O nas

THE SMILE to miejsce, gdzie troska o zdrowie spotyka się z dbałością o wygląd, a Ty możesz liczyć na pełną opiekę w jednym gabinecie.

Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

stomatologia

Stomatologia

stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

THE SMILE
Ostatnia 1f/u3, parter, 31-444 Kraków
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (35)

35 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    M

    Wizyta przebiegła idealnie! Bardzo dziękuję Pani Doktor za profesjonalizm, cierpliwość i super podejście do pacjenta. Cały personel jest bardzo miły, a gabinet nowoczesny.

     • lek. dent. Elżbieta Kowalska wypełnienie kompozytowe w zębie stałym  • 

    A

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty u stomatologa. Profesjonalne podejście, miła atmosfera i dokładnie wykonane leczenie. Wszystko zostało mi jasno wyjaśnione, a zabieg przebiegł bez stresu. Gorąco polecam!

     • lek. dent. Darya Marchuk piaskowanie  • 

    lek. dent. Darya Marchuk

    Serdecznie dziękuję za opinię i polecenie. Cieszę się, że mogłam zapewnić Pani spokojne i komfortowe leczenie :)


    Z

    Pani doktor bardzo empatyczna, dokładna, dba o komfort zabiegu. Zabieg piaskowania i skalingu przeprowadzony bardzo dokładnie i bezboleśnie.

     • lek. dent. Elżbieta Kowalska piaskowanie  • 

    lek. dent. Elżbieta Kowalska

    Cieszymy się, Pani Zofio, że wizyta spełniła Pani oczekiwania. Dziękujemy za docenienie empatii, dokładności i troski o komfort – właśnie na tym najbardziej nam zależy.
    Miło nam również dodać, że taki standard opieki to znak rozpoznawczy całego zespołu THE SMILE. Każdy z naszych specjalistów – doktor Oktawia Pieniak, doktor Daria Marchuk oraz higienistka Ola Świda – z taką samą dbałością, zaangażowaniem i sercem podchodzi do każdego Pacjenta.

    Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia na kolejnych wizytach. Obiecujemy, że będziemy nadal udowadniać, że u dentysty można czuć się naprawdę komfortowo!


    A

    Przegląd, higienizacja i leczenie przebiegły sprawnie, a przez całą wizytę czułam, że mój komfort jest ważny. Duża dokładność, delikatność i świetna komunikacja z pacjentem i zespołem. Zdecydowanie polecam.

     • lek. dent. Elżbieta Kowalska wypełnienie kompozytowe w zębie stałym  • 

    lek. dent. Elżbieta Kowalska

    ​Pani Anno, pięknie dziękujemy za tak wspaniałą opinię!
    ​Ogromnie cieszy nas fakt, że podczas wizyt związanych z higienizacją i leczeniem czuła się Pani w pełni zaopiekowana. To dla nas najlepszy dowód na to, że nasza praca ma sens.
    ​Cały nasz zespół – lek. dent. Darya Marchuk, lek. dent. Oktawia Pieniak, chirurg Paweł Drozd oraz higienistka Ola Świda Asystentki i Recepcja – każdego dnia wkłada całe serce w to, aby dbać o dobro naszych Pacjentów i świadczyć usługi na najwyższym, światowym poziomie. Przekażemy im Pani ciepłe słowa, na pewno sprawią im mnóstwo radości!
    ​Serdecznie zapraszamy na kolejne wizyty kontrolne i życzymy dużo uśmiechu! Szczęśliwi Pacjenci to nasza największa duma.
    ​Pozdrawiamy serdecznie,
    Zespół THE SMILE


    H

    Bardzo polecam Panią Doktor. Wizyta przebiegła bardzo dobrze, wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, a zabieg wykonany sprawnie i bez stresu. Miła atmosfera i profesjonalne podejście.

     • lek. dent. Elżbieta Kowalska wypełnienie kompozytowe w zębie stałym  • 

    lek. dent. Elżbieta Kowalska

    ​Pani Honorato, bardzo dziękuję za tak piękną opinię. To dla mnie zaszczyt, że wybrała Pani nasz gabinet THE SMILE. Bardzo się cieszę, że udało nam się wspólnie pokonać stres i przeprowadzić leczenie w komfortowych warunkach. Pani zadowolenie i uśmiech są dla mnie najlepszą nagrodą za codzienną pracę. Do zobaczenia przy kolejnej wizycie! Z wyrazami szacunku, Ela Kowalska


    E

    Pani Elżbieta jest bardzo zaangażowana i miła, pełna empatii, a przy tym profesjonalna, tłumaczy wszystko dokładnie zwracając uwagę na pacjenta. Polecam jak najbadziej dla osób z lękiem przed wizytą.

     • lek. dent. Elżbieta Kowalska Konsultacja stomatologiczna  • 

    lek. dent. Elżbieta Kowalska

    Szanowna Pani, pięknie dziękuję za tak poruszającą opinię! Strach przed wizytą jest całkowicie naturalny, dlatego tym bardziej się cieszę, że udało nam się go wspólnie oswoić. Komfort i poczucie bezpieczeństwa moich pacjentów są dla mnie absolutnym priorytetem. Cieszę się, że mogłam pomóc i zapraszam serdecznie na kolejne, już zupełnie bezstresowe wizyty! Pozdrawiam ciepło


    I

    Best doctor ever seen. Rapid and qualified visit. I will definitely come back in a while

     • lek. dent. Darya Marchuk Konsultacja stomatologiczna  • 

    lek. dent. Darya Marchuk

    Thank you, Igor. I'm glad I could help. You're always welcome back. Take care!


    V

    Все пройшло в найкращому вигляді, дуже приємні та дбайливі співробітники

     • lek. dent. Darya Marchuk higienizacja  • 

    lek. dent. Darya Marchuk

    Щиро дякую за відгук, Валентине. Бережіть себе!


    O

    Pani doktor jest bardzo profesjonalna, empatyczna i świetnie tłumaczy cały przebieg wizyty. Jako osoba, która panicznie się boi lekarzy, polecam i napewno będę wracać.

     • lek. dent. Elżbieta Kowalska  • 

    lek. dent. Elżbieta Kowalska

    Pani Oliwio, ogromnie dziękuję za tak ciepłe słowa!
    ​Nawet Pani nie wie, jak wielką radość sprawiła mi wiadomość, że pomogłam Pani przełamać strach przed fotelem stomatologicznym – dla takich momentów uwielbiam swoją pracę.
    ​Muszę jednak dodać, że w The Smile nie działam sama! Mam wokół siebie fantastyczny zespół, na który zawsze można liczyć. Doktor Oktawia, doktor Daria oraz nasz chirurg, doktor Paweł, to niesamowici specjaliści, którzy robią świetną robotę i dbają o pacjentów z dokładnie takim samym sercem i profesjonalizmem.
    ​Gdyby zaszła taka potrzeba, u każdego z nich jest Pani w najlepszych rękach. Do zobaczenia na kolejnej, już zupełnie bezstresowej wizycie!
    ​Serdecznie pozdrawiam,
    Ela


    M

    Podejście jak do człowieka do tego profesjonalizm i luz

     • lek. dent. Elżbieta Kowalska higienizacja  • 

    lek. dent. Elżbieta Kowalska

    Bardzo dziękuję! Staram się, żeby ten luz maskował dźwięk wiertła. Ogromnie się cieszę, że udało nam się połączyć profesjonalizm z ludzkim podejściem – w końcu po obu stronach fotela siedzą ludzie (choć tylko jedna strona ma w ręku narzędzia dentystyczne). Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na kolejną porcję luzu (oraz profesjonalizmu)!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania