Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (47)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Marek Krosman Inny

  Dr M. Krosman jest świetnym specjalistą, miłym i życzliwym dla pacjentów. Uratował mi rękę, w której po urazie zostało ciało obce. Po 3 pobytach w szpitalach powiatowych oraz długim i nieskutecznym leczeniu (operacji i kilku drenażach) przez 4 miesiące utrzymywał się ropny stan zapalny oraz zagrożenie amputacją. Dr Krosman usunął źródło zakażenia i w końcu stan dłoni zaczął się poprawiać i powoli wraca jej sprawność. Dlatego jestem bardzo wdzięczny temu lekarzowi i zawsze będę polecać tego ortopedę innym.

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. Lubomira Kotowska - Biegaj konsultacja ginekologiczna

  Cała wizyta trwała 4 minuty (z zegarkiem w ręku), przeprowadzony wywiad był absolutnie pobieżny (mimo że była to pierwsza wizyta ginekologiczna), a podczas samego badania pani doktor była niedelikatna i niechętnie udzielała informacji.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Barbara Madej-Czerwonka konsultacja onkologiczna

  Wizyta 5 minutowa, opóźniona około 30 minut, droga jak na Lublin. Badanie palpacyjne i zaproszenie na prywatne dalsze badania. Zero empatii dla osoby ze wstępną złą diagnozą. Nigdy więcej, szkoda czasu i pieniędzy.


  N
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Robert Węgłowski Inny

  Na wizycie przedstawiłem pełną dokumentację moich problemów ze stawami w tym USG lekarz podszedł do sprawy lekceważąco nie przejrzał dokumentacji na USG zerknął powierzchownie , sam nie wykonuje,i odesłał mnie do kolegi na na ćwiczeni czułem się jak bym był u pośrednika a nie lekarza.


  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Waldemar Białek Inny

  Pan doktor leczył mnie około 1,5 roku przez ten cały czas ani razu nie dał mi skierowania na badania, a w szczególności na poziom keratyniny, który by pokazał że mam już uszkodzone nerki. Zamiast skierować mnie do szpitala bo sam sobie nie radził z przyczyną moich nawracajacych infekcji układu moczowego to skierował mnie do immunologa. Trafiłam w końcu do szpitala z poważnym uszkodzeniem nerek. W szpitalu powiedzieli że lekarz powinien byl mnie przeleczyc dłużej antybiotykiem 1,5 miesiąca a nie 10 dni i wysyłać do immunologa. Zdecydowanie nie polecam, badania to podstawa.

  lek. Waldemar Białek

  Informacje zawarte w opinii są nieprawdziwe. Proszę o ujawnienie danych osoby dokonującej wpisu, abym mógł się odnieść do tej sytuacji na drodze prawnej, broniąc dobrego imienia własnego i praktyki lekarskiej..
  Na wizytę w poradni zgłaszają się pacjenci celem konsultacji - z wynikami badań od Lekarza Rodzinnego lub innego specjalisty. Jeśli nie zgłaszają się po raz pierwszy, zostają skierowani na badania krwi, moczu, usg – przynajmniej jamy brzusznej oraz inne w razie potrzeby.
  Z zasady po wykluczeniu możliwych przyczyn urologicznych infekcji pacjenci są kierowani na konsultację nefrologa, ginekologa, immunologa. I na takie konsultacje należy się udać, aby wykluczyć inne przyczyny infekcji gdyż wielotygodniowe lub wielomiesięczne leczenie antybiotykiem może odraczać postawienie właściwego rozpoznania.


  P
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Tomasz Zapolski Inny

  Również nie polecam. Lekarza zdawaly się nie obchodzić opisywane objawy i wszystkie zbywał.(najprawdoppdobniej ze wzgledu na młody wiek pacjenta) Wykonał jedynie echo serca które wnie wykazało nieprawidlowosci. Brakbmu bylo empatii i zastanowienia co może być w takim razie nie tak i polecenia innych badań. Kasa zgarnięta - do widzenia. Odradzam


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Maria Zawiślak konsultacja laryngologiczna

  Pani bardzo miła, zaangażowana i skuteczna. Polecam!


  I
  Profil zweryfikowany
  Top Medical Sp. z o.o Inny

  Według mojej opinii badanie USG + Vibro scan wykonane profesjonalnie, bez zbędnych wypowiedzi. Skupianie się na badaniu. Wytłumaczenie w sytuacji zauważonych zmian. Tak powinno być. Lekarz nie ma być miły tylko skuteczny- moim skromnym zdaniem, a jeśli dodatkowo jest miły- to perfekcja. Pozdrawiam


  M
  Profil zweryfikowany
  Romuald Grodzieński Inny

  Tragedia Badanie przeprowadzone w luxmedzie we wrześniu 2021 r w Lublinie To moja 5 gastroskopia w życiu Takiego horroru jeszcze nie przeżyłam .mimo ze b dibrze znoszę badanie. Ektopia przełyku - czyli zmiana jakaś którą lekarz ocenił jako nadżerkę Nie pobrał żadnego wycinka. Przeczucie mnie skłoniło do wykonania kolejnej gastroskopii u innego lekarza . Usłyszałam ze to nie wyglada na nadżerkę a raczej na Barreta + ostre zapalenie błony śluzowej Pobrano 6 wycinków w kierunku barreta i dysplazji oraz w celu wykluczenia nowotworu.lKolejne badanie wykonane po tygodniu po miesiącu od pierwszego potwierdziło moje podejrzenia To nie nadżerka tylko barreta (stan przednowotwory) Oraz metaplazja jelitowa żołądka Przestrzegam przed diagnostyką u tego lekarza Pierwsza gastroskopia wykonana w luxmedzie Orkana Lublin Druga u profesjonalisty Gastromed


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Waldemar Białek Inny

  Według mnie Pan Doktor jak na Lublin jest dobrym i uczciwym lekarzem. Wykazuje się dużą empatia i jest bardzo sympatyczny. Fakt, że mi nie pomógł ale byłem u niego z bardzo ciężka choroba PSSD. Dziękuję mu za to, że polecił mi bardzo dobrego urologa z Bydgoszczy, który mi pomógł. Trochę krępujące było dla mnie to, że badał mnie przy swojej asystentce (właściwie to mnie nie badał ale podał mi bolesny zastrzyk w pracie Caverject). Ale oprócz tego wszystko było ok. Ja w każdym razie Pana Doktora polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Tomasza Zana 29/XIX, 20-601 Lublin Pokaż w Google Maps
Tadeusza Szeligowskiego 6, 20-883 Lublin Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania