić, żeby poprawić swoją sytuację zdrowotną. Serdecznie polecam! :)


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Elżbieta Partyka Inny

  Przesympatyczna, zaangażowana, mająca bardzo dobry kontakt z pacjentem ze spektrum autyzmu. Jesteśmy w trakcie terapii, wszystkie wątpliwości czy zapytania mamy szczegółowo wyjaśniane. Pani Ela jest otwartą osobą, dopasowuje się do potrzeb pacjenta oraz rodzica. Polecamy!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Aleja Witosa 26, 45-418 Opole Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania