Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku

M.C. Skłodowskiej 24 A

15-276 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Zenon Mariak Inny

  Lekarz godny polecenia. 6 lat chorowałam na neuralgię, w Opolu nie potrafiłam znaleźć pomocy. Pan Profesor od razu mi pomógł. Jestem już po operacji i nie czuję żadnego bólu. Polecam na przyszłość.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Larys Lubowicki Inny

  Lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej, przesympatyczny, opiekuńczy, a przy tym bardzo profesjonalny i skuteczny w leczeniu. Polecam!


  V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Jacek Szamatowicz Inny

  Z całego serca polecam Pana Profesora. Długo szukałam tak zaufanego ginekologa.. Nie potrafię opisać słowami jak bardzo zawdzięczam mu szanse zajścia w ciąże.. Nigdy wcześniej nie byłam badana przez mężczyznę -ginekologa, ponieważ się bałam. On zaś sprawił, że zapomniałam o strachu. To właśnie warte milion „Bravo”.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Hady Razak Hady Inny

  Pan Dr jest cudotwórcą! Po 2 latach od operacji sleeve mam -65kg na wadze, czuję się cudownie, wyglądam świetnie, wiem, że to jego zasługa, że dziś nie mam absolutnie żadnych dolegliwości i jestem zdrową kobietą. Perfekcyjne cięcie, którego dokonał jest podobno podawane jako przykład na konferencjach bariatrycznych, gdzie mój przykład wskazuje, iż dzięki perfekcyjnej pracy pana doktora - mogę normalnie funkcjonować, nie mam absolutnie żadnych skutków ubocznych, żyję normalnie...tyle, że jem 200g jedzenia na posiłek ;) dziękuję, jestem dozgonnie wdzięczna za nowe życie ;)))


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agata Łukaszewicz Inny

  Moja córeczka urodziła się w 32 Tc. Jako wcześniak potrzebowała i dalej potrzebuje dużego wsparcia ze strony lekarzy, pielegniarek, fizjoterapeutów i neurologopedy, którą akurat na oddziale Neonatologii jest Pani Agata. Jest już dużo opinii o pracy Pani Agaty, ale chciałabym zwrócić szczególną uwagę na wsparcie z jej strony. Nie muszę chyba pisać jak trudny jest to czas dla nas rodziców i jak bardzo potrzebujemy tego wsparcia. Jak przyjeżdżamy co drugi dzień na wizytę do swojego dzieciaczka, oczekujemy choć troszkę empatii ze strony personelu (uwierzcie, że nie wszyscy potrafią ją okazać). Dzięki Pani Agacie jakoś się trzymam. Jest Aniołem nie człowiekiem! To chyba najlepsze słowa jakimi mogę Panią opisać. W imieniu swoim, męża i Ines bardzo Pani dziękujemy.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Larys Lubowicki Inny

  Lekarz Cudo!! Empatia, profesjonalizm, podejście do pacjenta - Cudo!! Uratował mi życie, kiedy z okropnym bólem trafiłam do poradni, nie zastanawiał się czy może pomóc, po prostu pomógł, za co jestem niezmiernie wdzięczna! Wszystko wytłumaczył, wyszukał w internecie gdzie mam się zgłosić dalej, wypisał mi na kartce - Lekarz Cudo! Polecam wszystkim i życzę Panu Doktorowi aby się nie zmieniał!! Pasję widać z daleka! Bardzo, bardzo dziękuję!!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Larys Lubowicki Inny

  Dr. Larys Lubowicki was terrific. From his excellent treatment, curiosity, investigative mind and ability to connect, you know where you stand immediately and what next steps look like. Impressively knowledgeable, sensitive, informative… I immediately felt at ease – and felt confident in my receiving expert medical care. I highly recommend Dr. Larys Lubowicki


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Larys Lubowicki Inny

  Bardzo dobry lekarz, opiekuńczy, usunął mi kawałek metalu z twarzy który siedział już długo pod okiem. Usuwając go zadbał aby nie uszkodzić nerwów twarzowych.. dziekuje


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Roman Skiepko konsultacja alergologiczna

  U Pana Romana leczę się już parę lat. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty, rzetelności i dociekliwości lekarza. Dobrane leczenie zawsze skuteczne, diagnostyka szeroka i dokładna. Do tego Pan Roman to uprzejmy i empatyczny człowiek, polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Hady Razak Hady Inny

  Rewelacyjny specjalista. Swietnie zoperowal moja tarczyce i pięknie zaszły. Blizna prawie nie jest widoczna. Po badaniach okresowych okazało się, że wszystko jest już ok. Polecam serdecznie
  PS. Gratulacje z zasłużonej profesury!!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania