Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Centrum Medyczne KARDIOMED zostało założone w 2014 roku z inicjatywy grupy lekarzy, którym przyświecała idea stworzenia kompleksowej placówki medycznej z wysokospecjalistyczną Poradnią Kardiologiczną.

W celu zapewnienia opieki medycznej dla dorosłych i dzieci oferujemy:
- doświadczonych lekarzy - wielu specjalizacji
- kompleksowe centrum stomatologiczne (leczenie dzieci i dorosłych, implantologia, leczenie kanałowe pod mikroskopem, protetyka, pantomogram, RVG zęba)
- specjalistyczną diagnostykę (endoskopia, laryngologia, okulistyka, USG 2D/3D/4D, spirometria oraz zaawansowana diagnostyka kardiologiczna: echo serca – także przezprzełykowe, EKG, próba dobutaminowa, holter, USG Doppler)
- specjalistów dziecięcych

Podstawowa Opieka Zdrowotna w ramach NFZ (pediatra, internista, lekarz rodzinny, badania)

Współpracujemy z ubezpieczycielami: Allianz, Signal Iduna, TU Zdrowie, Inter Ubezpieczenia.

Na 2 piętrach na pacjentów czekają nowe gabinety, wyposażone w najwyższej klasy sprzęt medyczny oraz pediatria i stomatologia przystosowana dla najmłodszych.

Centrum Medyczne KARDIOMED mieści się blisko Centrum Handlowego Skorosze, obok Al. Jerozolimskich i obwodnicy Warszawy.

Dla pacjentów bezpłatny parking obok budynku.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (11)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Radosław Bartosz chirurgia stomatologiczna

  Doktor szybko usunął zatrzymana ósemkę , szczegółowo opisał zalecenia i przeciwskazania. Wizyta jak najbardziej na plus i doktor godny polecenia.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Dorota Rybak konsutacja chirurgiczna

  Pani Doktor to cudowna osoba. Świetnie radzi sobie z emocjami małych pacjentów. Wskazuje wszystkie możliwości leczenia. Pani Doktor wycinała małą zmianę u mojej córki. Wszystko profesjonalnie, bez pośpiechu. Pomimo całego strachu córka chętnie wróciła do Pani Doktor na wizytę kontrolną. Polecam z całego serca.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Radosław Bartosz chirurgia stomatologiczna


  Doktor wykonuje zabiegi w ciągłym pośpiechu a atmosfera jest nieprzyjazna i napięta. Pan bardzo mocno spóźnia się na wizyty nie szanując czasu pacjenta, ciągle się spieszy. Nie ma kontaktu z pacjentem o niczym nie informuje i zdawkowo odpowiada na zadawane pytania. Czułem się jakbym był na wizycie na nfz, a nie oszukujmy się ceny u doktora są wysokie. Mam dużo wyrozumiałości w sobie, ale dawno nie byłem tak bardzo niezadowolony z usługi. Nie polecam.


  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Joanna Morawska konsultacja okulistyczna

  Byłam u pani Doktor razem z babcią, pacjentką 86-letnią, wymagającą szczególnej cierpliwości :) Wizytua zaczęła sie przed czasem, a w czasie jej trwania Pani Doktor nie wykazała ani przez chwilę zniecierpliwienia, spokojnie przeprowadzała badania, słuchała pacjentki, rzeczowo odpowiadała na pytania i wyjaśniała wątpliwości Pacjentki. Zdecydowanie polecam.


  I
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Joanna Morawska konsultacja okulistyczna

  Wspaniała Pani Doktor !! Trafiłam do Pani Doktor z nawracającym się zapaleniem tęczówki. Pani Doktor bardzo poważnie podeszła do tematu. Profesjonalna, zaangażowana, spokojna, uśmiechnięta. Dokładnie wszystko tłumaczy, edukuje pacjenta, żeby sam wiedział jak reagować w danej sytuacji. Widać, że zależy jej, żeby wyleczyć pacjenta a nie "odbębnić" wizytę. Jestem bardzo zadowolona, że w końcu trafiłam na taką osobę. Polecam z całego serca!


  G
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Edward Koźluk tachykardia

  Na pierwszej wizycie rozpoznał nieprawidłowe połączenie elektryczne w moim sercu, skierował do szpitala, przeprowadził zabieg. Skutecznie rozprawił się z moim problemem. Poza fachowością bardzo miły, kontaktowy i empatyczny człowiek.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jacek Bendek ból kolana

  U doktora byłam 2 miesiące temu i dopiero on mi pomógł. Nie jest to może najsympatyczniejszy lekarz, jednak jako jedyny z tych, u których byłam, zaproponował mi kurację.
  Parę lat temu miałam wypadek na nartach - uraz kolana. Musiałam zrezygnować ze sportu, potem urodziłam dziecko i było ok, aż synek nie zaczął chodzić p podnoszenie go, zbieranie zabawek i kolano zaczęło wieczorami niemiłosiernie rwać.
  Poszłam do lekarza osiedlowego (na NFZ) - nawet badań nie dostałam, zrobiłam je prywatnie. Kolejny lekarz - "tak bywa, musi się Pani z tym pogodzić". Dopiero dr Bendek, po obejrzeniu badań, zaproponował zastrzyk z kwasu hialuronowego (jakiś artrum czy artrem).
  Doktora Bendka będę oceniać bardzo dobrze, bo mi pomógł. A to, że jego sympatii oceniać nie będę - chyba nie o to tu chodzi.


  I
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Agnieszka Banaszek - Wysoczańska prowadzenie ciąży

  Najlepsza Pani doktor ! Prowadziła moją ciąże. Z przyjemnoscia odpowiada na kazde zadane pytanie. Dokładnie wtkonuje kazde badanie.


  M
  Profil zweryfikowany
  Magdalena Trestka-Białkowska wczesna ciaza

  Nie polecam. Pierwsza wizyta w ciazy (8 tydz) trwala 5 minut..... Pani zapytala o date ostatniej miesiaczki, postukala w komputer po czym polozyla na stole wydrukowane skierowanie na badanie krwi i zapytala "czy badamy czy skierowanie na USG?"..... to ja mam wiedziec co robimy, ja mam wiedziec jakie badania nalezy wykonac?! Zero rozmowy, wyjasnienia, wywiadu, w gabinecie aparat do USG mimo to brak tego badania na wizycie. Wizyta 5 min za wypisanie "skierowania" na badania (informacji jakie badanie mam zrobic bo przeciez i tak za nie place) a skasowano mnie 170 zl.


  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Mroczek zapalenie najądrza

  Pan Doktor Mroczek jest profesjonalistą wysokiej klasy. Nigdy jeszcze nie miałem do czynienia z takim poziomem wnikliwości lekarza i tak dokładnym wywiadem. Mój przypadek był skomplikowany (powikłania po operacji przepukliny), wcześniej bezskutecznie próbowałem się leczyć u trzech urologów. Moja pierwsza wizyta u Pana Doktora trwała półtorej godziny - tak szczegółowy wywiad przeprowadził ze mną Pan Doktor. Bardzo jasno komunikuje pacjentowi, co i jak, zaangażowany na 200%, konkretny i skuteczny. Najlepszy urolog, z jakim miałem do czynienia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Aleksandra Prystora 8, 02-497 Warszawa Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania