Sztuka Fizjoterapii | Sosnowiec

Sztuka Fizjoterapii | Sosnowiec

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Sztuka Fizjoterapii to placówka świadcząca kompleksowe usługi z zakresu fizjoterapii pediatrycznej, ortopedycznej, neurologicznej, wisceralnej oraz kobiet w ciąży i po porodzie. Kierujemy się zasadą holistycznego podejścia do każdego pacjenta w celu znalezienia pierwotnej przyczyny zaburzenia i uzyskanie trwałego efektu leczniczego. Szczegółowy wywiad, rozszerzona diagnostyka, dodatkowe badania, analiza funkcjonowania pacjenta w życiu codziennym i w pracy zawodowej umożliwiają postawienie trafnej diagnozy i zaplanowanie przejrzystego planu terapii. Zapewniamy terapię indywidualną z wykorzystaniem metod o potwierdzonej naukowo skuteczności m.in. terapię manualną (manipulacje i mobilizacje stawów), terapię tkanek głębokich, Kinesiotaping, terapię powięziową, terapię tkanek miękkich, metodę FITS (Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz) oraz wiele innych.
Dowiedz się więcej

Adres

Sztuka Fizjoterapii | Sosnowiec
ul. Romana Dmowskiego 56A, 41-219 Sosnowiec
Sztuka Fizjoterapii | Sosnowiec logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Kowalska rehabilitacja neurologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Ani, wszystko tłumaczy, ma ogrom cierpliwości do pacjenta. Bardzo polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Kowalska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji, wiedzy i zaangażowania pani fizjoterapeutki. Pani Ania bardzo pomogła mi w moich problemach zdrowotnych, trafnie dobierając właściwe metody,
  profesjonalnie odczytując wyniki badań,
  opracowując zalecenia. Dzięki niej mój stan
  zdrowia się poprawia, za co zawsze będę
  wdzięczna. W gabinecie panuje miła,
  przyjazna atmosfera. Duża wiedza i holistyczne podejście fizjoterapeuty
  zapewniły mi duże wsparcie w problemach
  zdrowotnych. Z całego serca polecam.

  R
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Kowalska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pani Ania już na pierwszej wizycie wywarła bardzo pozytywne wrażenie. Dokładnie zajęła się moim problemem, jak żaden inny lekarz bardzo szczegółowo omówiła przyniesione wyniki badań, wytłumaczyła skąd biorą się dolegliwości. W trakcie ćwiczeń wszystko jest na bieżąco tłumaczone i omawiane, po wizycie otrzymuje się zalecenia i odpowiednie ćwiczenia do samodzielnego wykonywania w domu. Same wizyty przebiegają w miłej i komfortowej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z terapii u Pani Ani, która pomogła zaradzić moim dolegliwościom a efekty czyli poprawa postawy stają się powoli widoczne. Dziękuję i szczerze polecam.

  R
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Kowalska rehabilitacja ortopedyczna

  Pani Ania jest niezwykle profesjonalnym specjalistą, wszystko szczegółowo wyjaśnia, posiada ogromną wiedzę, z moim kolanem jest zdecydowanie lepiej i obyło się bez zabiegu . Dziękuję i polecam wszystkim

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Kowalska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pani Anna jest świetną specjalistką z ogromną wiedzą i podejściem do pacjenta. Bardzo dokładnie bada problem, w trakcie na bieżąco wyjaśnia, co może być przyczyną, a także jakie działania podejmuje. Zaleca dostosowane ćwiczenia, ale jest otwarta na wprowadzanie modyfikacji, jeśli coś nie do końca działa lub nie przynosi oczekiwanych skutków. Jestem bardzo zadowolona z terapii u pani Anny, pomogła mi w bólu pleców, który towarzyszył mi od lat.

  W
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Kowalska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Dobrze i skutecznie dobiera leczenie do schorzenia. Super sympatyczna Pani i miła atmosfera. Miło się współpracuje z panią Anną. Polecam serdecznie

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Kowalska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Polecam z całego serca Panią Anię. Takich specjalistów ze świecą szukać. Pojawiłam się w gabinecie z ogromny bólem kręgosłupa, po dwukrotnej rwie kulszowej. Pani Ania po zapoznaniu się z moją dokumentacją, wytłumaczeniu mi skąd się wzięły moje problemy oraz dodatkowym zaleceniom dotyczących wykonania dodatkowych badań, przystąpiła do fachowej pomocy. Już po pierwszym zabiegu poczułam ogromną różnicę, a z każdym kolejnym uwierzyłam, iż można się pozbyć bólu i normalnie funkcjonować. Jestem teraz już na ostatnim półmetku i aż chcę mi się żyć :) Bez wahania jest to najlepszy specjalista w swoim fachu. Dziękuję za okazaną pomoc.

  I
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Kowalska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Serdecznie polecam Panią Anię. Jest bardzo miła, sympatyczna i co najważniejsze jest świetną specjalistką. Jest bardzo dociekliwa i ma dużą wiedzę. Pani Ania wszystko dokładnie tłumaczy i dobiera odpowiednie ćwiczenia. Z wizyty na wizytę jest coraz lepiej i moje samopoczucie bardzo się poprawiło. Z całego serca polecam i dziękuję.

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Kowalska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pani Ania jest świetną specjalistką. Ma ogromną wiedzę, jest bardzo dokładna i zaangażowana w problem pacjenta. W czasie wizyty panuje miła i przyjazna atmosfera. Doradza i udziela odpowiedzi na każde z zadanych pytań. Terapia jest bardzo efektywna. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania