Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital

Szpitalna 53 B

22-100, Chełm, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Leszek Pawłowski

  Psychiatra, dr hab. n. med.

  • K

   Od tego Pana nie otrzymałem żadnej pomocy mimo kilku wizyt, przedstawionej dokumentacji medycznej z kliniki. W głębokiej depresji dostałem rispolept, jak poprosiłem o receptę o jakiś tymoleptyk to wyprosił mnie z gabinetu. Na kolejnych wizytach słyszałem tylko że nie wie czy moja objawy maja charakter psychotyczny czy nerwicowy (pomimo wcześniejszego leczenia depresyjnego) że może dać mi jedynie skierowanie do szpitala w Kobierzynie. Najciekawszy cytat to chyba taki: \"czemu Pan do mnie przyszedł ja tu nie mam możliwości\" , powtarzał w kółko :\"Kobierzyn-mogę dać Panu skierowanie do Kobierzyna\". Skutkiem tego stanu w jakim wtedy byłem była utrata pracy, prawie próba samobójcza, przez 6 lat szukałem bezskutecznie nowej pracy i dochodziłem do siebie już lecząc się u innych specjalistów. Ktoś depresyjny jest bardzo łatwy do zbycia, a osoba w głębokiej depresji nie potrafi sobie sama pomóc. Ktoś kto nie potrafi diagnozować nie powinien zasiadać w gabinecie lekarskim i robić sobie jaja z ludzkiego cierpienia. SZCZERZE ODRADZAM !!!


  • M

   Prawdziwy lekarz z powołania, solidny, dociekliwy, przypisujący antybiotyki tylko w ostateczności. Nie ma problemu by dr przypisała skierowanie, kiedy ma jakiekolwiek wątpliwości. Nie przypisuje najdroższych leków, potrafi wczuć się w sytuację każdego z pacjentów. Najlepszy pediatra jakiego spotkałam w Chełmie od 12 lat.


 • Piotr Zalewski

  Pediatra,

  • B
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Dziedzinie Pediatrii Piotr Zalewski

   Polecam! Świetny specjalista. Udziela wyczerpujących odpowiedzi. Cierpliwy w stosunku do dzieci i rodziców.

  • M
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Dziedzinie Pediatrii Piotr ZalewskiUsługa: wizyta kontrolna

   super specjalista bardzo polecam
   pełny profesjonalizm
   bardzo miła osoba w stosunku do dziecka i rodziców
   przede wszystkim rozmawia i tłumaczy

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania