Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu

Aleja Witosa 26

45-418 , Opole , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Elżbieta Partyka Inny

  Wizyta w gabinecie Pani Elżbiety to wspaniałe doświadczenie. Uśmiech, empatia, zaangażowanie, profesjonalizm. I przede wszystkim rzeczowe wyjaśnienia przyczyn problemu. Wszystko w miłej atmosferze. Weszłam zestresowana i niepewna, wyszłam z uśmiechem na twarzy i wiedzą, co muszę zrobić, żeby poprawić swoją sytuację zdrowotną. Serdecznie polecam! :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Elżbieta Partyka Inny

  Przesympatyczna, zaangażowana, mająca bardzo dobry kontakt z pacjentem ze spektrum autyzmu. Jesteśmy w trakcie terapii, wszystkie wątpliwości czy zapytania mamy szczegółowo wyjaśniane. Pani Ela jest otwartą osobą, dopasowuje się do potrzeb pacjenta oraz rodzica. Polecamy!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Elżbieta Partyka Inny

  Przesympatyczna, skupiona na badaniach, opanowana, bardzo pomocna. Świetnie tłumaczy zarówno dzieciom jak i dorosłym. Z ogromną przyjemnością przyjeżdżaliśmy na terapię, na skuteczną terapię leczenia zeza. Pani Elżbieta posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Nie udaje, że posiadała wszystkie rozumy. Pełna profesjonalność. Mogłabym pisać i pisać..


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alina Maria Majer-Jabczyńska Inny

  Trudno mi znaleźć Lekarza, którego podejście do Pacjenta jest tak naganne, jak u Pani Doktor - nieuprzejmość, sarkazm, brak możliwości konwersacji, ciągła krytyka i przypominanie, że możemy przecież leczyć się sami. Każde pytanie jest przez Nią odbierane jako atak, więc kwituje je zdawkową odpowiedzią, nie informując Rodzica o stanie zdrowia Podopiecznego. Paraliżujący nastrój w gabinecie, gdzie więcej informacji można uzyskać od Pani Pielęgniarki. Diagnozę innego Lekarza ośmiesza, w naszej obecności podważając Jego autorytet. Jeśli Jej podejście do Małych Pacjentów jest podobne do powyższego, to zdecydowanie odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Elżbieta Partyka Inny

  Bardzo duże zaangażowanie ze strony Pani Elżbiety. Super podejście do dziecka. Widać efekty pracy. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Profesjonalistka. Skuteczna terapia.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Elżbieta Partyka Inny

  Polecam, bardzo dobre podejście do trudnego, małego pacjenta :) Cierpliwość, spokój i wyrozumiałość. Pani Elżbiecie udało się przekonać do badań dziecko, które bardzo się boi lekarzy.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jakub Palacz konsultacja chirurga naczyniowego

  Doktor Palacz jest świetnym chirurgiem naczyniowym. Na wizycie zrobił starannie badanie żył i tętnic USG Doppler, wszystko wytłumaczył i przepisał odpowiednie leki. Doktor jest rzetelny i ma szeroką wiedzę o chorobach. Pomógł mi, mimo że wcześniej kilku lekarzy nie potrafiło rozpoznać przyczyny bólu nogi. Mimo że dość daleko, to warto było przyjechać do doktora na wizytę.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Elżbieta Partyka Inny

  Bardzo polecam Panią Doktor. Podczas wizyt wykazała się dokładnością, rzetelnością i zaangażowaniem. Ćwiczenia podczas terapii były zróżnicowane, przez co terapia dała odczuwalny efekt. Dodatkowo Pani Doktor dbała o miłą atmosferę, co sprawiało, że terapia była prawdziwą przyjemnością


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zofia Elżbieta Maj-Twardy Inny

  Bardzo polecam Panią doktor. Zapoznaje się z historią pacjenta i widać, że liczy się dla niej przede wszystkim dobro pacjenta. W razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania. Pani Doktor nie pozostawia żadnego pytania bez odpowiedzi i przekazuje potrzebne zalecenia. Szczerze polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jakub Palacz badania diagnostyczne

  ~Aga 5 lat chodziłam po lekarzach i stawiali inne diagnozy ..Będąc na sorze akurat trafiłam do pana doktora Jakuba badając mnie nie stwierdził nic nie pokojącego ale widząc że cierpię szukał dalej to dzięki niemu wykryto mi bardzo trudną do zdiagnozowania chorobę....Zespół dziadka do orzechów....jestem u niego pod stałą kontrolą .Zawsze miły uśmiechnięty i sympatyczny.Polecam....


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania